KURKIME BIM KARTU
Koja kojon su BIM startuoliais ir profesionalais,
pagal Jūsų verslo poreikius ir finansines galimybes.

Autodesk® Building Design Suite

„Autodesk® Building Design Suite“ komplektas skirtas architektams, konstruktoriams ir inžinieriams, kurie gali eskizuoti, modeliuoti, vizualizuoti, ruošti prezentacijas, kurti ir valdyti BIM modelius, tikrinti kolizijas, skaičiuoti medžiagų kiekius ir kainas, planuoti statybos procesus ir lengvai komunikuoti tarp atskirų projekto dalių.

Visi Autodesk komplektai

Nuorodos:

Nemokama bandomoji versija (30 dienų)
Sistemos reikalavimai (System Requirements)

Autodesk® Building Design Suite yra visapusiškas programinės įrangos sprendimas, kuriame apjungti BIM (angl. Building Information Modeling) ir CAD įrankiai padeda geriau kurti projektus, juos atvaizduoti ir analizuoti. Paketas skirtas tiek architektams, tiek konstruktoriams, tiek inžinerinių sistemų projektuotojams, kas leidžia lengvai komunikuoti tarp atskirų projekto dalių.

Su „Autodesk Building Design Suite“ paketu projektuotojai gali:

  • Projektuoti su populiariausia pasulyje programa AutoCAD;
  • Modeliuoti BIM platformos programų aplinkoje. „Autodesk Revit“ sistema apima visas programų Autodesk Revit Architecture, Autodesk Revit Structure ir Autodesk Revit MEP galimybes;
  • Modeliuoti, animuoti ir vizualizuoti su 3ds Max ir sukurti dėmesį patraukiančias 3D vizualizacijas;
  • Ruošti interaktyvias projektų prezentacijas su Autodesk Showcase trimačio vizualizavimo programine įranga;
  • Valdyti BIM modelius, tikrinti kolizijas, kurti aukštos kokybės vizualizacijas ir 5D modelius Autodesk Navisworks Manage programa;
  • Skaičiuoti medžiagų kiekius ir kainas, planuoti statybos procesus.

Autodesk Building Design Suite darbu aprėptis

„Autodesk Building Design Suite“ komplektų variantai ir jų sudėtys

Paketo pirkėjai gali pilnai sukomplektuoti savo darbo vietą žymiai mažesnėmis sąnaudomis. Priklausomai nuo poreikių, komplektus galima rinktis iš trijų variantų: galimi „Standard“, „Premium“ ir „Ultimate“ leidimai. Pirkti bet kurį programų rinkinį yra žymiai pigiau palyginus su išlaidomis, patiriamomis perkant kiekvieną šio komplekto programą atskirai.

Standard

Premium

Ultimate

Nesudėtingų pastatų projektavimui, dokumentacijos ruošimui ir dalijimuisi brėžiniais DWG formatu

„Autodesk® Building Design Suite Standard“ paketas projektuotojams ir braižytojams suteikia komplektą įrankių, tinkamų nesudėtingiems projektams kurti, eskizams, darbo brėžiniams ruošti. Šis paketas yra pagrindas norint projektuoti, detalizuoti brėžinius bei dalintis jais DWG formatu.

Komplektas optimizuotas pastatų BIM modeliavimui ir vizualizacijai

Architektams, konstruktoriams ir inžinieriams didelę naudą teikiantis paketas turi visą „Standard“ versijos funkcionalumą bei vizualizavimo ir BIM modeliavimo galimybes. Šis programų paketas leidžia pilnai atlikti projektą nuo idėjos ir statinio modelio iki dokumentacijos ir efektyvaus projekto pristatymo, naudojant vizualizacijas.

Įrankiai pažangiam projektavimui ir statybos planavimui

Į šį komplektą įtraukti visi „Premium“ leidimo produktai ir dar kelios programos, leidžiančios apjungti visą statybos procesą. Maksimalių galimybių komplektas skirtas profesionalams; jis suteikia BIM galią, kuri leidžia išreikšti idėjas, modeliuoti, pateikti brėžinius, atlikti vidaus įrangos surinkimo simuliaciją ir projekto vizualizaciją, apskaičiuoti medžiagų kiekius ir kainas bei atlikti statybos proceso planavimą.

Į Standard paketą įeina:

Į Premium paketą įeina:

Į Ultimate paketą įeina:

„Autodesk Building Design Suite“ galimybės (EN)


Čia pristatytos tik pagrindinės programos savybės.
Dėl išsamios informacijos ir prezentacijos prašome susisiekti su mumis.


Ačiū.

Jūsų užklausa

Mane domina:

Ar sutinkate gauti AGACAD naujienlaiškius apie CAD BIM rinkos naujoves, renginius, produktus, paslaugas bei akcijas? *
  Taip
  Ne

* - Privalomi laukeliai

Ačiū.
Knygos atsisiuntimas prasidės kelių sekundžių bėgyje.

Knygos parsisiuntimas

* - Privalomi laukeliai

Dėmesio! Spausdami ATSISIŲSTI sutinkate gauti AGACAD naujienlaiškius apie CAD BIM rinkos naujoves, įmonės paslaugas, renginius, produktų atnaujinimus ir akcijas (naujienlaiškio galima bet kada atsisakyti). Įprastai naujienlaiškį siunčiame 1-2 kartus per mėnesį.

Ačiū.

Prenumerata

Sklandžiam svetainės veikimui, jūsų naršymo patirties gerinimui bei rinkodarai naudojame slapukus. Naršydami toliau sutinkate su slapukų įrašymu. | Privatumo politika X