KURKIME BIM KARTU
Koja kojon su BIM startuoliais ir profesionalais,
pagal Jūsų verslo poreikius ir finansines galimybes.

Autodesk® Insight 360

Tai nemokamas „Autodesk Revit“ priedas - galingas vedlys į geresnį pastato energijos panaudojimo ir aplinkosaugos veiksmingumą per visą statinio gyvavimo ciklą.

Atsisiųsti (Revit 2016 ir naujesnėms versijoms)

Sukurkite geresnį projektą

„Autodesk® Insight 360“ suteikia architektams ir visai integruotai projekto komandai centralizuotą prieigą prie statybos veiklos analizės duomenų ir pažangių modeliavimo įrankių.

„Autodesk® Insight 360“ yra debesų kompiuterija pagrįsta labai efektyvi statinio analizės programinė įranga. Su „Insight 360“ įrankiais galima efektyviai atlikti „Formit 360“ arba „Autodesk Revit“ aplinkoje sukurto modelio ir natūralaus saulės apšvietimo analizę išoriniams pastato paviršiams, insoliacijos analizę ir efektyvaus energijos panaudojimo analizę. „Revit“ aplinkoje galima analizuoti ir konceptualius, ir detalius „Revit“ modelius. „Insight 360“ įrankiai yra įtraukti ir į komplektą „Autodesk Architecture, Engineering & Construction Collection“.

Iš „Insight 360“ pavadinimo galima spręsti, jog programa pateikia tam tikras įžvalgas apie projektuojamą pastatą. Galima sakyti, kad tai ikiprojektinių sprendinių siūlymas su realiuoju laiku (real time) matoma verte. Programa gali pateikti šias įžvalgas: optimalią pastato orientaciją, santykį tarp sienų ir skaidrių atitvarų, langų tipo, langų šešėliavimo, infiltracijos, išorinių sienų konstrukcijos (U vertės), stogo konstrukcijos (U), darbo grafiko, konkrečios vietos klimato duomenis ir kt.

Ši informacija gali būti naudinga architektams, inžinieriams ir visai projekto komandai, siekiančiai sukurti maksimaliai efektyvų statinį: sutaupyti pinigų, išplėsti pastato gyvavimo trukmę ir sukurti sveiką aplinką objekto naudotojams.

Insoliacija gali būti naudojama pastato krypčiai nustatyti, saulės elementams parinkti bei kitiems tikslams. Apšviestumo analizė gali būti naudinga sprendžiant fasadų įstiklinimo dydį.

Apšvietimo analizės rezultatai atvaizduojami modelyje, visa kita informacija pateikiama ne modelio pavidalu, o diagramomis. „Insight 360“ veikia šiuo principu: stumdant rodykles projektuotojas mato tiesioginius sutaupymus (kaina/m2/metai) ir stengiasi parinkti optimalų projekto variantą. Naudojantis „Insight 360“ labai patogu atlikti procentinį palyginimą ir gauti gerus lyginamuosius rezultatus, pvz.:

      • kiek proc. sumažės apšvietimui reikalingos energijos suvartojimas, jei pastatą pasuksime x laipsnių kampu;
      • kiek proc. sumažės vėdinimui reikalingos energijos suvartojimas, jei įmontuosime pastate šešėlį metančius elementus ir pan.

Taupesnis projektas viso jo gyvavimo ciklo metu

Visi pasikeitimai yra dokumentuojami, todėl galima palyginti skirtingus projekto variantus ir matyti, kaip didėja / mažėja pastato energijos suvartojimas priklausomai nuo projekto pokyčių. „Insight 360“ leidžia projekto suinteresuotosioms šalims efektyviau bendradarbiauti ieškant projekto sprendimų, padedančių taupyti projekto eksploatavimo išlaidas. Tiesioginė sąsaja su pažangiais simuliavimo įrankiais „DOE-2.2“ ir „EnergyPlus“ palengvina optimalių projekto sprendimų paiešką.

Pasitelkiant „Insight 360“ įrankius modelis yra tvarkomas tol, kol pasiekiamas norimas rodiklis. Darbo principas labai panašu į PHPP pasyvių namų projektavimo platformą.Ačiū.

Jūsų užklausa

Mane domina:

Ar sutinkate gauti AGACAD naujienlaiškius apie CAD BIM rinkos naujoves, renginius, produktus, paslaugas bei akcijas? *
  Taip
  Ne

* - Privalomi laukeliai

Ačiū.
Knygos atsisiuntimas prasidės kelių sekundžių bėgyje.

Knygos parsisiuntimas

* - Privalomi laukeliai

Dėmesio! Spausdami ATSISIŲSTI sutinkate gauti AGACAD naujienlaiškius apie CAD BIM rinkos naujoves, įmonės paslaugas, renginius, produktų atnaujinimus ir akcijas (naujienlaiškio galima bet kada atsisakyti). Įprastai naujienlaiškį siunčiame 1-2 kartus per mėnesį.

Ačiū.

Prenumerata

Sklandžiam svetainės veikimui, jūsų naršymo patirties gerinimui bei rinkodarai naudojame slapukus. Naršydami toliau sutinkate su slapukų įrašymu. | Privatumo politika X