KURKIME BIM KARTU
Koja kojon su BIM startuoliais ir profesionalais,
pagal Jūsų verslo poreikius ir finansines galimybes.

Autodesk® AutoCAD® Mechanical

"Autodesk® AutoCAD® Mechanical” – konstruktoriams skirta programinė įranga, naudojama sudėtingiems ir paprastiems prietaisams, įrengimams ir kitiems gaminiams projektuoti 2D erdvėje. Šią programą gali naudoti braižytojai, kurie iš tūrinių „Autodesk Inventor“ modelių sudaro techninę dokumentaciją.

Nuorodos:

Nemokama bandomoji versija (30 dienų)
Atnaujinimų ir pataisymų paketai (Updates & Service Packs)
Sistemos reikalavimai (System Requirements)

„AutoCAD Mechanical“ pagrindą sudaro AutoCAD programa, praturtinta moduliais, skirtais mechanikos konstruktoriaus darbui palengvinti kuriant brėžinius ir kitą techninę dokumentaciją.

Programoje įdiegta standartinių komponentų bazė: varžtai, poveržlės, veržlės, įvairūs profiliai ir t.t. Taip pat yra apie 100.000 konstrukcinių standartinių komponentų: įvairios išdrožos, grioveliai, kiaurymės ir kt.

Detalių projektavimas vyksta mazgo surinkimo aplinkoje, o detalės ir jų įrankinės formos išlieka išoriniuose failuose, kuriuose įsimenami visi projekto pokyčiai. Išorinius failus gali pasiekti visi konstruktoriai.

Programoje naudojami paviršių projektavimo ir detalių modeliavimo įrankiai bei ACIS branduolys pagreitina vaizdų ir modelių kūrimą sudėtingesnėse projekto dalyse – paviršių perėjimuose, denginiuose ir tempiniuose išilgai kreivės. Dvimačiai vaizdai brėžiniams generuojami automatiškai.

Išsamiau apie „AutoCAD Mechanical“ (EN)

Čia pristatytos tik pagrindinės programos savybės.
Dėl išsamios informacijos ir prezentacijos prašome susisiekti su mumis.


Ačiū.

Jūsų užklausa

Mane domina:

Ar sutinkate gauti AGACAD naujienlaiškius apie CAD BIM rinkos naujoves, renginius, produktus, paslaugas bei akcijas? *
  Taip
  Ne

* - Privalomi laukeliai

Ačiū.
Knygos atsisiuntimas prasidės kelių sekundžių bėgyje.

Knygos parsisiuntimas

* - Privalomi laukeliai

Dėmesio! Spausdami ATSISIŲSTI sutinkate gauti AGACAD naujienlaiškius apie CAD BIM rinkos naujoves, įmonės paslaugas, renginius, produktų atnaujinimus ir akcijas (naujienlaiškio galima bet kada atsisakyti). Įprastai naujienlaiškį siunčiame 1-2 kartus per mėnesį.

Ačiū.

Prenumerata

Sklandžiam svetainės veikimui, jūsų naršymo patirties gerinimui bei rinkodarai naudojame slapukus. Naršydami toliau sutinkate su slapukų įrašymu. | Privatumo politika X