KURKIME BIM KARTU
Koja kojon su BIM startuoliais ir profesionalais,
pagal Jūsų verslo poreikius ir finansines galimybes.
September 01, 2020 by Ina Kisielytė, pardavimų vadovė

Kompanija „Autodesk“ klientams, perkantiems programinės įrangos prenumeratos paslaugą, šį rudenį suteikė galimybę keisti licencijų nuomos trukmę - nuo 2020 rugsėjo 1 d. galima lengvai pereiti nuo 1-erių metų prie 3-ų metų trukmės nuomos.

Šis pokytis reiškia, kad klientams nebereikia pirkti naujos daugiametės prenumeratos už 5% didesnę (palyginti su atnaujinimu) kainą ir jiems neteks gaišti laiko vėl priskiriant savo licencijų naudotojus.

Kodėl ilgesnės trukmės nuoma – geresnis pasirinkimas?

Ši nauja galimybė padės klientams taupyti laiką ir valdyti savo pinigų srautus. „Autodesk“ programinės įrangos 3 metų trukmės prenumerata užtikrina didžiausią investicijų grąžą, nes ji leidžia trejiems metams užsitikrinti programinės įrangos kainą ir sutaupyti 10% nuomos kainos.

Trumpai apžvelkim, kodėl programinę įrangą nuomotis ilgesniam laikui yra geriau.

Didesnis darbo efektyvumas

Pasirinkus kelių metų trukmės prenumeratą, atnaujinimai atliekami kartą per 3 metus, todėl:

programinės įrangos naudotojai gali susitelkti ties savo pagrindiniu darbu, nes nereikia įsitraukti į kasmetinį pirkimų procesą;

IT administratoriai gali supaprastinti licencijų valdymą, lengviau užtikrinti kad licencijos veiktų nuolat;

pirkimų skyrius gali sumažinti išlaidas ir taupyti laiką, susijusį su metiniais programinės įrangos pirkimo ciklais.

Nuspėjamas programinės įrangos biudžetas

Pasirinkus 3 metų trukmės prenumeratą, lengva planuoti išlaidas visai programinės įrangos nuomos trukmei.

Sutaupoma daugiau

Pasirinkę 3 metų trukmės prenumeratą galite sutaupyti dar daugiau. Jei pakeisite savo metinę prenumeratą į 3 metų nuomos laikotarpį, gausite 10 % nuolaidą su specialia atnaujinimo kaina. Tad kai žinote, kad jūsų įmonė daug metų naudos „Autodesk“ programinę įrangą, pasinaudoti šiais paprastais taupymo būdais apsimoka.

Automatinė lengvai valdoma prieiga prie jūsų programinės įrangos

Ilgesnės trukmės nuoma supaprastina licencijų valdymą ir leidžia išvengti atsitiktinių prastovų, kylančių dėl prenumeratų administravimo.

Taigi, daugiametė nuoma naudinga, nes:

sumažina išlaidas - klientai, kurie pasikeis 1 metų nuomą į 3 metų trukmės, sutaupys 10% specialios atnaujinimo kainos;

pagerina efektyvumą - mažiau laiko reikia programinės įrangos administravimui, susijusiam su perėjimu į daugiametę prenumeratą;

suteikia nuolatinę prieigą prie programinės įrangos – taip išvengiama PĮ naudotojų prastovų, susijusių su vardinių licencijų priskyrimu.


Galimybę pereiti nuo 1-erių prie 3-ų metų trukmės nuomos turi visi „Autodesk“ klientai, kurie įsigijo metinę programinės įrangos prenumeratą per „Autodesk“ atstovus arba tiesiogiai iš „Autodesk“ (išskyrus automatiškai atnaujinamas prenumeratas). Pakeitimą inicijuoti galite nuomos atnaujinimo metu.

Beje, jei ateityje pasikeis programinės įrangos prenumeratos trukmės poreikis, atnaujinant nuomą išlieka ir atgalinė trukmės keitimo galimybė, t. y. iš 3 į 1 metų trukmės nuomą.

---

Jei turite klausimų dėl tinkamos programinės įrangos pasirinkimo, „Autodesk“ licencijų prenumeratos įsigijimo ar nuomos termino pratęsimo, kreipkitės tel. 8 5 2398111 arba el. paštu info@agacad.lt.

Ačiū.

Jūsų užklausa

Mane domina:

Ar sutinkate gauti AGACAD naujienlaiškius apie CAD BIM rinkos naujoves, renginius, produktus, paslaugas bei akcijas? *
  Taip
  Ne

* - Privalomi laukeliai

Ačiū.
Knygos atsisiuntimas prasidės kelių sekundžių bėgyje.

Knygos parsisiuntimas

* - Privalomi laukeliai

Dėmesio! Spausdami ATSISIŲSTI sutinkate gauti AGACAD naujienlaiškius apie CAD BIM rinkos naujoves, įmonės paslaugas, renginius, produktų atnaujinimus ir akcijas (naujienlaiškio galima bet kada atsisakyti). Įprastai naujienlaiškį siunčiame 1-2 kartus per mėnesį.

Ačiū.

Prenumerata

Sklandžiam svetainės veikimui, jūsų naršymo patirties gerinimui bei rinkodarai naudojame slapukus. Naršydami toliau sutinkate su slapukų įrašymu. | Privatumo politika X