KURKIME BIM KARTU
Koja kojon su BIM startuoliais ir profesionalais,
pagal Jūsų verslo poreikius ir finansines galimybes.

Grįžus po vasaros atostogų sunkoka iš karto persijungti į pilną darbo ritmą, norisi pradėti nuo lengvesnės veiklos. Todėl rudeninį darbo sezoną pradedam nuo maloniausios dalies – skaitydami patenkintų klientų atsiliepimus, kurių sulaukėm šią vasarą. Keliomis mūsų klientų rekomendacijomis norime pasidalinti ir su Jumis.

  • UAB „City Projects“ architektas Simas Glinskis po suteiktų programinės įrangos naudojimo konsultacijų el. paštu atsiuntė štai tokią padėką: „Ačiū AGACAD, Jūsų kompetentingi darbuotojai visada pasiruošę padėti iškilus bet kokiems klausimams.“ Simai, dėkojame Jums už gražius žodžius.
  • Labai džiaugiamės ir oficialiais atsiliepimais. Dar vasaros pradžioje sulaukėme oficialaus rašto iš UAB „Baltic Engineers“, kuriame įmonės generalinis direktorius Darius Kvedaras pažymi, kad „AGA CAD“ 2015 metais apmokė mūsų įmonės darbuotojus dirbti Revit programa, teikė kvalifikuotas konsultacijas bei dalyvavo rengiant projektą. Paslaugos buvo atliktos kokybiškai ir laiku, todėl rekomenduojame šią bendrovę kaip patikimą konsultavimo ir projektų valdymo įmonę.“ (pilną „Baltic Engineers“ atsiliepimą žr. čia >>)

   Džiaugiamės, kad mūsų specialistų konsultacijos padėjo „Baltic Engineers“ komandai greičiau įsisavinti BIM projektų rengimo ir koordinavimo specifiką. Kadangi „AGA CAD“ konsultantams teko matyti, kokius sudėtingus projektus atlieka „Baltic Engineers“ specialistai, galime patvirtinti, kad šioje įmonėje dirba aukščiausio lygio profesionalai, teikiantys itin kokybiškas inžinerines konsultacijas, projektavimo ir projektų valdymo paslaugas.
  • Kito oficialaus atsiliepimo, kuriuo taip pat didžiuojamės, sulaukėme iš UAB „Viltekta“ direktoriaus Tomo Segalio: „UAB „AGA CAD“ specialistai puikiai išmano apie programinę įrangą, kadangi Autodesk Building Design Suite mokymų metu suteikė bazines žinias bei papasakojo svarbių programinės įrangos naudojimo niuansų. Iškilus tam tikriems klausimams dirbant su šia programine įranga, AGACAD specialistai geranoriškai bendradarbiauja su mumis ir nuolat padeda mums spręsti šiuos klausimus.“ (pilną „Viltekta“ atsiliepimą žr. čia >>) Labai ačiū už pasitikėjimą mūsų specialistų kompetencija. Malonu dirbti su žingeidžiais ir gabiais žmonėmis.
  • UAB „Unitectus“ architektė Ieva Noreikaitė taip pat dėkinga už greitą ir nuoširdų „AGA CAD“ komandos darbą: „Kreipiausi iškilus problemai ir sulaukiau atsakymo nepraėjus nei valandai. Specialistas pasisiūlė programos klaidą sutvarkyti už mane nusiuntus failą patikrinti, o vėliau pateikė rekomendacijų, jei dar iškiltų panaši problema. Šaunuoliai!“ Ačiū už gražius žodžius ir pasitikėjimą AGACAD specialistų kompetencija.

Sulaukdami teigiamų įvertinimų suprantame, kad einame tinkama linkme: kad ne veltui gilinamės į BIM ir kitų programų naudojimo paslaptis, dalyvaujame užsienyje vykstančiose BIM konferencijose bei kuriame Revit funkcionalumą praplečiančius priedus. Tačiau pažadame neužmigti ant laurų. :)

Mums visada įdomūs bet kokie klientų atsiliepimai, todėl girkite, peikite ar net pabarkite mus, kai būsime to verti. Kaip AGACAD mokymai ir konsultacijos skatina tobulėti mūsų klientus, taip Jūsų atsiliepimai skatina tobulėti AGACAD komandą. Tad palaikykime ryšį bendraudami ir bendradarbiaudami!

Ačiū.

Jūsų užklausa

Mane domina:

Ar sutinkate gauti AGACAD naujienlaiškius apie CAD BIM rinkos naujoves, renginius, produktus, paslaugas bei akcijas? *
  Taip
  Ne

* - Privalomi laukeliai

Ačiū.
Knygos atsisiuntimas prasidės kelių sekundžių bėgyje.

Knygos parsisiuntimas

* - Privalomi laukeliai

Dėmesio! Spausdami ATSISIŲSTI sutinkate gauti AGACAD naujienlaiškius apie CAD BIM rinkos naujoves, įmonės paslaugas, renginius, produktų atnaujinimus ir akcijas (naujienlaiškio galima bet kada atsisakyti). Įprastai naujienlaiškį siunčiame 1-2 kartus per mėnesį.

Ačiū.

Prenumerata

Sklandžiam svetainės veikimui, jūsų naršymo patirties gerinimui bei rinkodarai naudojame slapukus. Naršydami toliau sutinkate su slapukų įrašymu. | Privatumo politika X