KURKIME BIM KARTU
Koja kojon su BIM startuoliais ir profesionalais,
pagal Jūsų verslo poreikius ir finansines galimybes.
June 20, 2022 by AGA CAD, UAB

PRANEŠIMAS SPAUDAI

BIM ir projekto valdymo technologijų kūrėja „AGACAD“ didžiuojasi galėdama pristatyti pirmąją išsamų įrankių rinkinį, kuris supaprastina ir automatizuoja statinio projekto dokumentų ir brėžinių rengimą iš „Autodesk Revit“ modelių.

Naujasis „Smart Documentation“ produktas papildo „AGACAD“ sukurtų populiarių „Revit“ priedų asortimentą. Darbo našumą didinantis BIM sprendimas skirtas architektams, konstruktoriams, pastato inžinerinių sistemų projektuotojams, surenkamųjų konstrukcijų gamintojams ir visiems specialistams, atsakingiems už statybos techninių dokumentų paruošimą.

„Gamyboje ir statyboje viskas priklauso nuo dokumentacijos. Pastatų projektuotojai turi sukurti brėžinius, žiniaraščius ir pan. Dauguma tai daro neefektyviai, vaizdus ir anotacijas pridėdami vieną po kito, tokiu būdu prarasdami daug laiko ir rizikuodami padaryti klaidų. Sukūrėme „Smart Documentation“, siekdami palengvinti projektų užbaigimą. Su šiuo plėtiniu „Revit“ naudotojai gali greitai ir tiksliai paruošti statybos projekto medžiagą, vos keliais spustelėjimais atlikdami valandų valandas trunkantį brėžinių rengimą“, - sako Donatas Aksomitas, „AGACAD“ vykdomasis direktorius.

Nors rinkoje yra „Revit“ priedų, kurie iš dalies padėdavo „Revit“ naudotojams pagreitinti dokumentacijos ruošimą, naujasis produktas „Smart Documentation“ išskirtinis tuo, kad jis pilnai apima visą dokumentavimo procesą. Turint visus reikalingus įrankius vienoje vietoje, su identiškais nustatymais ir veikimo principu, juos itin lengva išmokti ir naudoti.

Kompanija „Autodesk“, pasaulyje pirmaujančios BIM programinės įrangos „Revit“ kūrėja, 2018 m. paskelbė įmonę „AGACAD“ viena iš pirmųjų savo partnerių architektūros, inžinerijos ir statybos (AEC) pramonei. Šį statusą „Autodesk“ po specialaus patikrinimo suteikia tik tiems programinės įrangos kūrėjams, kurių produktai klientams iš tiesų padeda dirbti efektyviau, rengti kokybiškesnius projektus ir mažinti statybos atliekas.

Nepriklausomai nuo to, kokio tipo projektas kuriamas - pastatas iš surenkamų gelžbetonio elementų, medinio ar metalinio karkaso, o gal projektuojami atskiri pastato elementai ir mazgai, - naujasis „AGACAD“ įrankių rinkinys leidžia automatiškai rūšiuoti, žymėti ir numeruoti „Revit“ elementus, kurti ir efektyviai valdyti projekto vaizdus, mazgus, specifikacijas ir daugybę spausdinimo lapų. Be to, projektuotojai gali automatiškai importuoti „Excel“ skaičiuokles į „Revit“ ir jas sinchronizuoti, kad būtų užtikrinti aktualūs duomenys.

Susipažinti su „Smart Documentation“ plėtinio galimybėmis galite šio produkto puslapyje arba žiūrėdami įrašą internetinio seminaro, kurio metu daroma visų produkto funkcijų apžvalga.

Apie „AGACAD“

„AGACAD“ yra „ARKANCE“ grupės, kuri yra Europos statybos ir gamybos skaitmeninės transformacijos lyderė, narė. Nuo 1991 m. veikianti įmonė yra į statybos pramonę orientuotų BIM technologijų kūrėja, CAD ir BIM programinės įrangos platintoja, BIM specialistų konsultavimo ir mokymo paslaugų teikėja.
Ypatingos kompetencijos sritys: BIM turinio valdymas ir klasifikavimas, surenkamajai gamybai skirti BIM sprendimai, skaitmeninė NT inventorizacija ir kūrimas BIM technologijų, kurios skirtos medinių konstrukcijų (įskaitant CLT, SIPS ir sunkiųjų medinių konstrukcijų karkasus), metalinių konstrukcijų (įskaitant ventiliuojamus ir stiklinius fasadus), surenkamojo gelžbetonio, MEP angų ir laikiklių projektavimui bei BIM duomenų valdymui.
„AGACAD“ sukurtais BIM produktais naudojasi daugiau nei 13 000 naudotojų 130 šalių. Jie kuriami ir tobulinami laikantis principo „Kurkime BIM kartu“, t. y. remiantis pažangiausių BIM specialistų įžvalgomis ir geriausia praktika, kad būtų pašalinti pasikartojantys veiksmai ir klientai galėtų sutelkti dėmesį į vertę kuriančius projektavimo darbus.

Daugiau informacijos:

Donatas Aksomitas, „AGACAD“ vykdomasis direktorius: +370 687 97739 / donatas@agacad.com / www.agacad.com

Ačiū.

Jūsų užklausa

Mane domina:

Ar sutinkate gauti AGACAD naujienlaiškius apie CAD BIM rinkos naujoves, renginius, produktus, paslaugas bei akcijas? *
  Taip
  Ne

* - Privalomi laukeliai

Ačiū.
Knygos atsisiuntimas prasidės kelių sekundžių bėgyje.

Knygos parsisiuntimas

* - Privalomi laukeliai

Dėmesio! Spausdami ATSISIŲSTI sutinkate gauti AGACAD naujienlaiškius apie CAD BIM rinkos naujoves, įmonės paslaugas, renginius, produktų atnaujinimus ir akcijas (naujienlaiškio galima bet kada atsisakyti). Įprastai naujienlaiškį siunčiame 1-2 kartus per mėnesį.

Ačiū.

Prenumerata

Sklandžiam svetainės veikimui, jūsų naršymo patirties gerinimui bei rinkodarai naudojame slapukus. Naršydami toliau sutinkate su slapukų įrašymu. | Privatumo politika X