KURKIME BIM KARTU
Koja kojon su BIM startuoliais ir profesionalais,
pagal Jūsų verslo poreikius ir finansines galimybes.
May 11, 2020 by AGA CAD

Norime pasidžiaugti ir pasidalinti žinia, kuria iškart susidomėjo, jos pagrindu paruošė išsamų straipsnį ir jį paskelbė tarptautinis betono ir gelžbetonio gamybos pramonei skirtas žurnalas „Concrete Plant International“ (CPI). Visą CPI žurnale skelbiamą straipsnį galite rasti čia: https://www.cpi-worldwide.com/uploads/journals/pdf/2020/02/in/in_02_2020_68_70.pdf. O žemiau pristatome „AGACAD“ pranešimą spaudai, tapusį minėto straipsnio pagrindu.

---

PRANEŠIMAS SPAUDAI - Vilnius, 2020 balandžio 27 d

UAB „AGACAD“, pažangių statinio informacijos modeliavimo ir projekto duomenų valdymo technologijų kūrėja, didžiuojasi pristatydama BIM įrankius, kurie „Autodesk Revit“ aplinkoje leidžia kurti detalius gelžbetoninių sienų ir sijų modelius bei automatiškai generuoja visus darbo brėžinius ir gamybos failus.

Naujausia „AGACAD“ sukurta BIM programinė įranga Wall Reinforcement ir Beam Reinforcement, turinti automatizuotą armatūros modeliavimo funkcionalumą, yra populiaraus „Autodesk Revit“ plėtinio „Precast Concrete“ komplekto dalis.

Automatinis gelžbetonio armatūros modeliavimas BIM projektuose | AGACAD

„Armatūros detalių automatizuotas įterpimas į surenkamojo gelžbetonio elementus yra žingsnis į priekį 3D modeliavime, kurio konstrukcijų specialistai labai laukė. Poreikis buvo didžiulis, nes armatūros modeliavimas trunka ilgai. Tačiau jis tampa vis svarbesniu, nes BIM įsitvirtinant statybos projektuose modeliai tampa vis detalesniais.

Mes dažnai kartojame, kad BIM puikiai tinka gelžbetonio elementams kurti, o armatūros modeliavimo automatizavimas tik patvirtina, kad programinė įranga „Autodek Revit“ idealiai tinka surenkamojo gelžbetonio elementų projektuotojams“, - sako Donatas Aksomitas, UAB „AGACAD“ direktorius.

Armatūros tinklų automatinis modeliavimas Revit aplinkoje | AGACAD

Dar 2018 m. įmonė „AGACAD“ tapo tarptautinės kompanijos „Autodesk Inc“ statybos pramonei skirtų informacinių technologijų vystymo partnere. Šį statusą „Autodesk“ suteikia tik įmonėms, siūlančioms pažangiausias statinių kūrimo ir projektų duomenų valdymo technologijas. Pramonės partnerių produktai leidžia dirbti efektyviau ir pasiekti geresnių projekto rezultatų.

AGACAD sukurtas plėtinių rinkinys „Precast Concrete” skirtas detaliam sienų ir grindų plokščių, sijų ir kolonų modeliavimui ir dokumentavimui „Revit“ aplinkoje.

Valensas Balsevičius, „AGACAD“ konstrukcijų inžinierius ir BIM produktų konsultantas sako, kad šis BIM sprendimas išsiskiria galingu taisyklių pagrindu, jų lankstumu ir modifikavimu, realiojo laiko atnaujinimais, išsaugotais šablonais, įdiegta geriausia praktika ir puikiu klientų aptarnavimu.

„Esame įsipareigoję padėti klientams efektyviau teikti BIM paslaugas, todėl mūsų kuriami produktai užtikrina automatizavimą, yra lengvai pritaikomi pagal gamyklų ar atskirų projektuotojų poreikius. Jau dabar gelžbetonio armatūrą galima automatiškai modeliuoti vienasluoksnėms ir daugiasluoksnėms sienoms, stačiakampėms, L ir apverstos T formos sijoms, o netrukus ketiname automatizuoti gelžbetoninių kolonų modeliavimą ir įdiegti daugiau naudingų funkcijų“, - sako Valensas.

Armatūros strypų automatinis išdėstymas Revit modelyje | AGACAD


Daugiau informacijos apie visus „AGACAD“ produktus skaitykite ir bandomąsias versijas atsisiųskite čia > www.agacad.com.

Jei norite gauti konsultaciją dėl tinkamo produkto pasirinkimo ar kitais Jums aktualiais klausimais, kreipkitės tel. 8 5 2398111 arba el. p. info@agacad.lt.

Ačiū.

Jūsų užklausa

Mane domina:

Ar sutinkate gauti AGACAD naujienlaiškius apie CAD BIM rinkos naujoves, renginius, produktus, paslaugas bei akcijas? *
  Taip
  Ne

* - Privalomi laukeliai

Ačiū.
Knygos atsisiuntimas prasidės kelių sekundžių bėgyje.

Knygos parsisiuntimas

* - Privalomi laukeliai

Dėmesio! Spausdami ATSISIŲSTI sutinkate gauti AGACAD naujienlaiškius apie CAD BIM rinkos naujoves, įmonės paslaugas, renginius, produktų atnaujinimus ir akcijas (naujienlaiškio galima bet kada atsisakyti). Įprastai naujienlaiškį siunčiame 1-2 kartus per mėnesį.

Ačiū.

Prenumerata

Sklandžiam svetainės veikimui, jūsų naršymo patirties gerinimui bei rinkodarai naudojame slapukus. Naršydami toliau sutinkate su slapukų įrašymu. | Privatumo politika X