KURKIME BIM KARTU
Koja kojon su BIM startuoliais ir profesionalais,
pagal Jūsų verslo poreikius ir finansines galimybes.
June 16, 2011 by Šaltinis: delfi.lt
Programinės įrangos gamintojų asociacija „Business Software Alliance“ (BSA) pranešė, kad jos iniciatyva Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje ir kituose Lietuvos miestuose per 2011 m. pirmąjį pusmetį buvo patikrinta arti 20 Lietuvos įmonių. Patikrinimai rodo, kad dažniausiai piratinės programos aptinkamos reklamos ir projektavimo paslaugas teikiančiose įmonėse. BSA duomenimis, šiais metais pora Lietuvoje veikiančių projektavimo įmonių teismo sprendimu buvo nubaustos 100 tūkstančių litų siekiančiomis baudomis.

Programinės įrangos gamintojų asociacija „Business Software Alliance“ (BSA) pranešė, kad jos iniciatyva Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje ir kituose Lietuvos miestuose per 2011 m. pirmąjį pusmetį buvo patikrinta arti 20 Lietuvos įmonių. Patikrinimai rodo, kad dažniausiai piratinės programos aptinkamos reklamos ir projektavimo paslaugas teikiančiose įmonėse, o įmonių naudojamų nelegalios programinės įrangos vertė kartais siekia net 100 tūkstančių litų. 

Nustačius, kad naudojamasi piratine produkcija, įmonei iškeliama baudžiamoji byla. Teismo sprendimu už naudojimąsi piratinėmis programomis paskiriama bauda ir atimamas leidimas vykdyti veiklą iki tol, kol bus įsigyta legali programinė įranga.

BSA duomenimis, šiais metais pora Lietuvoje veikiančių projektavimo įmonių teismo sprendimu buvo nubaustos 100 tūkstančių litų siekiančiomis baudomis. Išsamiau galite paskaityti portale delfi.lt.

Ačiū.

Jūsų užklausa

Mane domina:

Ar sutinkate gauti AGACAD naujienlaiškius apie CAD BIM rinkos naujoves, renginius, produktus, paslaugas bei akcijas? *
  Taip
  Ne

* - Privalomi laukeliai

Sklandžiam svetainės veikimui, jūsų naršymo patirties gerinimui bei rinkodarai naudojame slapukus. Naršydami toliau sutinkate su slapukų įrašymu. | Privatumo politika X