KURKIME BIM KARTU
Koja kojon su BIM startuoliais ir profesionalais,
pagal Jūsų verslo poreikius ir finansines galimybes.
September 09, 2010 by Šaltinis: Autodesk
Kompanija „Autodesk“ pristatė naujos tyrimų studijos rezultatus, kuriais siekia pademonstruoti darbo našumo su „AutoCAD LT 2011“ padidėjimą nuo 16 iki 90 procentų. Nustatyta, kad dirbant su naujesne versija darbo sparta padidėja vidutiniškai 44%.
 
 

Kompanija „Autodesk“ pristatė naujos tyrimų studijos rezultatus, kuriais siekia pademonstruoti darbo našumo su „AutoCAD LT 2011“ padidėjimą nuo 16 iki 90 procentų. Tyrimus atlikęs nepriklausomas ekspertas Davidas S. Cohnas palygino „AutoCAD LT 2011” ir „AutoCAD LT 2008“ galimybes kurti standartinius brėžinius ir nustatė, kad dirbant su naujesne versija darbo sparta padidėja vidutiniškai 44%.

„Galima teigti, kad atsinaujinę programą klientai sutaupo, nes naujausios versijos programos savybės ir funkcijos leidžia užbaigti darbus greičiau nei tai įmanoma padaryti su senesnėmis versijomis,“ – teigia Davidas Kohnas.

Kai kurie iš „AutoCAD LT“ patobulinimų, turėję įtakos tyrimui:

  • Naujo bloko redagavimo funkcijos, suderinančios, kaip naudotojas prideda atributus ir keičia numatytasias vertes, darbo našumą padidina 66 procentais;
  • Grafinės vartotojo sąsajos patobulinimai suteikia 43 procentais didesnį darbo našumą;
  • Užbrūkšniavimo išankstinės peržiūros galimybė bei skaidrumo kontroliavimas darbo našumą padidina 36 procentais;
  • Naudojant redagavimo įrankio rankeną, leidžiančią pakeisti užbrūkšniavimo kampą ir kryptį, darbo našumas išauga 46 procentais;
  • PDF posluoksnio galimybės produktyvumą padidina nuo 40 iki 92 procentų.

Dabartinėmis rinkos sąlygomis, kai laikas yra pinigai, šis ryškus darbo spartos padidėjimas turi teigiamos įtakos apsisprendžiant dėl investicijų į PĮ atnaujinimą. 2011-osios „AutoCAD LT“ versijos nauji įrankiai daro didelę įtaką projektuotojų kasdieninio darbo našumui ir padeda geriau išreikšti idėjas.

Visą tyrimų studiją galite atsisiųsti adresu http://autocad.autodesk.com.

Ačiū.

Jūsų užklausa

Mane domina:

Ar sutinkate gauti AGACAD naujienlaiškius apie CAD BIM rinkos naujoves, renginius, produktus, paslaugas bei akcijas? *
  Taip
  Ne

* - Privalomi laukeliai

Ačiū.
Knygos atsisiuntimas prasidės kelių sekundžių bėgyje.

Knygos parsisiuntimas

* - Privalomi laukeliai

Dėmesio! Spausdami ATSISIŲSTI sutinkate gauti AGACAD naujienlaiškius apie CAD BIM rinkos naujoves, įmonės paslaugas, renginius, produktų atnaujinimus ir akcijas (naujienlaiškio galima bet kada atsisakyti). Įprastai naujienlaiškį siunčiame 1-2 kartus per mėnesį.

Ačiū.

Prenumerata

Sklandžiam svetainės veikimui, jūsų naršymo patirties gerinimui bei rinkodarai naudojame slapukus. Naršydami toliau sutinkate su slapukų įrašymu. | Privatumo politika X