Kompanija „Autodesk“ informuoja, kad nuo 2013 m. vasario 1 d. leis atsinaujinti ne senesnes kaip paskutinių šešių metų programinės įrangos versijas, o 2007 ir senesnių versijų atnaujinimas bus panaikinamas.
 
Paskubėkite - dar galite suspėti atsinaujinti turimas programas į naujausią versiją už patrauklią kainą!
 

Kompanija „Autodesk“ informuoja, kad nuo 2013 m. vasario 1 d. leis atsinaujinti ne senesnes kaip paskutinių šešių metų programinės įrangos versijas. T.y. atnaujinimas į 2014 versiją bus galimas tik iš 2008-2013 versijų.

2007 ir senesnių versijų atnaujinimas nuo 2013 m. vasario 1 d. bus panaikinamas, o šių versijų turėtojai, norėdami atnaujinti savo programinę įrangą, turės įsigyti naujausią PĮ versiją už pilną naujos licencijos kainą.

 

Be to, kompanija „Autodesk“ koreguoja ne tik versijų atnaujinimo tvarką, bet ir kainas - pagal naują tvarką PĮ naujinant iš bet 2008-2013 versijos atnaujinimo suma sudarys 70% naujosios versijos kainos.

 

Tad visus, dirbančius su 2012 ir senesnėmis versijomis, kviečiame paskubėti atsinaujinti turimą PĮ - iki š.m. vasario 1 d. dar galite suspėti atsinaujinti turimas programas į naujausią versiją už patrauklią kainą, nes po šio termino tokios galimybės nebeliks.

 

Dėl išsamesnės informacijos apie „Autodesk“ PĮ atnaujinimo pokyčius, galimybes ir kainas kreipkitės tel. 8 5 2398111 arba e-paštu info@aga-cad.lt.

Ačiū.

Jūsų užklausa

Mane domina:

Ar sutinkate gauti AGACAD naujienlaiškius apie CAD BIM rinkos naujoves, renginius, produktus, paslaugas bei akcijas? *
  Taip
  Ne

* - Privalomi laukeliai

Sklandžiam svetainės veikimui, jūsų naršymo patirties gerinimui bei rinkodarai naudojame slapukus. Naršydami toliau sutinkate su slapukų įrašymu. | Privatumo politika X