March 10, 2015 by
Nuo šiol visos „Autodesk“ programas ir paslaugas galima pasiekti iš bendros paskyros „Autodesk Account“.

Kompanija „Autodesk“ nuo šių metų kovo 13 d. atjungė prenumeratų centrą (Autodesk Subscription Center). Dabar visi prenumeratoriai prie savo licencijų ir kitų jiems priklausančių paslaugų gali prieiti naudodami bendrą paskyrą „Autodesk Account“.

„Autodesk Account“ - tai nauja platforma, kurioje galima paprasčiau ir patogiau rasti ir administruoti visus turimus produktus, prenumeratas ir paslaugas.

„Autodesk“ prenumeratoriai galės matyti visus siūlomus atnaujinimus (Updates), debesyje turimus Cloud kreditus, visą informaciją apie įsigytus produktus (serijinius numerius, versijas ir pan.), prenumeratų sutarčių numerius ir jų galiojimo laiką. Taip pat sistemoje galima pateikti prašymą namų naudojimo licencijai gauti.

Bendra paskyra „Autodesk Account“ galės naudotis ne tik „Autodesk“ prenumeratoriai, bet ir programas be prenumeratos įsigiję klientai. Prisijungę jie galės matyti turimas licencijas, programų serijinius numerius, versiją ir kitą reikalingą informaciją, taip pat parsisiųsti bandomąsias kitų produktų versijas. Taip pat čia visi gali naudotis „Autodesk“ technine pagalba: užduoti klausimus, užregistruoti iškilusias problemas.

„Autodesk Account“ paskyrą galima pasiekti adresu: https://accounts.autodesk.com

Esamiems prenumeratoriams perėjimas prie naujos platformos įvyks automatiškai, tad nereikės papildomai registruotis ar naujai pildyti duomenis. Prisijungti prie paskyros galima naudojant tuos pačius duomenimis, kaip jungiantis prie prenumeratų centro.

Ačiū.

Jūsų užklausa

Mane domina:

Ar sutinkate gauti AGACAD naujienlaiškius apie CAD BIM rinkos naujoves, renginius, produktus, paslaugas bei akcijas? *
  Taip
  Ne

* - Privalomi laukeliai

Sklandžiam svetainės veikimui, jūsų naršymo patirties gerinimui bei rinkodarai naudojame slapukus. Naršydami toliau sutinkate su slapukų įrašymu. | Privatumo politika X