KURKIME BIM KARTU
Koja kojon su BIM startuoliais ir profesionalais,
pagal Jūsų verslo poreikius ir finansines galimybes.

Visus „Autodesk Revit“ naudojančius pastatų konstruktorius kviečiame pamatyti naują darbo eigą ir technologijas, skirtas kryžmai sluoksniuotoms medienos plokštėms (angl. Cross Laminated Timber, CLT) modeliuoti.

Internetiniame seminare pamatysite, kaip naudojant AGACAD sukurtą BIM sprendimą „Wood Framing“ ir pavyzdinius „Revit“ elementus galima lengvai sukurti klijuoto masyvo CLT plokštes laikančioms / nelaikančioms sienoms, grindims ir stogams, išdėstyti plokštes ir kitus elementus ir net kurti vėdinamus fasadus.

Kada: š. m. rugsėjo 13 d., 11 arba 18 val.

Kam skirta: pastatų konstruktoriams, kuriantiems individualių namų, daugiabučių gyvenamųjų pastatų, viešųjų pastatų, administracinių pastatų, pramoninių ir komercinės paskirties statinių ar tiltų projektus iš masyvios medienos elementų.

Kalba: anglų (EN)

Internetiniame seminare pamatysite, kaip:

  • parinkti konfigūracijas ir standartus, reikalingus kuriant CLT plokštes sienoms grindims ir stogams;
  • lengvai kurti apdailos / apkalo dalinimo taisykles, naudojant iš anksto numatytas konfigūracijas;
  • paskirstyti ir tvarkyti CLT plokščių sujungimo elementus;
  • automatiškai generuoti darbų brėžinius ir išpjovų sąrašus su visais reikalingais vaizdais; apskaičiuoti elementų masę, automatiškai apmatuoti ir sužymėti visus elementus;
  • eksportuoti duomenis į CNC stakles ar CAD/CAM gamybos liniją.

AGACAD kuriami BIM sprendimai išplečia BIM programinės įrangos „Revit“ galimybes ir žymiai padidina darbo našumą. Dalyvaukite vebinare ir sužinokite, kaip galite greičiau atlikti savo kasdienines konstrukcijų kūrimo užduotis.

Daugiau informacijos ir REGISTRACIJA >>

Ačiū.

Jūsų užklausa

Mane domina:

Ar sutinkate gauti AGACAD naujienlaiškius apie CAD BIM rinkos naujoves, renginius, produktus, paslaugas bei akcijas? *
  Taip
  Ne

* - Privalomi laukeliai

Ačiū.
Knygos atsisiuntimas prasidės kelių sekundžių bėgyje.

Knygos parsisiuntimas

* - Privalomi laukeliai

Dėmesio! Spausdami ATSISIŲSTI sutinkate gauti AGACAD naujienlaiškius apie CAD BIM rinkos naujoves, įmonės paslaugas, renginius, produktų atnaujinimus ir akcijas (naujienlaiškio galima bet kada atsisakyti). Įprastai naujienlaiškį siunčiame 1-2 kartus per mėnesį.

Ačiū.

Prenumerata

Sklandžiam svetainės veikimui, jūsų naršymo patirties gerinimui bei rinkodarai naudojame slapukus. Naršydami toliau sutinkate su slapukų įrašymu. | Privatumo politika X