KURKIME BIM KARTU
Koja kojon su BIM startuoliais ir profesionalais,
pagal Jūsų verslo poreikius ir finansines galimybes.

Primename, kad 2016-aisiais statybų sektoriaus laukia neišvengiami pokyčiai. Būtent nuo šių metų balandžio 18 d. pagal Europos Sąjungos viešųjų pirkimų direktyvos 2014/24/ES reikalavimus visos ES šalys gali reikalauti viešai finansuojamiems statybos ir projektavimo darbų konkursams naudoti BIM metodologiją*. Tokiu atveju pirkimų medžiagoje reikės pateikti BIM projektus, t.y. trimačių objektų modelius.

Tad jei ketinate dirbti su didesniais objektais, ypatingais statiniais, Jums neišvengiamai teks rinktis BIM darbo principus. Ar jau esate tam pasiruošę? Jeigu ne, kad nepavėluotumėte, turite ruoštis jau dabar.

Jei nežinote, nuo ko pradėti, ar abejojate dėl savo komandos kompetencijų, kreipkitės į „AGA CAD“ – mes Jums padėsime susitvarkyti BIM vykdymo planus, susityguosime BIM diegimo etapus, parinksime tinkmiausią BIM programinę įrangą atsižvelgiant į jūsų vykdomų projektų pobūdį, atsakysime į visus Jums kylančius klausimus apie BIM.

Susisiekite su mumis jau dabar tel. (8 5) 2398111 arba el. paštu info@aga-cad.lt.

*Ištrauka iš Europos Sąjungos viešųjų pirkimų direktyvos 2014/24/ES 22 straipsnio: „Viešųjų darbų pirkimo sutarčių ir projekto konkursų atveju valstybės narės gali reikalauti naudoti specialias elektronines priemones, pavyzdžiui, pastatų informacijos elektroninio modeliavimo priemones“.


Kaip ES direktyva 2014/24/ES keičia LR statybos objektų viešųjų pirkimų tvarką, skaitykite tinklaraštyje DaromBIM.lt:
Jau balandį įsigalios ES direktyva 2014/24/ES. Kokia jos įtaka statybos objektų viešiesiems pirkimams?

Ačiū.

Jūsų užklausa

Mane domina:

Ar sutinkate gauti AGACAD naujienlaiškius apie CAD BIM rinkos naujoves, renginius, produktus, paslaugas bei akcijas? *
  Taip
  Ne

* - Privalomi laukeliai

Sklandžiam svetainės veikimui, jūsų naršymo patirties gerinimui bei rinkodarai naudojame slapukus. Naršydami toliau sutinkate su slapukų įrašymu. | Privatumo politika X