KURKIME BIM KARTU
Koja kojon su BIM startuoliais ir profesionalais,
pagal Jūsų verslo poreikius ir finansines galimybes.
May 03, 2013 by AGA CAD, UAB
Ketvirtadienį, gegužės 9 d., nemokamai sudalyvaukite prezentacijoje internete ir sužinokite architektams aktualias "Autodesk Revit Architecture 2014" naujoves. Paskubėkite registruotis - vietų skaičius ribotas.
Pagrindinės prezentacijos temos:   - kokybiškas importas iš AutoCAD;    - greitesnis ir efektyvesnis elementų redagavimas;     - laiptų ir jų turėklų modeliavimo bei redagavimo patobulinimai;     - projektų atvaizdavimo ir vizualizavimo naujovės ir kt.

Kviečiame registruotis į nemokamą prezentaciją internete, kuri vyks gegužės 9 dieną.

Vietų skaičius ribotas

Rezervuokite sau vietą – paspauskite šią registracijos nuorodą:

https://www2.gotomeeting.com/register/501392538

Nemokamo internetinio seminaro metu sužinosite "Autodesk Revit Architecture 2014" naujoves ir patobulinimus, kurie suteikia galimybę dirbti lengviau, greičiau ir kokybiškiau.

Pagrindinės prezentacijos temos:

- kokybiškas importas iš AutoCAD;     - efektyvesnis darbas su dialoginiais langais;     - greitesnė pastato energetinio naudingumo analizė;     - greitesnis ir efektyvesnis elementų redagavimas;      - kokybiškesnis bendradarbiavimas;      - bibliotekų atnaujinimai;      - laiptų ir jų turėklų modeliavimo bei redagavimo patobulinimai;      - pagerintas projektų dokumentacijos ruošimas;      - projektų atvaizdavimo ir vizualizavimo naujovės.

Trumpai apie renginį

Pavadinimas: Autodesk Revit Architecture 2014 naujovės

Data: ketvirtadienis, gegužės 9 d., 2013

Laikas: 11:00 - 11:45 Lietuvos laiku

Po registracijos jūs gausite registraciją patvirtinantį el. laišką, kuriame bus pateikta visa informacija, kaip prisijungti prie renginio.

Sistemos reikalavimai

PC operacinė sistema: Windows® 7, Vista, XP, 2003 arba Mac OS® X 10.5 ar naujesnė

Ačiū.

Jūsų užklausa

Mane domina:

Ar sutinkate gauti AGACAD naujienlaiškius apie CAD BIM rinkos naujoves, renginius, produktus, paslaugas bei akcijas? *
  Taip
  Ne

* - Privalomi laukeliai

Ačiū.
Knygos atsisiuntimas prasidės kelių sekundžių bėgyje.

Knygos parsisiuntimas

* - Privalomi laukeliai

Dėmesio! Spausdami ATSISIŲSTI sutinkate gauti AGACAD naujienlaiškius apie CAD BIM rinkos naujoves, įmonės paslaugas, renginius, produktų atnaujinimus ir akcijas (naujienlaiškio galima bet kada atsisakyti). Įprastai naujienlaiškį siunčiame 1-2 kartus per mėnesį.

Ačiū.

Prenumerata

Sklandžiam svetainės veikimui, jūsų naršymo patirties gerinimui bei rinkodarai naudojame slapukus. Naršydami toliau sutinkate su slapukų įrašymu. | Privatumo politika X