KURKIME BIM KARTU
Koja kojon su BIM startuoliais ir profesionalais,
pagal Jūsų verslo poreikius ir finansines galimybes.
2009 m. gruodžio 16 d. pasirašyta trišalė sutartis tarp UAB „AGA-CAD“ ir Lietuvos Respublikos ūkio ministerijos bei viešosios įstaigos Lietuvos verslo paramos agentūra dėl projekto Nr. VP2-2.1-ŪM-02-K-01-276 „Novatoriškos integruotos informacinės verslo valdymo sistemos, skirtos įmonės procesų automatizavimui ir efektyvumo didinimui, kūrimas, pritaikymas ir diegimas“ finansavimo ir administravimo.

2009 m. gruodžio 16 d. pasirašyta trišalė sutartis tarp uždarosios akcinės bendrovės „AGA-CAD“ ir Lietuvos Respublikos ūkio ministerijos bei viešosios įstaigos Lietuvos verslo paramos agentūra dėl projekto Nr. VP2-2.1-ŪM-02-K-01-276 „Novatoriškos integruotos informacinės verslo valdymo sistemos, skirtos įmonės procesų automatizavimui ir efektyvumo didinimui, kūrimas, pritaikymas ir diegimas“ finansavimo ir administravimo.

Integruota informacinė verslo valdymo sistema (IIVVS) padės integruoti skirtingus įmonės verslo procesus. Sistema užtikrins platų funkcinių galimybių spektrą, galimybę nutolusiems vartotojams jungtis prie sistemos per tiesioginės prieigos instrumentą – internetą. IIVVS suteiks daugiau galimybių valdant sudėtingus objektus ar procesus, susidedančius iš daugelio grandžių.

IIVVS leis sisteminti įvairiarūšius duomenis ir atspindėti jų savybes pagal turinį, struktūrą, apimtį, ryšius, dinamiką, atsižvelgiant ir į tai, kad būtų tenkinami įvairių kategorijų vartotojų informaciniai poreikiai. Suteikta pagalba leis sukurti inpidualizuotą ir adaptuotą specializuotiems įmonės poreikiams verslo valdymo sistemą.

Kuriamoje sistemoje numatyta naudoti tarpusavyje susijusių rodiklių sistemą, kuri leis kontroliuoti veiklos rezultatus: ne tik klasikinius finansinius rodiklius, bet ir rinkodaros, vidaus projektų, darbuotojų mokymo ir kt. rezultatus.

Kuriama sistema bus pritaikyta galimybių ir grėsmių, stipriųjų ir silpnųjų įmonės pusių analizei; alternatyvių strategijų įvertinimui ir pasirinkimui; teiks informaciją, reikalingą įmonės veiklos tikslų apibrėžimui bei įgyvendinimo planų paruošimui; bus pritaikyta nustatytų planų vykdymo kontrolei. Įmonės vadovai ir vadybininkai, naudodami IIVVS, turės galimybę atrasti naujus verslo procesus apribojančius rodiklius.

UAB „AGA CAD“ vykdomas projektas „Novatoriškos integruotos informacinės verslo valdymo sistemos, skirtos įmonės procesų automatizavimui ir efektyvumo didinimui, kūrimas, pritaikymas ir diegimas“ bus 50% intensyvumu finansuojamas iš Europos Sąjungos struktūrinės paramos Europos regioninės plėtros fondo ir Lietuvos Respublikos valstybės biudžeto lėšų pagal priemonę Nr. VP2-2.1-ŪM-02-K „E-verslas LT“.

Projektas bus vykdomas pagal VP2 Ekonomikos augimo veiksmų programos verslo produktyvumo didinimo ir verslo aplinkos gerinimo programą.

Ačiū.

Jūsų užklausa

Mane domina:

Ar sutinkate gauti AGACAD naujienlaiškius apie CAD BIM rinkos naujoves, renginius, produktus, paslaugas bei akcijas? *
  Taip
  Ne

* - Privalomi laukeliai

Sklandžiam svetainės veikimui, jūsų naršymo patirties gerinimui bei rinkodarai naudojame slapukus. Naršydami toliau sutinkate su slapukų įrašymu. | Privatumo politika X