KURKIME BIM KARTU
Koja kojon su BIM startuoliais ir profesionalais,
pagal Jūsų verslo poreikius ir finansines galimybes.

KitchenDraw

„KitchenDraw“ – lengvai įsisavinama, daug galimybių turinti programa, skirta baldams ir interjerams projektuoti, aukštos kokybės vizualizacijoms kurti. Programa pasižymi katalogų gausa ir galimybe produktą susikurti pačiam ar importuotis.

Nuorodos:

Programos demonstracinė versija

KitchenDraw – programa baldams ir interjerams projektuoti, kokybiškoms vizualizacijoms kurti. Naudojant programą, pasirinktoje erdvėje paprasta sudėlioti spinteles, stalus, kėdes ir kitus virtuvės, vonios įrengimus, kambario ar biuro baldus.

Visi reikalingi elementai pasirenkami iš „KitchenDraw“ bibliotekų ar katalogų, kuriuos galima parsisiųsti iš oficialaus „KitchenDraw“ puslapio ar interneto. Programa leidžia lengvai pasirinkti kuriamos erdvės aukštį, ilgį, plotį, sienų tekstūras (yra galimybė sienų tekstūrą pasirinkti pagal Jūsų JPG ar BMP paveikslėlius).

Jei programoje nėra pageidaujamo baldo, jį paprasta susikurti „KitchenDraw“ aplinkoje arba importuoti iš AutoCAD, Autodesk Inventor, 3ds Max, SketchUp programų. Baldams taip pat galima priskirti savo tekstūras, įsikeltas tiesiog nusifotografavus turimą tekstūros pavyzdį.

Programa suteikia galimybę sudėti matmenis automatiniu ar rankiniu būdu, sudaryti sąmatas ir specifikacijas, atlikti pardavimų ir užsakymų apskaitą, pasirinkti baldų kainas ir nuolaidas. Sukūrus baldus ar interjerą, vienu mygtuko paspaudimu padaroma aukštos kokybės vizualizacija, prilygstanti skaitmeninės nuotraukos kokybei.

Programa yra ir lietuvių bei rusų kalbomis.

10 PRIEŽASČIŲ, KODĖL VERTA RINKTIS „KitchenDraw“

1. Paprastas interjerų kūrimas
Su „KitchenDraw“ interjeras sukuriamas vos per kelias minutes. Programa leidžia kurti ne tik vienos, bet ir kelių erdvių interjerus, t.y. vienoje scenoje galima kurti viso buto interjerą.
Baldus ir įrenginius iš bibliotekų galima sudėlioti „paimk ir padėk“ principu – atsidarius katalogą, reikia tiesiog pasirinkti aktualų produktą ir pelės spustelėjimu patalpinti jį susikurtame patalpos plane. Daug laiko sutaupo automatiškai dėliojamos grindjuostės, karnizai, stalviršiai.

2. Patogus matmenų žymėjimas
Matmenys žymimi automatiškai arba rankiniu būdu. Norint gauti kuo daugiau informacijos iš turimo plano, galima įrašyti tekstą ar uždėti rodykles.

3. Greitas pasirinktų elementų redagavimas
Pasirinktus elementus pasukti ar pastumti galima su pele arba tiesiog įrašius naujus matmenis. Pakeisti matmenis galima kiekvienam elementui atskirai arba visai grupei iš karto.

4. Naujo produkto kūrimo galimybė
Jei kataloguose nėra tinkamo produkto, jį lengva susikurti „KitchenDraw“ aplinkoje arba importuoti iš „AutoCAD“, „Woody“, „3ds Max“ ar kitų programų. Elementus kurti nėra sunku: projektuojant tiesiog pasirenkamos linijos, matmenys, nurodomi kampai ir priskiriamos medžiagos.

5. Aukštos kokybės vizualizacijos
Bet kuriuo projektavimo metu galima pasižiūrėti, kaip atrodo Jūsų kuriamo projekto fotorealistinis vaizdas: tokiu būdu lengviau įsivaizduoti, kaip viskas atrodys realybėje. Vaizdus paprasta priartinti arba atitolinti. Siekiant padaryti kuo realistiškesnę nuotrauką, galima rinktis ir savo nuožiūra dėlioti apšvietimą.

6. Plačios publikavimo galimybės
Padarytas scenas galima patalpinti „KitchenDraw web“ serveryje, kad klientas galėtų pasižiūrėti jas namuose internetu ir padaryti tam tikrus pakeitimus („KDWebShow“ galimybės).

7. Įvairūs skaičiavimai
Programa leidžia pasirinkti kainas, nuolaidas, pardavimo įkainius, maržas ar pan. jau sukurtiems ar kuriamiems elementams. Greitai pereinama nuo vienos valiutos prie kitos.

8. Savų katalogų kūrimas
Naudojant „MobiScript“ galima susikurti savo katalogus – nereikės braižyti. Elementus galima importuoti .3DS formatu. Programoje yra specialus įrankis negrafinių elementų katalogams kurti (elektros prietaisams, puošybiniams elementams ir pan).

9. Keitimasis duomenimis - importo/eksporto galimybės
Paprasta importuoti duomenis .BMP, .JPG, .WMF, .DXF formatu bei eksportuoti duomenis į .BMP, .JPG, .WMF, .DXF, .TXT formatus.

10. Patogus naudojimas
„KitchenDraw“ programa greitai perprantama ir lengvai įsisavinama. Įdiegta „KitchenDraw SDK“ galimybė praplečia ir pakoreguoja programą, sujungia „KitchenDraw“ su kitomis vadybos ar gamybos programomis.

DARBO NAŠUMĄ DIDINANČIOS „KitchenDraw“ SAVYBĖS

KitchenDraw - vonios kambario interjero vizualizacija1. Galima greitai sukurti plokštuminius planus su matmenimis, įtraukiant spintelių charakteristikas, matmenis, techninius simbolius su jų matmenimis, tekstą ir rodykles.

2. Paprasta sukurti vaizdą trimatėje erdvėje su elementų charakteristikomis, matmenimis, techniniais simboliais ir jų matmenimis, rodyklėmis ir tekstu.

3. Realistinė perspektyva su tekstūromis ir šešėliais atliekama kokybiškai ir labai greitai. Šias perspektyvas galima pasižiūrėti bet kurią darbo su projektu akimirką.

4. Fotorealistinės perspektyvos apdorojamos kiek ilgiau nei realistinės, bet jomis pasiekiamos aukšto lygio vizualizacijos. Atspausdinus ant specialaus popieriaus, gaunamos projekto nuotraukos.

5. Galima susikurti statistines duomenų lenteles, iš kurių matyti, kokie produktai yra paklausiausi, kokia apyvarta, maržos, nuolaidos ir pan.

6. Dėl principo „paimk ir padėk“, norimus produktus nesunku perkelti iš esamų ar susikurtų katalogų į susikurtą sceną. Taip sutaupoma daug laiko kūrybiniams darbams. Paprasta atlikti reikiamas korekcijas.

7. Pasirinkus produktą automatiškai sukuriamas medžiagų sąrašas: paprasčiau daryti medžiagų užsakymus.

8. Kiekvienam produktui paprasta priskirti kainą, nuolaidas, maržas. Tokiu būdu paprasta paskaičiuoti sukurto projekto vertę, pateikti kainą klientui. Jei klientui per brangu, matysite, kurį produktą galima pakeisti pigesniu.

9. Sąmatos, užsakymai, sąskaitos ir pan. generuojami „Microsoft Word“ programoje.

„KitchenDraw 6.5“ NAUJOVĖS

• Virtali realybė - pagerintas fotorealistinis atvaizdavimas

Dabar realistinius paveikslėlius sukursite dvigubai greičiau.

• "Rankomis atlikti" brėžiniai
Galima sukurti tokius otorealistinius vaizdus, tarsi jie būtų nupiešti ranka.

• Pagerintos scenos apšvietimo galimybės
Galima pasirinkti įvairius šviesos šaltinius - natūralius (dangaus ir saulės šviesa) bei dirbtinius (lempos), - bei apšvietimo taškus lengvai įkelti į sceną.

• Įdiegtas 3D objektų importas su "SketchUp" programine įranga
Programa "KitchenDraw 6.5" gali importuoti "SketchUp" models (.SKP failus), nes joje įdiegta komanda "File | Import | 3D File (.SKP, .3DS, .DXF, .ALK)".

• Tiesioginis duomenų išsiuntimas el. paštu
Dabar sukurtos scenos ir užsakymo duomenys gali būti išsiunčiami tiesiogiai per SMTP serverį arba el.paštu.

• Dinaminės CNC programos - paprastas duomenų pateikimas gamybai
"KitchenDraw 6.5" gali generuoti .PRJ projekto failą tiesiai iš scenos.

• Kiti patobulinimai

Čia pristatytos tik pagrindinės programos savybės.
Dėl išsamios informacijos ir prezentacijos prašome susisiekti su mumis.


Ačiū.

Jūsų užklausa

Mane domina:

Ar sutinkate gauti AGACAD naujienlaiškius apie CAD BIM rinkos naujoves, renginius, produktus, paslaugas bei akcijas? *
  Taip
  Ne

* - Privalomi laukeliai

Ačiū.
Knygos atsisiuntimas prasidės kelių sekundžių bėgyje.

Knygos parsisiuntimas

* - Privalomi laukeliai

Dėmesio! Spausdami ATSISIŲSTI sutinkate gauti AGACAD naujienlaiškius apie CAD BIM rinkos naujoves, įmonės paslaugas, renginius, produktų atnaujinimus ir akcijas (naujienlaiškio galima bet kada atsisakyti). Įprastai naujienlaiškį siunčiame 1-2 kartus per mėnesį.

Sklandžiam svetainės veikimui, jūsų naršymo patirties gerinimui bei rinkodarai naudojame slapukus. Naršydami toliau sutinkate su slapukų įrašymu. | Privatumo politika X