Architektams ir konstruktoriams, dirbantiems su „Revit Architecture“ ir „Revit Structure“, žymiai patogiau bendradarbiauti su tos pačios šeimos produktus naudojančiais inžinieriais. Tad inžinerinių sistemų projektuotojams verta naudoti jų poreikiams pilnai pritaikytą „Autodesk Revit MEP 2012“ versiją, kuri pilnai pritaikyta inžinerinių sistemų projektavimui, tad nebereikia papildomų analizės ar modeliavimo programų.

Architektams ir konstruktoriams, dirbantiems su „Revit Architecture“ ir „Revit Structure“, žymiai patogiau dirbti komandoje su tos pačios šeimos produktus naudojančiais inžinieriais. Tad inžinerinių sistemų projektuotojams verta naudoti jų poreikiams pilnai pritaikytą „Autodesk Revit MEP 2012“ versiją.

„Autodesk Revit MEP 2012“ programinės įrangos galimybės:

  1. galima skaičiuoti patalpų šilumos ir šalčio nuostolius;
  2. braižyti/modeliuoti/projektuoti 2D ir 3D šildymo, šaldymo, vėdinimo, vandentiekio, nuotekų ir elektros sistemas (galima brėžti iš karto 2 vamzdžius);
  3. atlieka šildymo, šaldymo, vėdinimo ir vandentiekio sistemų hidraulinius skaičiavimus;
  4. atlieka automatinį vamzdžių/ortakių parinkimą;
  5. parenka šildymo prietaisų galingumą, tipą, pastatymo vietą;
  6. atlieka šildymo ir šaldymo sistemų balansavimą. Galutiniame etape gaunamos tikslios balansinių ventilių nustatymo reikšmės;
  7. inžinerinių sistemų elementų kūrimas;
  8. žiniaraščių formavimas „Revit MEP“ naudotojo sukurtose lentelėse ir kt.

Iš aukščiau pateiktų pavyzdžių matyti, kad „Revit MEP“ funkcionalumas padeda inžinieriams atlikti visus reikalingus darbus.

Be to, „AGA CAD“ dėka programa „Revit MEP“ tapo pilnai pritaikyta inžinerinių sistemų projektavimui, tad nebereikia pirkti jokių papildomų analizės ar modeliavimo programų. Su „AGA CAD“ priemonėmis „Revit MEP“ tampa pranašiausia inžinerinio projektavimo sistema.

„AGA CAD“ siūlomo „Revit MEP“ sprendimo privalumai:

1. Integruotas projektavimas viename BIM projekte su architektūrine ir konstrukcine dalimi;

2. šilumos nuostolių skaičiavimas;

3. šildymo sistemų balansavimas;

4. energetinis statinio modeliavimas;

5. „AGA CAD“ sukurtos tipinių elementų bibliotekos.

Daugiau informacijos apie programos „Autodesk Revit MEP“ galimybes suteiks „AGA CAD“ PĮ konsultantai tel. (8 5) 23 98 111.

Ačiū.

Jūsų užklausa

Mane domina:

Ar sutinkate gauti AGACAD naujienlaiškius apie CAD BIM rinkos naujoves, renginius, produktus, paslaugas bei akcijas? *
  Taip
  Ne

* - Privalomi laukeliai

Sklandžiam svetainės veikimui, jūsų naršymo patirties gerinimui bei rinkodarai naudojame slapukus. Naršydami toliau sutinkate su slapukų įrašymu. | Privatumo politika X