KURKIME BIM KARTU
Koja kojon su BIM startuoliais ir profesionalais,
pagal Jūsų verslo poreikius ir finansines galimybes.
„Autodesk Cloud Rendering“ - itin vertinga paslauga „Autodesk“ prenumeratoriams, kuri leidžia taupyti projektuotojo darbo laiką, jo kompiuterio resursus ir pinigus, kuriuos reikėtų išleisti vizualizavimo programinei įrangai.
Naudojant „Autodesk Cloud Rendering“ paslaugą nereikia turėti jokių specializuotų vizualizavimo programų.

Autodesk Cloud Rendering - itin vertinga paslauga „Autodesk“ prenumeratoriams, kuri leidžia taupyti projektuotojo darbo laiką, jo kompiuterio resursus ir pinigus, kuriuos reikėtų išleisti vizualizavimo programinei įrangai.

Naudojant „Autodesk Cloud Rendering“ paslaugą nereikia turėti jokių specializuotų vizualizavimo programų („Autodesk 3ds Max” ar pan.). Debesijoje esančios vizualizavimo technologijos sukuria realius projektų vaizdus ir panoramas be papildomų pastangų, o vaizdų galeriją bet kada galima pasiekti su bet kokia interneto naršykle.

„Autodesk Cloud Rendering“ verta naudoti, nes:

  • taupomas laikas. Kol „debesyse“ kuriamos vizualizacijos, jūs galite atlikti kitus darbus, o sukurtus paveikslėlius tereikia parsisiųsti į savo kompiuterį;
  • vienu metu galima renderinti kelis vaizdus. Tai žymiai efektyviau, nes „Revit“ leidžia vizualizuoti tik vieną vaizdą;
  • šią paslaugą paprasta naudoti: tereikia pasirinkti norimą būsimo vaizdo rezoliuciją ir kitus parametrus;
  • projektuotojas žino, kiek laiko užtruks vizualizavimo procesas. Pasirenkant būsimo vaizdo nustatymus iš karto nurodoma, kiek laiko ir resursų tas vaizdas užims. Pvz., pasirinkus žemą vizualizacijos kokybę nurodoma, kad vaizdo generavimas užtruks 10 sekundžių, o tas pats itin aukštos kokybės vaizdas bus sugeneruotas per 10 minučių;
  • taupomi kompiuterio resursai, kadangi vizualizavimas – daug kompiuterio darbinės atminties reikalaujantis procesas.

Beje, nuo š.m. spalio mėn. ši paslauga taikoma tik „Autodesk Design Suite“ ir „Autodesk Building Design Suite“ komplektų Premium ar Ultimate versijų prenumeratoriams. Vizualizavimu „debesyse“ gali naudotis ne tik „Autodesk Revit“, bet ir į komplektų sudėtį įeinančios „AutoCAD“ programos naudotojai.

Kaip „Autodesk“ prenumeratoriai gali prisijungti prie „Autodesk Cloud Rendering“ paslaugos?

Tie, kurie dar neturi „Autodesk“ ID ir slaptažodžio, turi paspausti programos meniu mygtuką „Sign In“ ir susikurti savo „Autodesk“ sąskaitą. Po to, kai PĮ naudotojas jau turi sąskaitą, galimi keli prisijungimo prie „Autodesk Cloud Rendering“ būdai:

SVARBU:

prenumeratoriams, norintiems naudotis vizualizavimu „debesyse“, NEREIKIA eiti į „Autodesk“ Prenumeratos centrą.

Ačiū.

Jūsų užklausa

Mane domina:

Ar sutinkate gauti AGACAD naujienlaiškius apie CAD BIM rinkos naujoves, renginius, produktus, paslaugas bei akcijas? *
  Taip
  Ne

* - Privalomi laukeliai

Sklandžiam svetainės veikimui, jūsų naršymo patirties gerinimui bei rinkodarai naudojame slapukus. Naršydami toliau sutinkate su slapukų įrašymu. | Privatumo politika X