KURKIME BIM KARTU
Koja kojon su BIM startuoliais ir profesionalais,
pagal Jūsų verslo poreikius ir finansines galimybes.
December 31, 2021 by AGA CAD, UAB

2021-ųjų metų tinklaraščio įrašų ciklą užbaigiame straipsniu apie temą, kuri mus lydėjo ir buvo aktuali per visus šiuos metus. Ir ne tik per juos.

Tvarumas. Jis mūsų įmonei buvo svarbus visada. Energijos resursų tausojimas buvo vienas kriterijų renkantis naująjį ofisą, į kurį persikėlėme dar 2020-ųjų pabaigoje. Dabartinis įmonės ofisas yra A+ energinės klasės pastate, su įdiegtomis elektros energiją taupančiomis sistemomis. Popierinius dokumentus spausdiname tik esant neišvengiamai būtinybei, nes didžiąją dalį dokumentų naudojame skaitmeniniu formatu. AGACAD komanda rūšiuoja šiukšles ne tik ofise, bet ir už jo ribų. Dalis darbuotojų namuose naudoja saulės jėgaines, važiuoja elektromobiliais, elektriniais paspirtukais ar dviračiais. Dar kiti renkasi ėjimą į darbą pėsčiomis. Taigi, AGACAD komanda siekia gyventi tvariau, galvojant apie planetos išteklius ir jos ateitį.

Apie tvarumą AGACAD komandos nariai galvoja ir kurdama produktus. Atsakingas požiūris į aplinką, siekis palikti kuo mažesnį ekologinį pėdsaką paskatino sukurti naujausius Revit naudotojams skirtus produktus Panel Packer, Sandwich Panels. Troškimas prisidėti prie tvarumo mus lydėjo ir tobulinant esamus BIM sprendimus Wood Framing, Metal Framing, Precast Concrete ir kt.

Kiekvieną kartą, kai pastatas tiksliai suprojektuojamas ir pastatomas su minimaliomis atliekomis ar visai be atliekų, prisidedama prie klimato kaitos mažėjimo. Puikus pavyzdys, kaip projektavimui skirta programinė įranga gali prisidėti aplinkosaugos ir ekologijos, kaip tinkami įrankiai padeda susitelkti į teigiamą įtaką aplinkai darančius projektus, aprašomas naujausioje AGACAD kliento sėkmės istorijoje.

Šiuos metus užbaigiame su pasižadėjimu dirbti dar tvariau, nes tvarumas yra AGACAD darbuotojų gyvenimo būdas ir neatsiejama mūsų įmonės veiklos dalis. Mes sieksime tobulinti produktus galvojant ne tik kaip sukurti projektuotojams kuo patogiau naudojamus ir didesnį darbo greitį suteikiančius įrankius, bet ir apie kuo didesnį mūsų produktų indėlį į statybos pramonės tvarumą. BIM produktų įtaka ekologijai neabejotina. Apie tai parengėme AGACAD dokumentą “Accelerating the Digital Transformation of Architecture, Engineering and Construction (AEC): A Key to More Sustainable Development”, kuriame tvarumo temą nagrinėjame žymiai plačiau. ATSISIŲSKITE (EN versiją) ir susipažinkite su skaitmeninių technologijų įtaka tvarumui. Gero skaitymo!

Ačiū.

Jūsų užklausa

Mane domina:

Ar sutinkate gauti AGACAD naujienlaiškius apie CAD BIM rinkos naujoves, renginius, produktus, paslaugas bei akcijas? *
  Taip
  Ne

* - Privalomi laukeliai

Ačiū.
Knygos atsisiuntimas prasidės kelių sekundžių bėgyje.

Knygos parsisiuntimas

* - Privalomi laukeliai

Dėmesio! Spausdami ATSISIŲSTI sutinkate gauti AGACAD naujienlaiškius apie CAD BIM rinkos naujoves, įmonės paslaugas, renginius, produktų atnaujinimus ir akcijas (naujienlaiškio galima bet kada atsisakyti). Įprastai naujienlaiškį siunčiame 1-2 kartus per mėnesį.

Ačiū.

Prenumerata

Sklandžiam svetainės veikimui, jūsų naršymo patirties gerinimui bei rinkodarai naudojame slapukus. Naršydami toliau sutinkate su slapukų įrašymu. | Privatumo politika X