KURKIME BIM KARTU
Koja kojon su BIM startuoliais ir profesionalais,
pagal Jūsų verslo poreikius ir finansines galimybes.

Autodesk® AutoCAD® Map 3D

„Autodesk® AutoCAD® Map 3D“ – programinė įranga geoinformaciniams (GIS) duomenims kurti, kaupti, administruoti, naudoti ir analizuoti. Apjungdama „AutoCAD“ ir GIS funkcionalumą, ji leidžia lengvai kurti bei redaguoti erdvinius įvairaus formato duomenis.

Nuorodos:

Nemokama bandomoji versija (30 dienų)
Atnaujinimų ir pataisymų paketai (Updates & Service Packs)
Sistemos reikalavimai (System Requirements)
Naujovės (EN)

Autodesk® AutoCAD® Map 3D – programinė įranga skirta inžinieriams, vadybininkams, matininkams ir kitų sričių specialistams. Daugybė programos funkcijų teikia galimybes efektyviai kurti, valdyti ir apdoroti žemėlapius, analizuoti ir papildyti įvairiose GIS duomenų bazėse saugomus GIS duomenis.

Programa apjungia „AutoCAD“ ir GIS funkcionalumą, todėl ją ypač patogu įsisavinti AutoCAD vartotojams. Su tiksliais „AutoCAD“ redagavimo įrankiais palengvinama reikalingų duomenų integracija į GIS sistemas. „AutoCAD Map 3D“ gali jungtis prie daugelio reliacinių duomenų bazių ir failų bei lengvai valdyti didelius erdvinių duomenų rinkinius be kitos papildomos programinės įrangos.

„AutoCAD Map 3D“ naudoja „AutoCAD“ įrankius įvairiai geoinformacijai kurti bei valdyti ir leidžia į projektavimo procesus įtraukti GIS funkcijas, atlikti tai vienoje aplinkoje ir pagreitinti darbo procesą. Todėl sukuriami geresni projektai, padidinamas produktyvumas, gaunami kokybiškesni bei tikslesni duomenys.

Kartu su „Autodesk MapGuide Enterprise“ programine įranga „AutoCAD Map 3D“ yra greičiausias būdas publikuoti duomenis internete arba intranete.

10 SVARBIAUSIŲ PRIEŽASČIŲ, KODĖL VERTA NAUDOTIS „AutoCAD Map 3D“

1. Plačios prisijungimo prie duomenų galimybės
Pasitelkus unikalų duomenų pajungimo modulį (FDO) greitėja darbo procesai. FDO duomenų prisijungimo technologija leidžia tiesiogiai prisijungti erdvinius duomenis, saugomus reliacinėse duomenų bazėse, failuose bei pasauliniame tinkle. Tiesioginis prisijungimas užtikrina duomenų tikslumą.

2. CAD redagavimo priemonės
Duomenys, prijungti per FDO, gali būti tiesiogiai redaguojami „AutoCAD“ įrankiais (Pedit, Trim, Break, Join, Offset, Extend, Rotate, Move ir Cut/Copy/Paste) be jokio papildomo konvertavimo.

3. Stilizavimas
Galingais stilizavimo įrankiais greitai kuriami informatyvūs žemėlapiai. Išryškinant specifinius objektus ar informaciją lengva kurti stilizuotas duomenų versijas. Patogu išsaugoti stilius ir panaudoti juos kitame projekte – taip taupomas laikas.

4. Taupantis laiką automatinis geometrijos klaidų taisymas brėžinyje
„Drawing Cleanup“ įrankiais galima automatizuoti erdvinių duomenų klaidų taisymą: ištrinti pasikartojančius objektus, ištaisyti persikirtimus ar išlindusius objektus ir integruoti duomenis į GIS sistemą.

5. Kelių vartotojų darbas su tuo pačiu failu vienu metu
Viena iš stipriųjų programos savybių - daugiavartotojiškas redagavimas. Naudojant DWG užklausas, keli vartotojai gali jungtis ir redaguoti tuos pačius DWG failų rinkinius arba žemėlapius tuo pat metu. Tai sumažina nereikalingų versijų kiekį bei laiko švaistymą laukiant naujausių duomenų.

6. Objekto atributiniai duomenys
Programa leidžia saugoti ne tik objektus, bet ir atributinius objektų duomenis, kurie naudojami skaitmeniniam žemėlapiui analizuoti, vizualizuoti ir ataskaitoms pateikti. „AutoCAD Map 3D“ leidžia prijungti įvairias duomenų bazes, tačiau jų panaudojimas nedidina brėžinio failo dydžio.

7. Objektų klasifikavimas
Galima standartizuoti duomenis žemėlapyje ar brėžinyje. Tam yra naudojama objektų klasifikacija: brėžinio objektai sisteminami pagal realaus pasaulio objektus (pvz., sklypai, sklendės ar vamzdynai).

8. Geografinės koordinačių sistemos
Programos objektams galima priskirti tiek Lietuvos, tiek pasaulines koordinačių sistemas, kurios saugomos didelėje koordinačių sistemų bibliotekoje (daugiau nei 4000 realaus pasaulio koordinačių sistemų). Biblioteką galima papildyti vietinėmis koordinačių sistemomis.

9. Plačios galimybės platinti bei keistis informacija
Erdvinius duomenis, žemėlapius ir projektus galima platinti visais organizacijos poreikius atitinkančiais būdais. „AutoCAD Map 3D“ yra greičiausias būdas publikuoti duomenis internete arba intranete. Programa integruota su „Autodesk MapGuide Enterprise“ ir „MapGuide Open Source“ programinėmis įrangomis.

10. Užtikrinama investicijų į skaitmeninius duomenis grąža
Naudojant duomenų aprašymą (metadata) informacija nenuvertėja.

DARBO NAŠUMĄ DIDINANČIOS „AutoCAD Map 3D“ SAVYBĖS

1. Programa turi visas „AutoCAD“ savybes ir privalumus.

2. Su „Spatial data file“ (SDF) lengva organizuoti ir valdyti duomenis. Šis formatas gali talpinti visų tipų objektų geometriją, daug lentelių, erdvinį indeksavimą - SDF yra idealus dideliam duomenų kiekiui saugoti.

3. Galima lengvai ir efektyviai valdyti erdvinius duomenis bet kuriame formate.

4. Lengva pereiti ir konvertuoti (bulk copy) duomenis, esančius vienoje duomenų bazėje, į kitą duomenų bazę (pvz. SHP/SDF į „Oracle“).

5. Su erdvinių metaduomenų (duomenys apie duomenis) kūrimo ir redagavimo įrankiais galima publikuoti metaduomenis standartiniais formatais, įskaitant ISO bei FGDC.

6. Paprasta dalintis duomenimis su kolegomis, užsakovais ir klientais, nes atliekamas greitas ir lengvas įvairių duomenų formatų importas.

7. Nesudėtinga dirbti su prijungtais duomenimis – išraiškų kūrimo dialoginiai langai leidžia įvairiapusiškai dirbti su atributais, etiketėmis, tekstu bei stilizacija.

8. Paprasta spręsti įvairius GIS analizės uždavinius: atlikti „buffer“, tinklo (optimalaus, artimiausio kelio paieškos) analizę.

Čia aprašytos tik pagrindinės programos savybės.
Dėl išsamios informacijos ir prezentacijos prašome susisiekti su mumis.


Ačiū.

Jūsų užklausa

Mane domina:

Ar sutinkate gauti AGACAD naujienlaiškius apie CAD BIM rinkos naujoves, renginius, produktus, paslaugas bei akcijas? *
  Taip
  Ne

* - Privalomi laukeliai

Ačiū.
Knygos atsisiuntimas prasidės kelių sekundžių bėgyje.

Knygos parsisiuntimas

* - Privalomi laukeliai

Dėmesio! Spausdami ATSISIŲSTI sutinkate gauti AGACAD naujienlaiškius apie CAD BIM rinkos naujoves, įmonės paslaugas, renginius, produktų atnaujinimus ir akcijas (naujienlaiškio galima bet kada atsisakyti). Įprastai naujienlaiškį siunčiame 1-2 kartus per mėnesį.

Ačiū.

Prenumerata

Sklandžiam svetainės veikimui, jūsų naršymo patirties gerinimui bei rinkodarai naudojame slapukus. Naršydami toliau sutinkate su slapukų įrašymu. | Privatumo politika X