KURKIME BIM KARTU
Koja kojon su BIM startuoliais ir profesionalais,
pagal Jūsų verslo poreikius ir finansines galimybes.
November 08, 2021 by Šaltinis: AGA CAD

Šį rudenį įmonė „AGACAD“ oficialiai pristatė naujausią įrankių rinkinį „Autodesk® Revit®“ naudotojams – „Panel Packer“, skirtą surenkamųjų pastatų komponentams rūšiuoti ir suplanuoti jų pakavimą bei pakrovimą pristatymui į statybvietę. Šis BIM sprendimas labai palengvina surenkamų pastatų gaminių tiekimą statybos aikštelėms.

Revit plėtinys Panel Packer - surenkamų pastatų elementų transportavimui planuoti

Visapusiška BIM programinė įranga projektavimui ir dokumentavimui

„Panel Packer“ yra idealus sprendimas architektams, pastatų konstruktoriams, rangovams, gamintojams ir kitiems statybos pramonės specialistams, dirbantiems su surenkamaisiais pastatų komponentais „Revit“ aplinkoje. Naudojant „Panel Packer“ galima efektyviai supakuoti surenkamas sienų, grindų ir stogo plokštes.

Programinė įranga labai pagreitina darbo eigą, nes leidžia sukurti konfigūracijų duomenų bazę, kurioje atsižvelgiama į įvairius pakavimo ar sandėliavimo parametrus. Lengvai valdoma vartotojo sąsaja ir paprastos, bet veiksmingos funkcijos leidžia kruopščiai pasiruošti surinkimo darbams statybvietėje.

Didina efektyvumą ir tikslumą, mažina išlaidas, padeda išvengti klaidų

Naudojant „Panel Packer“ paprasta komplektuoti karkasinių ar gelžbetonio sienų, grindų ir stogų plokščių ar skydų paketus. Tai lengva atlikti pasitelkiant spalvinius kodus, unikalius identifikacinius kodus ir net QR kodus, todėl visas procesas tampa labai efektyvus.

„Panel Packer“ padeda sumažinti su logistikos klaidomis susijusias sąnaudas, nes milimetrų tikslumu apskaičiuotos pakuotės nepalieka vietos klaidoms. Tiksliai suplanavus krovinį galima maksimaliai išnaudoti sunkvežimio talpą, ir tokiu būdu sumažinti reisų į statybvietę skaičių.

Tiek trumpai apie naujausią „AGACAD“ produktą „Panel Packer“, kuriuo papildėme savo BIM sprendimų portfelį. Norite šį „Revit“ plėtinį išbandyti nemokamai? Apsilankykite produkto puslapyje, susipažinkite išsamiau su „Panel Packer“ galimybėmis ir atsisiųskite bandomąją versiją.

Ačiū.

Jūsų užklausa

Mane domina:

Ar sutinkate gauti AGACAD naujienlaiškius apie CAD BIM rinkos naujoves, renginius, produktus, paslaugas bei akcijas? *
  Taip
  Ne

* - Privalomi laukeliai

Ačiū.
Knygos atsisiuntimas prasidės kelių sekundžių bėgyje.

Knygos parsisiuntimas

* - Privalomi laukeliai

Dėmesio! Spausdami ATSISIŲSTI sutinkate gauti AGACAD naujienlaiškius apie CAD BIM rinkos naujoves, įmonės paslaugas, renginius, produktų atnaujinimus ir akcijas (naujienlaiškio galima bet kada atsisakyti). Įprastai naujienlaiškį siunčiame 1-2 kartus per mėnesį.

Ačiū.

Prenumerata

Sklandžiam svetainės veikimui, jūsų naršymo patirties gerinimui bei rinkodarai naudojame slapukus. Naršydami toliau sutinkate su slapukų įrašymu. | Privatumo politika X