KURKIME BIM KARTU
Koja kojon su BIM startuoliais ir profesionalais,
pagal Jūsų verslo poreikius ir finansines galimybes.
„Tools4Revit“ produktų kūrėja UAB „AGA CAD“ praneša, kad artėjančių švenčių proga  įmonės klientams, „Autodesk Revit“ programų naudotojams, dovanoja naujausią produktą „Smart Browser“, skirtą greitai elementų paieškai išorinėse bibliotekose. Su „Smart Browser“ lengva rasti, dalintis, parduoti ar pirkti reikiamus Revit elementus (families).

„Tools4Revit“ produktų kūrėja UAB „AGA CAD“ praneša, kad artėjančių švenčių proga įmonės klientams, „Autodesk Revit“ programų naudotojams, dovanoja naujausią produktą  Smart Browser, skirtą greitai elementų paieškai išorinėse bibliotekose. Su „Smart Browser“ lengva rasti, dalintis, parduoti ar pirkti reikiamus Revit modelius (families).

Dovanojamas Revit plėtinys „Smart Browser“ leidžia projektuotojui greitai rasti Revit modelius, patalpintus išorinėse bibliotekose, esančiose projektuotojo kompiuteryje ar serveryje. Programa naudotis labai paprasta. Plėtinys leidžia matyti visus reikiamo elemento parametrus, tipus ir kt. dar prieš užkraunant jį į projektą, o elementų paiešką bibliotekoje galima atlikti pagal parametro pavadinimą ar reikšmę, pagal elemento pavadinimą ar jo tipą. Prieš įkeliant į projektą elementą galima  pavartyti, pasukinėti ir apžiūrėti iki pačių smulkiausių detalių. Revit naudotojui patogu ir tai, kad „Smart Browser“ leidžia pakeisti išorinės bibliotekos medžio išsidėstymą pagal elementų kategoriją, tipą, vienetų sistemą ar aplankus. Taip pat naršyklė leidžia greitai atlikti elementų paiešką pačiame projekte.

Ypatinga naujovė Revit naršyklių rinkoje – šiame plėtinyje įdiegtas tiesioginis ryšys su Revit ir kitų formatų 3D modelių (3ds Max, Maya ir kt.) interneto parduotuve „CGTrader“ (www.cgtrader.com), todėl su „Smart Browser“ Revit naudotojui paprasta parduoti ar pirkti reikiamus Revit modelius. Projektuotojai savo sukurtus Revit modelius gali parduoti tiesiai iš „Autodesk Revit“ programų aplinkos. Autoriai savo darbus elektroninėje parduotuvėje gali talpinti nemokamai ir tik po pardavimo sumokamas simbolinis kelių dolerių mokestis, nepriklausantis nuo Revit modelio kainos. Be to, „CGTrader“ sistema Revit modelių pardavėjams siūlo ir nemokamų pardavimo analizės įrankių, leidžiančių geriau pajusti paklausos pulsą.

Taip pat „Smart Browser“ leidžia neišeinant iš Revit aplinkos įsigyti nemokamų ar parduodamų Revit modelių. Internetinėje parduotuvėje „CGTrader“ pateikiama išsami kiekvieno modelio informacija, todėl Jūs tikrai žinosite, ką perkate. Prieš įsigyjant parduodamą Revit elementą galima įvertinti visus jo parametrus ir apžiūrėti iš modelį visų pusių „Autodesk Design Review“ aplinkoje. Turint visą informaciją paprasta įvertinti objekto kokybę ir apsispręsti, ar modelis iš tiesų yra tinkamas.

„Smart Browser“ leidžia Revit naudotojams sutaupyti daug darbo laiko, rasti projektui reikalingų elementų ir papildomai uždirbti parduodant savo sukurtuosius,“ – sako Donatas Aksomitas, UAB „AGA CAD“ vadovas. „Norime, kad kuo daugiau Revit naudotojų pajustų mūsų produktų teikiamą naudą, todėl gražiausių metų švenčių proga nusprendėme naujausią „Smart Browser“ versiją Revit naudotojams dovanoti.“

Spauskite nuorodą ir atsisiųskite nemokamą „Smart Browser“ licenciją: http://www.tools4revit.com/Smart-Modeling/Smart-Browser-Free.html

Ačiū.

Jūsų užklausa

Mane domina:

Ar sutinkate gauti AGACAD naujienlaiškius apie CAD BIM rinkos naujoves, renginius, produktus, paslaugas bei akcijas? *
  Taip
  Ne

* - Privalomi laukeliai

Sklandžiam svetainės veikimui, jūsų naršymo patirties gerinimui bei rinkodarai naudojame slapukus. Naršydami toliau sutinkate su slapukų įrašymu. | Privatumo politika X