KURKIME BIM KARTU
Koja kojon su BIM startuoliais ir profesionalais,
pagal Jūsų verslo poreikius ir finansines galimybes.

Praėjusią savaitę Lietuvoje įvyko „ARKANCE“ programinės įrangos kūrėjų susitikimas. Į Vilniaus centre esančią konferencijų salę kurį susirinko apie 60 darbuotojų iš keturių „ARKANCE Portfolio“ komandos padalinių: „Agacad“ ir „SBS Group“ komandos iš Lietuvos, „Pointscene“ atstovai iš Suomijos ir „ARKANCE“ privataus prekės ženklo produktų „Holixa“ kūrimo komandos atstovai iš Čekijos ir Bosnijos. Garbės svečio teisėmis taip pat dalyvavo Philippe'as Monnoyeris, „Groupe Monnoyeur“ generalinis direktorius.

Susitikimo tikslas – dirbti glaudžiau bendroje komandoje, tad ne veltui renginys pavadintas „Synergy Day“. Daugeliui salėje buvusių žmonių tai buvo pirmasis susitikimas gyvai ir puiki proga susipažinti su naujais veidais, pasikalbėti prie kavos puodelio, nes ateityje jie glaudžiai dirbs kaip bendra „ARKANCE Portfolio“ komanda.

Dalinosi patirtimi pirmojo tiesioginio susitikimo metu

Renginį sudarė trys dalys. Pirmoji dienos pusė buvo skirta pranešimams, kurie leido atskiroms komandoms geriau pažinti viena kitą. Komandų atstovai pristatė, kokius produktus kuria, su kokiais klientais dirba ir kokią naudą jiems teikia.

P. Monnoyeur savo kalboje pabrėžė „ARKANCE Portfolio“ komandos svarbą bendrajai grupės „Monnoyeur“ strategijai - kurti savo produktus, suteikiančius konkurencinį pranašumą. Christophe‘as Ho-Van, „ARKANCE“ vykdomasis viceprezidentas portfelio klausimais, pakartojo šią mintį, teigdamas: „Klientai renkasi mus dėl šio portfelio. Jei teiksime visą statinio gyvavimo ciklą apimančius produktus, būsime pranašesni už konkurentus".

Skaitydamas pranešimą „Agacad“ vyresnysis BIM programų inžinierius ir konsultavimo skyriaus vadovas Andrius Bialyj akcentavo, kad naudodami įrankius, kurie pagerina projektavimo darbų efektyvumą ir kokybę, „pastatų inžinieriai kuria geresnius projektus, o taip mes padedame pasiekti geresnių statybos rezultatų“.

Po pusdienį trukusių pranešimų įvyko atsisveikinimas su ilgamečiu „Agacad“ įmonės vadovu Donatu Aksomitu ir rinkodaros bei personalo vadove Asta Aksomitiene. Buvusių kolegų sukurtas atsisveikinimo video sugraudino ne vieną, nepalikdamas abejingų.

Laikas asmeninam tobulėjimui

Antroji dienos dalis buvo skirta asmeniniam ir komandiniam tobulėjimui. Paskaitą apie atsparumą skaitė organizacinės elgsenos ekspertė, motyvacinė lektorė, Vilniaus universiteto partnerystės katedros docentė Rima Vanagė. Po jos paskaitos vyko praktiniai mokymai. Šios dalies metu „Agacad“ ir „SBS Group“ komandų nariai plėtė suvokimo ribas, sužinojo kaip atrasti savo stipriąsias puses, kaip sužinoti, kaip tave vertina kiti, ir kaip vos per 10 minučių padidinti komandos efektyvumą.

Sinergijos diena - įžanga į geresnį bendradarbiavimą

Po turiningos dienos komandos susibūrimas tęsėsi kokteilių bare po šimtamečiais buvusio vienuolyno skliautais, kur įvairių įmonių atstovai bendravo neformalioje aplinkoje.

Sinergijos diena buvo tarsi įžanga į glaudų „ARKANCE“ grupės programinės įrangos produktus kuriančių komandų bendradarbiavimą. Pagrindinis šios dienos rezultatas - geresnis savęs ir kitų pažinimas, kuris padės lengviau dirbti vienoje bendroje „ARKANCE Portfolio“ komandoje.

Kelios šios dienos akimirkos >>

Ačiū.

Jūsų užklausa

Mane domina:

Ar sutinkate gauti AGACAD naujienlaiškius apie CAD BIM rinkos naujoves, renginius, produktus, paslaugas bei akcijas? *
  Taip
  Ne

* - Privalomi laukeliai

Ačiū.
Knygos atsisiuntimas prasidės kelių sekundžių bėgyje.

Knygos parsisiuntimas

* - Privalomi laukeliai

Dėmesio! Spausdami ATSISIŲSTI sutinkate gauti AGACAD naujienlaiškius apie CAD BIM rinkos naujoves, įmonės paslaugas, renginius, produktų atnaujinimus ir akcijas (naujienlaiškio galima bet kada atsisakyti). Įprastai naujienlaiškį siunčiame 1-2 kartus per mėnesį.

Ačiū.

Prenumerata

Sklandžiam svetainės veikimui, jūsų naršymo patirties gerinimui bei rinkodarai naudojame slapukus. Naršydami toliau sutinkate su slapukų įrašymu. | Privatumo politika X