KURKIME BIM KARTU
Koja kojon su BIM startuoliais ir profesionalais,
pagal Jūsų verslo poreikius ir finansines galimybes.
Nuo 2010 m. liepos 15 dienos keičiasi visų „Toos4Revit“ produktų įsigijimo procesas.
Nuo šiol lojaliems „AGA CAD“ klientams* parduodama metinė produktų prenumerata, o ne atskirų konkrečių programų licencijos. Prenumerata yra žymiai pigesnis ir patogesnis būdas naudotis „Toos4Revit“ programomis, nes...

Nuo 2010 m. liepos 15 dienos keičiasi visų „Toos4Revit“ produktų įsigijimo procesas.

Nuo šiol lojaliems „AGA CAD“ klientams* parduodama metinė produktų prenumerata, o ne atskirų konkrečių programų licencijos. T.y. už fiksuotą metinį prenumeratos mokestį prenumeratoriui suteikiama teisė naudotis bet kuria jam reikalinga „Toos4Revit“ programa.

(Šiuo metu „Autodesk Revit“ priedų sąraše yra BID, DL, Sort&Mark, Sheet Manager, Pastatų energetinio naudingumo vertinimas, Statybos išlaidų įvertinimas, Truss+, Rafter+FF, Sort&Cope, Quick Table programos.)

Prenumerata yra žymiai pigesnis ir patogesnis būdas naudotis „Toos4Revit“ programomis, nes sumokėjus metinį prenumeratos mokestį, prilygstantį vienos atskiros programos prenumeratos kainai, projektuotojas gali naudoti kelis pasirinktus arba net visus „Toos4Revit“ produktus, jei tik yra toks poreikis.

Naudojami priedai žymiai praplečia „Autodesk Revit“ programų galimybes, palengvina projektavimo užduočių atlikimą ir didina darbo našumą.

Norint įsigyti prenumeratą ar gauti daugiau informacijos, prašome kreiptis į Iną Kisielytę, UAB „AGA CAD“ pardavimų vadovę, tel. (8 5) 23 98 111 arba el. paštu ina@aga-cad.lt.

* Pasiūlymas taikomas „AGA CAD“ klientams, turintiems aktyvią „Autodesk Revit“ prenumeratą.

Ačiū.

Jūsų užklausa

Mane domina:

Ar sutinkate gauti AGACAD naujienlaiškius apie CAD BIM rinkos naujoves, renginius, produktus, paslaugas bei akcijas? *
  Taip
  Ne

* - Privalomi laukeliai

Ačiū.
Knygos atsisiuntimas prasidės kelių sekundžių bėgyje.

Knygos parsisiuntimas

* - Privalomi laukeliai

Dėmesio! Spausdami ATSISIŲSTI sutinkate gauti AGACAD naujienlaiškius apie CAD BIM rinkos naujoves, įmonės paslaugas, renginius, produktų atnaujinimus ir akcijas (naujienlaiškio galima bet kada atsisakyti). Įprastai naujienlaiškį siunčiame 1-2 kartus per mėnesį.

Ačiū.

Prenumerata

Sklandžiam svetainės veikimui, jūsų naršymo patirties gerinimui bei rinkodarai naudojame slapukus. Naršydami toliau sutinkate su slapukų įrašymu. | Privatumo politika X