KURKIME BIM KARTU
Koja kojon su BIM startuoliais ir profesionalais,
pagal Jūsų verslo poreikius ir finansines galimybes.
November 24, 2008 by Inga Ibėnienė, žurnalistė
Žurnalo APS („Architektūra Projektavimas Statyba“) 2008-ųjų rudens numeryje spausdinamo straipsnio trumpa apžvalga: „Nuolat kylančios energijos išteklių kainos įpareigoja ir naujų pastatų projektuotojus bei statytojus  – juk tikslus optimalių šiluminės energijos poreikių nustatymas dar projektuojant ne tik leistų išvengti būsimų šilumos nuostolių pastatą eksploatuojant, bet ir tiksliai apskaičiuoti eksploatacijai reikiamų energijos išteklių poreikį bei optimalų pastato šiltinamųjų ar kitų statybinių medžiagų kiekį.
 

Žurnalo APS („Architektūra Projektavimas Statyba“) 2008-ųjų rudens numeryje spausdinamo straipsnio trumpa apžvalga:

„Nuolat kylančios energijos išteklių kainos įpareigoja ir naujų pastatų projektuotojus bei statytojus – juk tikslus optimalių šiluminės energijos poreikių nustatymas dar projektuojant ne tik leistų išvengti būsimų šilumos nuostolių pastatą eksploatuojant, bet ir tiksliai apskaičiuoti eksploatacijai reikiamų energijos išteklių poreikį bei optimalų pastato šiltinamųjų ar kitų statybinių medžiagų kiekį.

Pastato vidiniams inžineriniams tinklams projektuoti Lietuvoje tinkamiausios programos „Autodesk® AutoCAD MEP“ ir „MagiCAD“, veikiančios CAD platforma, bei BIM sistemoje veikianti „Autodesk® Revit MEP“. Naudojant šias programas, taupomas projektuoti skirtas laikas, tad projektuotojas gali sutelkti dėmesį ne į skaičiavimus, bet į projektavimo procesą, nes tikslius skaičiavimus atlieka pačios programos.

Pristatytos inžinerinės programos aktualios ne tik inžinieriams, bet ir konstruktoriams bei architektams, nes analizės rezultatai gali turėti įtakos optimaliems konstrukcijų ar netgi statinio architektūriniams sprendimams."

   Atsisiųsti straipsnį

Ačiū.

Jūsų užklausa

Mane domina:

Ar sutinkate gauti AGACAD naujienlaiškius apie CAD BIM rinkos naujoves, renginius, produktus, paslaugas bei akcijas? *
  Taip
  Ne

* - Privalomi laukeliai

Ačiū.
Knygos atsisiuntimas prasidės kelių sekundžių bėgyje.

Knygos parsisiuntimas

* - Privalomi laukeliai

Dėmesio! Spausdami ATSISIŲSTI sutinkate gauti AGACAD naujienlaiškius apie CAD BIM rinkos naujoves, įmonės paslaugas, renginius, produktų atnaujinimus ir akcijas (naujienlaiškio galima bet kada atsisakyti). Įprastai naujienlaiškį siunčiame 1-2 kartus per mėnesį.

Ačiū.

Prenumerata

Sklandžiam svetainės veikimui, jūsų naršymo patirties gerinimui bei rinkodarai naudojame slapukus. Naršydami toliau sutinkate su slapukų įrašymu. | Privatumo politika X