KURKIME BIM KARTU
Koja kojon su BIM startuoliais ir profesionalais,
pagal Jūsų verslo poreikius ir finansines galimybes.
November 16, 2009 by Paulius Zlotinas, PĮ konsultantas
Keli lengvai valdomi linijų tipai, kuriuos verta žinoti kiekvienam „AutoCAD” naudotojui:
LTSCALE (labai paprastas linijos mastelio nustatymas); CELTSCALE (panašus į LTSCALE, tik taikomas kiekvienam sekančiam elementui atskirai); PSLTSCALE ir PLINEGEN arba “linijos generavimas”.

Keli lengvai valdomi linijų tipai, kuriuos verta žinoti kiekvienam „AutoCAD” naudotojui:

LTSCALE – labai paprastas linijos mastelio nustatymas. Jei LTSCALE parametruose nustatytas vienetas <1> , linija atvaizduojama taip kaip aprašyta *LIN faile, jei <0.5> - visi sudaromieji linijos elementai yra perpus mažesni. Ir atvirkščiai - parametras <2> dvigubai didina visus elementus.

CELTSCALE – panašus į LTSCALE, nes kintamasis atlieka tą pačią funkciją, tik yra taikomas kiekvienam sekančiam elementui atskirai. T.y. LTSCALE pakeičia visų turimų linijų mastelį, tuo tarpu CELTSCALE - tik po nustatymų pakeitimo naujai braižomos linijos.

PSLTSCALE - kintamasis nurodo, ar linijos mastelis yra priklausomas nuo spausdinimo lapo (viewport) nustatyto mastelio. Jei PSLTSCALE nustatyta reikšmė <0>, tai masteliai yra susieti, jei PSLTSCALE <1> linijos bus visada atvaizduojamos vienodai ir modelio, ir popieriaus erdvėje.

PLINEGEN arba “linijos generavimas” - pagal nutylėjimą ši reikšmė yra <0>. Tai reiškia, kad tuo atveju, jei polilinijos atkarpa yra per trumpa kad atvaizduoti užduotą linijos tipą, programa ją vaizduos kaip vientisą sklandžią liniją. Šį kintamąjį pakeitus į <1> linijos tipas bus generuojamas ne tarp atskirų linijos taškų (verteksų), o per visą linijos ilgį.

Tai tiek apie linijų braižymą šį kartą. Sėkmės!

Ačiū.

Jūsų užklausa

Mane domina:

Ar sutinkate gauti AGACAD naujienlaiškius apie CAD BIM rinkos naujoves, renginius, produktus, paslaugas bei akcijas? *
  Taip
  Ne

* - Privalomi laukeliai

Sklandžiam svetainės veikimui, jūsų naršymo patirties gerinimui bei rinkodarai naudojame slapukus. Naršydami toliau sutinkate su slapukų įrašymu. | Privatumo politika X