KURKIME BIM KARTU
Koja kojon su BIM startuoliais ir profesionalais,
pagal Jūsų verslo poreikius ir finansines galimybes.
February 07, 2022 by Šaltinis: AGA CAD

Tie, kas kada nors bandė kurti pastatus iš daugiasluoksnių plokščių, žino, kad tai yra laikui imlus darbas nuo pat koncepcijos sukūrimo iki techninio projekto ir statybos etapų. Tačiau dabar jau yra būdas tai paspartinti.

Prisijunkite prie vasario 10 d. vyksiančio webinaro dalyvių ir sužinokite daugiau apie NAUJĄJĮ produktą, kuris BIM programinę įrangą „Autodesk® Revit®“ papildo specializuotais įrankiais, leidžiančiais lengvai kurti pastatų atitvarų sistemas, sudarytas iš daugiasluoksnių plokščių.

Šiame internetiniame seminare pamatysite:

  • kaip automatizuoti pastatų, sudarytų iš daugiasluoksnių plokščių sistemų, modeliavimo, dokumentacijos ir duomenų perdavimo gamybai procesus;
  • darbo su centriniais modeliais veiksmingą eigą;
  • kaip sukurti norimą karkaso ar daugiasluoksnių plokščių išdėstymą ir pritaikyti jį esamuose ar naujuose „Revit“ modeliuose;
  • „Revit“ šeimas, skirtas naudoti kuriant pastatus su išorinėmis sienomis iš daugiasluoksnių plokščių.

Nemokamas internetinis seminaras skirtas:

  • BIM vadovams, architektams ir pastatų konstruktoriams, BIM konsultantams, projektų koordinatoriams ir kitiems BIM specialistams, kurie naudojasi „Autodesk Revit“ programine įranga.
  • Pastatų inžinieriams, dirbantiems su plieniniais fasadais ir lengvomis plieninėmis konstrukcijomis, t. y. projektuojantiems sandėlius, logistikos centrus, gamyklas, administracinius ar komercinius pastatus iš daugiasluoksnių plokščių.

Renginio data ir laikas: vasario 10 d., ketvirtadienį, 11 arba 18 val.

SKAITYKITE DAUGIAU IR REGISTRUOKITĖS >>

Ačiū.

Jūsų užklausa

Mane domina:

Ar sutinkate gauti AGACAD naujienlaiškius apie CAD BIM rinkos naujoves, renginius, produktus, paslaugas bei akcijas? *
  Taip
  Ne

* - Privalomi laukeliai

Ačiū.
Knygos atsisiuntimas prasidės kelių sekundžių bėgyje.

Knygos parsisiuntimas

* - Privalomi laukeliai

Dėmesio! Spausdami ATSISIŲSTI sutinkate gauti AGACAD naujienlaiškius apie CAD BIM rinkos naujoves, įmonės paslaugas, renginius, produktų atnaujinimus ir akcijas (naujienlaiškio galima bet kada atsisakyti). Įprastai naujienlaiškį siunčiame 1-2 kartus per mėnesį.

Ačiū.

Prenumerata

Sklandžiam svetainės veikimui, jūsų naršymo patirties gerinimui bei rinkodarai naudojame slapukus. Naršydami toliau sutinkate su slapukų įrašymu. | Privatumo politika X