KURKIME BIM KARTU
Koja kojon su BIM startuoliais ir profesionalais,
pagal Jūsų verslo poreikius ir finansines galimybes.

Autodesk® AutoCAD®

„Autodesk® AutoCAD®" – populiariausia universali automatizuoto projektavimo programinė įranga. „AutoCAD" turi tobulus 2D projektavimo ir brėžinių formavimo įrankius bei patogius 3D objektų kūrimo instrumentus. „AutoCAD“ programa tinka naudoti statinių, mechanikos įrenginių, baldų projektavimui, žemėlapių braižymui, elektros sistemų kūrimui ir kitur.

2018 m. pasirodžius vieningai „AutoCAD“ versijai, „AutoCAD“ programinė įranga įsigyjama kartu su specializuotais įrankiais – „AutoCAD Architecture“, „AutoCAD Mechanical“, „AutoCAD Electrical“, „AutoCAD Map 3D“, „AutoCAD MEP“, „AutoCAD Plant 3D“ ir „AutoCAD Raster Design“.

Naudingos nuorodos:

Nemokama bandomoji versija (30 dienų)
Atnaujinimų ir pataisymų paketai (Updates & Service Packs)
Sistemos reikalavimai (System Requirements)

33 patarimai, kaip sutaupyti laiko naudojant „AutoCAD“

Projektuokite kiekvieną detalę

Su „AutoCAD“ programine įranga kurkite įvairiausius 2D ir 3D projektus. „AutoCAD“ supaprastina projektų detalizavimą ir dokumentavimą, nes projektų duomenimis galite patikimai dalintis naudodami „TrustedDWG“ technologiją.

Moderni vartotojo sąsaja pagerina projektavimo procesą, o produktyvumo patobulinimai paspartina darbo eigą. Greitai atidarykite naujus ir esamus brėžinius naudodami naują skirtuką, vizualiai pasiekite brėžinio turinį naudodami įrankių juostų galerijas, lengvai raskite įrankius su nauja pagalbos lango funkcija.

„AutoCAD“:

  • Sujungia jūsų darbo eigą integruotuose kompiuterio, debesų ir mobiliųjų įrenginių sprendimuose
  • Žymiai paspartina jūsų projekto darbo eigą
  • Suteikia turiningesnę vaizdo sąsają
  • Į „AutoCAD“ aplinką perkeliamas tikras pasaulis

Norėdami išsamiau sužinoti apie darbo su „AutoCAD“ programine įranga pranašumus, kreipkitės į mus šiandien.

10 SVARBIAUSIŲ PRIEŽASČIŲ, KODĖL VERTA RINKTIS „AUTODESK AUTOCAD“

1. Lankstesni 3D projektavimo įrankiai

Nuo „AutoCAD 2010“ versijos programa tapo parametrine, tad dabar bet kokie objektų pakeitimai tarpusavyje yra susiję, išlaikomi nustatyti ryšiai tarp objektų. Tai leidžia žymiai sutrumpinti projekto koregavimo laiką. Atsirado galimybė projektuoti ir spausdinti pačių sudėtingiausių formų trimačius objektus. Nauji žemėlapių ir geolokacijos įrankiai leidžia o projektą sklandžiai patalpinti žemėlapyje.

2. Patogi naudotojo darbo aplinka taupo laiką komandų ir funkcijų paieškai
„AutoCAD“ naudotojo sąsaja dabar dar intuityvesnė ir lengviau valdoma. Daugiafunkciniai griebtuvai (grips), kontekstiniai juostelių skirtukai leidžia greičiau išsirinkti norimą komandą. Pasirinkus kokią nors komandą ar objektą, meniu parodomos papildomos pasirinkimo galimybės.

3. Paprastas 3D masyvų redagavimas ir valdymas

4. Naujausi dokumentacijos įrankiai leidžia greitai parengti dokumentus išlaikant ryšį su 3D modeliais
Nauja "File tabs" funkcija ir patobulinta komandos eilutė padeda išvengti pasikartojančio darbo ir leidžia dokumentaciją paruošti greičiau, nes komandinė eilutė turi daugiau funkcionalumo, pvz.: automatinis komandos rašymo užbaigimas.

Tiesioginis „AutoCAD“ ir „Autodesk® Inventor®“ ryšys leidžia taupyti laiką. Atlikus pakeitimą modelyje iš karto atnaujinami brėžiniai ir su jais susiję duomenys. Į „AutoCAD“ galima importuoti modelius iš programų Pro/ENGINEER®, CATIA®, Solidworks®, NX® ir Rhinoceros®. Projektuotojai gali importuoti sudėtingus mechaninius modelius iš šių programų ir paruošti galutinę dokumentaciją DWG formate, greitai sudarydami vaizdus, surinkimo brėžinius, pjūvius su paslėptomis linijomis ir šešėliais.

5. Išraiškingas projekto demonstravimas su AutoCAD vizualizavimo įrankiais

6. Projekto pasiekiamumas iš bet kur - integracija su „Autodesk 360“
Tiesioginė „AutoCAD“ sąsaja su „Autodesk 360“ internetiniais įrankiais leidžia lengvai pasidalinti savo projektu su užsakovais ir peržiūrėti projektą mobiliuosiuose įrenginiuose. Ši „Autodesk“ prenumeratoriams nemokamai suteikiama paslauga žymiai palengvina projektuotojų darbą.
Su „AutoCAD“ sukurtus brėžinius galima automatiškai išsaugoti interneto debesyse ir juos bet kada parsisiųsti iš bet kurios darbo vietos. Naudojant interneto naršyklę arba išmanųjį telefoną brėžinius peržiūrėti arba pataisyti galima būnant bet kur, kur tik yra interneto ryšys.
„Autodesk 360“ debesų paslauga leidžia dalintis brėžiniais, pasiekti savo failus iš bet kur, juos koreguoti ir matyti jau atliktas korekcijas bei kitų projekto dalyvių paliktus komentarus.

7. Galimybė išplėsti programos funkcionalumą papildomais įrankiais
„AutoCAD“ funkcionalumą galima praplėsti įdiegiant priedus iš oficialios „Autodesk“ svetainės „Autodesk Exchange App“ (http://apps.exchange.autodesk.com/en), kurioje skelbiamos tik patikrintos, kokybiškos trečiųjų šalių programėlės.

8. PDF formato panaudojimas
Programoje įdiegta galimybė importuoti PDF kaip braižymo pagrindą. PDF formato failai importuojami lygiai taip pat kaip ir DWG, DWF™, DGN ar kiti formatai. Braižant ant importuoto PDF formato projekto galima naudoti standartinius „AutoCAD“ pritraukimus (pvz.: prie linijos galo, apskritimo centro, susikirtimo taško ir kt.).

9. Techninės ir programinės įrangos suderinamumas, naujausio formato, įrangos ir operacinių sistemų palaikymas
„AutoCAD“ yra suderinta su visomis prieš tai buvusiomis „AutoCAD LT“ ir „AutoCAD“ programinės įrangos versijomis, leidžia užsaugoti brėžinius į daugelį skirtingų formatų, siekiančius net R14 DWG ir R12 DXF.

10. Programos prenumerata (Autodesk Subscription)
Programos licencijos nuoma jūsų pasirinktam laikotarpiui su visais prenumeratos teikiamais privalumais (atnaujinimai, lankstus licencijavimas, senesnių versijų naudojimo teisė).

Išsamiau apie „AutoCAD 2022“ naujoves

Čia pristatytos tik pagrindinės programos savybės.
Dėl išsamios informacijos ir prezentacijos prašome susisiekti su mumis.


Ačiū.

Jūsų užklausa

Mane domina:

Ar sutinkate gauti AGACAD naujienlaiškius apie CAD BIM rinkos naujoves, renginius, produktus, paslaugas bei akcijas? *
  Taip
  Ne

* - Privalomi laukeliai

Ačiū.
Knygos atsisiuntimas prasidės kelių sekundžių bėgyje.

Knygos parsisiuntimas

* - Privalomi laukeliai

Dėmesio! Spausdami ATSISIŲSTI sutinkate gauti AGACAD naujienlaiškius apie CAD BIM rinkos naujoves, įmonės paslaugas, renginius, produktų atnaujinimus ir akcijas (naujienlaiškio galima bet kada atsisakyti). Įprastai naujienlaiškį siunčiame 1-2 kartus per mėnesį.

Ačiū.

Prenumerata

Sklandžiam svetainės veikimui, jūsų naršymo patirties gerinimui bei rinkodarai naudojame slapukus. Naršydami toliau sutinkate su slapukų įrašymu. | Privatumo politika X