KURKIME BIM KARTU
Koja kojon su BIM startuoliais ir profesionalais,
pagal Jūsų verslo poreikius ir finansines galimybes.

Autodesk® AutoCAD® Architecture

„Autodesk® AutoCAD® Architecture“ – „AutoCAD“ pagrindu sukurta specializuota programinė įranga architektams, kurioje su projektu dirbama kaip su realiu objektu. Pažįstama „AutoCAD“ aplinka leidžia vartotojams produktyviau ir lanksčiau naudoti naujus pastatų kūrimo įrankius.

Nuorodos:

Nemokama bandomoji versija (30 dienų)
Atnaujinimų ir pataisymų paketai (Updates & Service Packs)
Sistemos reikalavimai (System Requirements)

Autodesk® AutoCAD® Architecture yra specializuota architektams skirta programinė įranga, sukurta „AutoCAD“ pagrindu. Programoje integruoti ir išplėsti galingi AutoCAD projektavimo įrankiai. Naudojant „ObjectARX“ technologiją sukurti AEC objektai - intelektualūs parametriniai pastatų ir statinių konstruktyviniai bei kiti elementai. Su jais nesudėtinga kurti architektūrinius bei konstrukcinius pastatų ir statinių modelius.

10 SVARBIAUSIŲ PRIEŽASČIŲ, KODĖL VERTA NAUDOTIS „AutoCAD Architecture“

1. Efektyvus modeliavimas
Programoje galima ne tik braižyti, bet ir paprastai bei efektyviai modeliuoti. Bet kuriuo momentu galima pakeisti panaudoto objekto tiek geometrinius parametrus, tiek apjungimo į visumą būdą.

2. Spartus dokumentacijos pateikimas
Programos aplinkoje dokumentacijos ir anotacijos sudaromos sparčiai ir automatiškai. Aukštų planų matmenų juostos susietos su architektūrinių objektų parametrais ir elementais – tai leidžia automatiškai generuoti visas matmenų juostas ir išvengti nereikalingų ir klaidingų duomenų.

3. Parametriniai bibliotekiniai elementai
Plačias projektavimo galimybes vartotojui suteikia kelios bibliotekos su tūkstančiais detalių komponentų. Jose visi bibliotekiniai elementai yra parametriniai, tad įvairius elementų parametrus galima pakeisti. Šiuos objektus galima pastumti, kopijuoti ar panaikinti paprasčiausiomis AutoCAD komandomis.

4. Pagrindiniai pastato elementai – AEC objektai
Galima operatyviai susikurti ir redaguoti norimą sienų, perdangų ir stogų konstrukcinį sprendimą. Kadangi visi pastato elementai – intelektualūs AEC (Architectural Enginering Construction) objektai, jų geometrinius parametrus galima keisti bet kurioje projektavimo stadijoje.

5. Plati projekto sąveika su kitomis programomis. Darbas komandoje
Ši programa glaudžiai sąveikauja su kitais statinių projektavimo programiniais sprendimais, taip pat su siauros specializacijos priedais (kainos įvertinimo, ūkio valdymo ir pan.).

6. Projekto standartai ir įrankių paletės
Programos projekto standartai įjungia standartinius stilius, atvaizdo nustatymus ir „AutoCAD“ standartus, kurie taikomi visuose įvairiais būdais parengiamuose projekto brėžiniuose. Dokumentai sinchronizuojami pagal projekto aplinkos standartus. Taip pat galima sukurti su projektu siejamas įrankių paletes.

7. Paprastas laiptų ir turėklų projektavimas
Projektuojant laiptus galima pasirinkti jų dizainą, formą, konstrukcijos tipą bei laiptasijų, pakopų ir popakopių geometrinius parametrus, kurie modifikuojami bet kurioje projektavimo stadijoje.

8. Kolonos ir sijos – parametriniai objektai
Kolonos, sijos ir ryšiai yra intelektualūs AEC objektai. Bet kuriame projektavimo etape galima keisti atstumus tarp ašių bei kolonų. Modelyje panaikinus siją ar kitą elementą, duomenys apie jį išnyksta ir iš specifikacijų lentelių.

9. Efektyvus patalpų planavimas
Jis atliekamas su Space boundary funkcija. Kadangi patalpas vaizduojantys AEC objektai yra intelektualūs, kontroliuojami visi pagrindiniai jų parametrai. Pakeitus patalpų matmenis modelyje, duomenys specifikacijos lentelėse pakinta automatiškai.

10. Objektų redagavimo projekcijose funkcija
Ši funkcija labai palengvina sudėtingų konstrukcijų modeliavimą, leisdama redaguoti paskirus objektus atskiruose vaizduose.


DARBO NAŠUMĄ DIDINANČIOS „AutoCAD Architecture“ SAVYBĖS

AutoCAD Architecture 2014 - elementų įkėlimo funkcija

1. Nereikia gaišti laiko įsisavinant naują programą - pereiti prie „AutoCAD Architecture“ visai paprasta, nes dirbama įprastoje „AutoCAD“ aplinkoje (planavimo, redagavimo, spausdinimo, duomenų eksportavimo ir kiti įrankiai yra analogiški).

2. Nepaisant projektų sudėtingumo, visi objektai ir stiliai valdomi itin paprastai. Jie saugomi DWG formato failuose.

AutoCAD Architecture 2014 - renovacijos įrankis

3. Projektas programoje braižomas ne linijomis, bet patogiais daugiafunkciniais įrankiais (pvz., siena, perdanga, stogas ir t.t.)

4. Visų elementų redagavimas paprastas, nes kiekvienas elementas turi parametrus, nusakančius tam tikrus elemento dydžius. Be to, galima susikurti ir nestandartinį elementą bei jam priskirti savus parametrus.

5. Projekto kūrimo eigoje sutaupoma daug laiko - padarius pakeitimą bet kurioje projekto stadijoje, pakinta ne tik visi pjūviai, planai, fasadai ir kiti vaizdai, bet ir automatiškai perskaičiuojami visi projekto medžiagų kiekiai.

Išsamiau apie „AutoCAD Architecture“ naujoves (EN)

Čia pristatytos tik pagrindinės programos savybės.
Dėl išsamios informacijos ir prezentacijos prašome susisiekti su mumis.


Ačiū.

Jūsų užklausa

Mane domina:

Ar sutinkate gauti AGACAD naujienlaiškius apie CAD BIM rinkos naujoves, renginius, produktus, paslaugas bei akcijas? *
  Taip
  Ne

* - Privalomi laukeliai

Ačiū.
Knygos atsisiuntimas prasidės kelių sekundžių bėgyje.

Knygos parsisiuntimas

* - Privalomi laukeliai

Dėmesio! Spausdami ATSISIŲSTI sutinkate gauti AGACAD naujienlaiškius apie CAD BIM rinkos naujoves, įmonės paslaugas, renginius, produktų atnaujinimus ir akcijas (naujienlaiškio galima bet kada atsisakyti). Įprastai naujienlaiškį siunčiame 1-2 kartus per mėnesį.

Ačiū.

Prenumerata

Sklandžiam svetainės veikimui, jūsų naršymo patirties gerinimui bei rinkodarai naudojame slapukus. Naršydami toliau sutinkate su slapukų įrašymu. | Privatumo politika X