KURKIME BIM KARTU
Koja kojon su BIM startuoliais ir profesionalais,
pagal Jūsų verslo poreikius ir finansines galimybes.
January 09, 2012 by Šaltinis: kompanija "Autodesk"
Informuojame, kad nuo 2012 m. sausio 1 d. keičiasi pagalbos, susijusios su PĮ licencijavimu, teikimo tvarka. Nuo šių metų pradžios „Autodesk“ atstovai pirkėjams nebegali teikti pagalbos aktyvuojant įsigytas licencijas, nes kompanija „Autodesk“ klientams teikia tiesioginę licencijavimo, registracijos ir aktyvacijos pagalbą internetu.

Kompanija „Autodesk“ informuoja, kad nuo 2012 metų sausio 1 dienos keičiasi pagalbos, susijusios su PĮ licencijavimu, teikimo tvarka:

1.   Licencijavimo, registracijos ir aktyvacijos pagalba per „Autodesk“ atstovus nebeteikiama

Nuo šių metų pradžios „Autodesk“ atstovai pirkėjams nebegali teikti pagalbos aktyvuojant įsigytas licencijas. Dėl šios priežasties prašome klientų nebesiųsti aktyvacijos užklausų „AGA CAD“ pagalbos el.paštu.

2.   Kompanija „Autodesk“ klientams teikia tiesioginę licencijavimo, registracijos ir aktyvacijos pagalbą internetu

Visi „Autodesk“ programinės įrangos pirkėjai, kuriems reikia aktyvuoti įsigytą programą, visą informaciją apie licencijavimą (atsakymus į dažniausiai užduodamus registravimo ir aktyvacijos klausimus) ras adresu www.autodesk.com/support arba apsilankę specialiame „Autodesk“ forume Installation and Licensing Forum.

3.   „Autodesk“ prenumeratoriams visa licencijavimo pagalba teikiama prenumeratos centre (Subscription Center)

„Autodesk“ prenumeratoriai dėl programų licencijavimo gali kreiptis bet kuriuo metu prisijungę prenumeratos centre Subscription Center ir pasirinkę Product License, Registration and Activation nuorodą

Ačiū.

Jūsų užklausa

Mane domina:

Ar sutinkate gauti AGACAD naujienlaiškius apie CAD BIM rinkos naujoves, renginius, produktus, paslaugas bei akcijas? *
  Taip
  Ne

* - Privalomi laukeliai

Sklandžiam svetainės veikimui, jūsų naršymo patirties gerinimui bei rinkodarai naudojame slapukus. Naršydami toliau sutinkate su slapukų įrašymu. | Privatumo politika X