November 20, 2012 by Šaltinis: kompanija "Autodesk"
Šiais metais „Autodesk University“ vyks Las Vegase lapkričio 27-29 dienomis. AU konferencija bet kuriam projektavimo ir dizaino specialistui suteikia daug žinių. Kadangi ne kiekvienas gali nukeliauti į Las Vegasą, kompanija „Autodesk“ pristato „AU Virtual“ – virtualų renginį, kuriame vykstančius kursus ir PĮ naudojimo pamokas galima stebėti internetu bet kuriuo metu.

„Autodesk University“ (AU) konferencija – vienas didžiausių kasmetinių renginių visame pasaulyje, kuriame pristatomos programinės įrangos naujovės bei patobulinimai, dalinamasi patirtimi, kaip kuo našiau atlikti įvairius projektavimo, vizualizavimo ir kt. darbus.

Šiais metais „Autodesk University“ vyks lapkričio 27-29 dienomis. AU konferencija bet kuriam projektavimo ir dizaino specialistui suteikia daug žinių. Tačiau ne kiekvienas gali nukeliauti į Las Vegasą, tad šiais metais kompanija „Autodesk“ pristato „AU Virtual“ – virtualų renginį, kuriame vykstančius kursus ir PĮ naudojimo pamokas galima stebėti internetu bet kuriuo metu.

Pasirinkę „AU Virtual“ renginius, jūs gausite dvigubą naudą – įgysite naujų žinių ir sutaupysite laiko ir lėšų, nes nereikės išvykti iš savo darbo vietos. Pasirinkite kursus pagal poreikį iš daugiau nei 250 renginių sąrašo ir stebėkite juos savo kompiuterio ekrane. Tai greitas ir taupus būdas technologinėms žinioms praplėsti.

Peržiūrėkite „AU Virtual“ paskaitų sąrašą, užsiregistruokite ir NEMOKAMAI sudalyvaukite internetinetu transliuojamuose kursuose. Taip pat užsiregistravusieji „AU Virtual“ svetainėje galės stebėti AU konferencijų įrašus jiems patogiu metu.

►   Visas paskaitų sąrašas, kuriame tikrai rasite jus dominančią temą

Ačiū.

Jūsų užklausa

Mane domina:

Ar sutinkate gauti AGACAD naujienlaiškius apie CAD BIM rinkos naujoves, renginius, produktus, paslaugas bei akcijas? *
  Taip
  Ne

* - Privalomi laukeliai

Sklandžiam svetainės veikimui, jūsų naršymo patirties gerinimui bei rinkodarai naudojame slapukus. Naršydami toliau sutinkate su slapukų įrašymu. | Privatumo politika X