KURKIME BIM KARTU
Koja kojon su BIM startuoliais ir profesionalais,
pagal Jūsų verslo poreikius ir finansines galimybes.

Įmonė „AGACAD“, kurianti statinio informacinio modeliavimo ir projekto duomenų valdymo technologijas, praneša, kad ji tapo tarptautinės kompanijos „Autodesk Inc“ statybos pramonei skirtų informacinių technologijų vystymo partnere. Toks statusas, kurį turi vos dvi dešimtys įmonių visame pasaulyje, reiškia, kad „AGACAD“ siūlo pažangiausius sprendimus, skirtus architektūros ir statybos pramonei.

„Šis statusas - tai pirmas tokio lygio „AGACAD“ kuriamų BIM produktų naudos pripažinimas pasauliniu mastu. Mūsų kuriami programinės įrangos „Autodesk Revit“ plėtiniai, automatizuodami didžiąją projektuotojų darbo dalį, taupo jų laiką ir pinigus, padeda išvengti streso ir suteikia naujo galingo funkcionalumo specifinėms statybos pramonės įmonėms. Mes tikimės, kad pasaulinio lygio IT kompanijos „Autodesk“ parodytas dėmesys bei naujas partnerystės statusas ne tik turės įtakos mūsų produktų pardavimams, bet ir leis visapusiškai bendradarbiauti su „Autodesk“ analizuojant nuolat besikeičiančius BIM specialistų poreikius,“ - sako „AGACAD“ direktorius Donatas Aksomitas.


„Technologijų statybai partneris“ (angl. AEC Industry Partner) – toks statusas garantuoja, kad ši „Autodesk“ atrinkta kompanija yra patikimų technologijų tiekėja, kurios sukurti produktai, papildydami „Autodesk“ BIM ir debesų kompiuterijos platformas, leidžia klientams dirbti žymiai efektyviau, kokybiškiau ir mažesnėmis sąnaudomis. Atrinkdama pramonės partnerius, „Autodesk“ taiko griežtus reikalavimus: partneriai turi nuolatos sekti konkrečios pramonės šakos poreikius, demonstruoti žinias apie tobulinamus produktus ir sėkmingai juos diegti. Pramonės partneriai prisideda prie „Autodesk“ strategijos kurti pokyčius skatinančias technologijas.

„Projektų sudėtingumui didėjant, o projektų komandoms vis dažniau dirbant nuotoliniu būdu, pastatų projektuotojai privalo bendradarbiauti naujais, novatoriškesniais būdais. Pasitelkdami „AGACAD“ kuriamus „Autodesk Revit“ plėtinius, mūsų klientai gali išnaudoti BIM kaip inžinerijos ir bendradarbiavimo platformą, o ne vien tik kaip modeliavimo ir dokumentacijos ruošimo įrankį,“ - sako Michaelis Gustafsonas, „Autodesk“ Strategijos statybos pramonei vadovas.

Pirmasis BIM sprendimas, kurį kompanija „Autodesk“ pristato kaip technologijų statybai partnerio produktą - „AGACAD“ sukurtas gelžbetonio elementų kūrimo komplektas „Precast Concrete“. Tai detaliam gelžbetoninių sienų, grindų ir kolonų modeliavimui skirtas įrankių rinkinys, padedantis programinės įrangos „Autodesk Revit“ naudotojams lengvai kurti surenkamas gelžbetonio konstrukcijas.

„Partnerystė su „AGACAD“ mums yra ypač svarbi, nes tokie partneriai padeda mūsų klientams teikti naudingesnes BIM paslaugas. Be to, žinome, kad gelžbetonio konstrukcijų detalizavimas ir gamyba turi būti pritaikoma pagal konkretaus gelžbetonio gamintojo reikalavimus. „AGACAD“ tiekiami produktai gelžbetonio gamintojams suteikia reikiamą projektavimo automatizavimą ir pritaikymą gamybai, o tai mūsų klientams padeda greičiau plėtoti verslą,“ - teigia „Autodesk“ atstovas M. Gustafsonas.

„AGACAD“ vadovas D. Aksomitas prognozuoja, kad kitas įmonės produktas, kurį kompanija „Autodesk“ pristatys su partnerio statusu, bus universali medinio karkaso pastatų modeliavimo programinė įranga „Wood Framing“. Šis BIM sprendimas automatizuoja visą medinio karkaso elementų projektavimo ir gamybos procesą.

Plėtinyje integruota konstrukcijų analizė, kiekių įvertinimas, dokumentacijos ir darbo brėžinių paruošimas bei duomenų išsiuntimas į gamybos liniją taip išplečia programinės įrangos „Autodesk Revit“ funkcionalumą, kad naudojant ją kartu su „AGACAD Wood Framing“ plėtiniu, komplekto teikiamos galimybės ženkliai pranoksta kitus rinkoje esančius analogiškos paskirties produktus.


Apie „Autodesk“

Kompanija „Autodesk“ yra didžiausia pasaulyje programinės įrangos kūrėja, tiekianti programas architektūros, statybos, inžinerijos, gamybos, grafinio dizaino rinkoms. Įmonė, kurioje dirba virš 9000 darbuotojų, yra sukūrusi labai platų spektrą – apie šimtą – programų, skirtų architektams, inžinieriams, konstruktoriams, dizaineriams. Dėl puikiai išvystytos ir vartotojui itin patogios programinės įrangos, kompanijos „Autodesk“ produkcija yra populiariausia pasaulyje – „Autodesk“ programas šiuo metu naudoja daugiau nei 100 mln. specialistų.

„Autodesk“ yra sukūrusi pasaulyje lyderiaujančią BIM platformos programinę įrangą „Autodesk Revit“. Kaip ir daugelyje sričių, tobulumui ribų nėra, todėl „Autodesk“ programas Lietuvoje atstovaujanti įmonė „AGACAD“, norėdama padidinti savo klientų darbo našumą, dar 2007-aisiais pradėjo kurti „Autodesk Revit“ galimybes praplečiančius programos plėtinius. Jau daugiau nei 10 metų projektuotojų darbo efektyvumą didinantys „AGACAD“ BIM sprendimai padeda spartinti darbus tūkstančiams projektuotojų visame pasaulyje. Akivaizdi šių produktų nauda paskatino kompaniją „Autodesk“ pakviesti įmonę „AGACAD“ bendradarbiauti tobulinant statybos pramonei skirtą programinę įrangą.

Apie „AGACAD“

1991 m. įsteigta UAB „AGA CAD“ yra nepriklausoma CAD ir BIM technologijų ekspertė ir tiekėja, BIM procesų diegėja, BIM programinės įrangos kūrėja ir eksportuotoja. Įmonė kuria specializuotus BIM sprendimus ir platina juos visame pasaulyje. Daugiau kaip 12.000 „Autodesk Revit“ naudotojų iš 130 pasaulio šalių naudojasi „AGACAD“ sukurtais ir nuolat tobulinamais TOOLS4BIM produktais, didinančiais projektuotojų darbo efektyvumą. Tarp įmonės klientų: pasaulinės kompanijos AECOM, ARUP, COWI, GRONTMIJ, RAMBOLL ir kt.
Daugiau apie AGACAD produktus: www.agacad.com.

Ačiū.

Jūsų užklausa

Mane domina:

Ar sutinkate gauti AGACAD naujienlaiškius apie CAD BIM rinkos naujoves, renginius, produktus, paslaugas bei akcijas? *
  Taip
  Ne

* - Privalomi laukeliai

Ačiū.
Knygos atsisiuntimas prasidės kelių sekundžių bėgyje.

Knygos parsisiuntimas

* - Privalomi laukeliai

Dėmesio! Spausdami ATSISIŲSTI sutinkate gauti AGACAD naujienlaiškius apie CAD BIM rinkos naujoves, įmonės paslaugas, renginius, produktų atnaujinimus ir akcijas (naujienlaiškio galima bet kada atsisakyti). Įprastai naujienlaiškį siunčiame 1-2 kartus per mėnesį.

Ačiū.

Prenumerata

Sklandžiam svetainės veikimui, jūsų naršymo patirties gerinimui bei rinkodarai naudojame slapukus. Naršydami toliau sutinkate su slapukų įrašymu. | Privatumo politika X