KURKIME BIM KARTU
Koja kojon su BIM startuoliais ir profesionalais,
pagal Jūsų verslo poreikius ir finansines galimybes.

Norime pasidžiaugti, jog įmonė AGACAD buvo pripažinta viena iš sėkmingiausiai veikiančių ir 2015 m. greičiausiai augusių bendrovių ir pelnė „Gazelė 2015“ – patikimo, lankstaus, sparčiausiai augančio verslo – titulą. Šis įvertinimas įmonei AGACAD skiriamas jau ne pirmus metus.

„Gazelė“ – tai dienraščio „Verslo žinių“ projektas smulkiam ir vidutiniam verslui, kuriuo siekiama viešinti sparčiai augančias bendroves.

Pagrindiniai kriterijai vertinant įmones – sėkminga veikla (apyvarta per pastaruosius 4 metus turi būti išaugusi ne mažiau kaip 20 %), skaidrumas (sąžiningai mokami mokesčiai, rinkoje konkurencingas darbo užmokestis) ir viešumas (įmonės noras dalintis savo efektyvios veiklos patirtimi).

Konkurse „Gazelė 2015” dalyvavo per 4.000 įmonių arba trečdaliu daugiau nei ankstesniais metais. Daugiau nei dešimtmetį sėkmingai gyvuojančio projekto apdovanojimas yra viena iš geriausių rekomendacijų verslo partneriams ir klientams, liudijanti skaidrią įmonės veiklą, veržlumą ir inovatyvumą.

Ačiū.

Jūsų užklausa

Mane domina:

Ar sutinkate gauti AGACAD naujienlaiškius apie CAD BIM rinkos naujoves, renginius, produktus, paslaugas bei akcijas? *
  Taip
  Ne

* - Privalomi laukeliai

Sklandžiam svetainės veikimui, jūsų naršymo patirties gerinimui bei rinkodarai naudojame slapukus. Naršydami toliau sutinkate su slapukų įrašymu. | Privatumo politika X