KURKIME BIM KARTU
Koja kojon su BIM startuoliais ir profesionalais,
pagal Jūsų verslo poreikius ir finansines galimybes.
March 21, 2012 by
2012 m. kovo 6 d. UAB „AGA CAD“ suteiktas „Autodesk Gold Partner“ statusas, kuriuo yra pripažįstama bendrovės patirtis ir kompetencija atstovaujant kompaniją „Autodesk“. Auksinio partnerio statusas yra labai naudingas bendrovės klientams, nes jie gali būti tikri dėl mūsų įmonės specialistų kvalifikacijos ir techninių žinių kokybės. Be to, „Autodesk Gold Partner“ statusas pelno tarptautinį ir vietinį įmonės pripažinimą, įvairias nuolaidų sistemas.

2012 m. kovo 6 d. UAB „AGA CAD“ suteiktas „Autodesk Gold Partner“ statusas, kuriuo yra pripažįstama bendrovės patirtis ir kompetencija atstovaujant kompaniją „Autodesk“. UAB „AGA CAD“ kompanijos „Autodesk“ partnere yra jau daugiau nei 20 metų.

„Autodesk“ partnerystės programos reitingavimo tikslas - aiškiai nustatyti bendrovės partneres, kurios turi pakankamai „Autodesk“ atstovavimo patirties. Šiuo metu iš devynių Pabaltijo valstybėse veikiančių įgaliotų „Autodesk“ atstovų tik pora turi „Autodesk Gold Partner“ statusą. Kad gautų aukštesnio lygio statusą, įmonės „AGA CAD“ darbuotojai turėjo išlaikyti specialius „Autodesk“ egzaminus, pateikti veiklos planus ir klientų rekomendacijas.

UAB „AGA CAD“ auksinio partnerio statusas yra labai naudingas bendrovės klientams, nes jie gali būti tikri dėl mūsų įmonės specialistų kvalifikacijos ir techninių žinių kokybės. Be to, „Autodesk Gold Partner“ statusas pelno tarptautinį ir vietinį įmonės pripažinimą, įvairias nuolaidų sistemas, kas yra naudinga bendrovės klientams.

Daugiau informacijos apie „Autodesk“ partnerių statusus »

Ačiū.

Jūsų užklausa

Mane domina:

Ar sutinkate gauti AGACAD naujienlaiškius apie CAD BIM rinkos naujoves, renginius, produktus, paslaugas bei akcijas? *
  Taip
  Ne

* - Privalomi laukeliai

Sklandžiam svetainės veikimui, jūsų naršymo patirties gerinimui bei rinkodarai naudojame slapukus. Naršydami toliau sutinkate su slapukų įrašymu. | Privatumo politika X