KURKIME BIM KARTU
Koja kojon su BIM startuoliais ir profesionalais,
pagal Jūsų verslo poreikius ir finansines galimybes.

Autodesk® Revit® MEP

„Autodesk® Revit® MEP“ – specializuota programinė įranga inžinieriams. Programa skirta šildymo, vėdinimo, vandentiekio ir nuotekų sistemoms bei elektros instaliacijai projektuoti.

Nauja „Revit“ versija yra viena, savarankiška programa į kurią įtrauktos visų anksčiau buvusių versijų („Revit Architecture“, „Revit Structure“, „Revit MEP“) specializuotos funkcijos.

Susiję programos:

Autodesk® Revit® Architecture, Autodesk® Revit® Structure, Autodesk® Revit® LT

„Revit MEP“ papildiniai:

Tools for Revit


Nuorodos:

Nemokama bandomoji versija (30 dienų)
Atnaujinimų ir pataisymų paketai (Updates & Service Packs)
Sistemos reikalavimai (System Requirements)

„Revit MEP“ – tai geresnė koordinacija ir greitesnis projektavimo procesas. Programinė įranga paremta informacinio modeliavimo technologija (BIM), kuri užtikrina visapusišką pastatų realaus statybos proceso projektavimą. Tad projektuotojas gali dirbti iškart su visu statinio modeliu, o ne su atskirais planų, fasadų bei pjūvių failais (jie sugeneruojami automatiškai).

Programoje įdiegti funkcionalūs 3D parametrinio modeliavimo įrankiai. Parametrinių pakeitimų technologija garantuoja visų susijusių projekto elementų koordinaciją: nuo modelių pjūvių ir planų vaizdų iki brėžinių specifikacijų lapų. Tokiu būdu užtikrinamas projekto vieningumas. Integruoti skaičiuotuvai padeda greičiau keisti magistralių, atšakų ar net išsyk visos sistemos vamzdžių ar ortakių skersmenis.

Revit MEP - inžinerinėms sistemoms projektuotiKoreguoti statinį galima net ir baigiamosiose projekto stadijose ir nesirūpinti projekto brėžiniais, nes duomenys atnaujinami automatiškai.

Įsigyjant rinkinį Building Design Suite gaunami visi „Revit“ šeimos produktai viename komplekte. Taip pat, kaip ir kituose „Autodesk“ produktuose, įdiegtos Autodesk 360 paslaugos debesyse: „Revit“ naudotojams aktualios funkcijos „Render in Cloud“, „Render Gallery“, „Autodesk Green Building Studion“.

Pastato inžinerinių tinklų projektuotojams paprasta bendradarbiauti su projektuotojais, naudojančiais „Revit“ platformą. Dėl to vartotojui lengva atlikti pastato analizę ir priimti geresnį sprendimą, sumažinama klaidų tikimybė tarp įvairių projekto dalių. Su „Revit MEP” projektai atliekami greičiau, sklandžiau ir kokybiškiau.


10 SVARBIAUSIŲ PRIEŽASČIŲ, KODĖL VERTA NAUDOTIS „Revit MEP“

1. Specializuota inžinieriams BIM programa, leidžianti ne tik modeliuoti bet ir atlikti pastato energijos analizę
„Revit MEP“ - intuityvi, pastato informacinio modeliavimo pagrindu (BIM) veikianti programinė įranga, skirta pastato vidaus inžinerinių tinklų projektuotojams.

Nuo 2015 m. kovo mėn. „Autodesk® Ecotect Analysis“ programinės įrangos funkcionalumas įtrauktas į „Revit“ šeimos produktus, todėl projektuotojai turi galimybę ne tik lengvai ir tiksliai modeliuoti trimačius statinius, bet ir kurti ekologinę pusiausvyrą išlaikančius pastatus. Ši programa suteikia plačias simuliacijos ir analizės galimybes, padedančias jau ankstyvoje projektavimo stadijoje įvertinti, kokią įtaką aplinkos faktoriai turės pastato elgsenai esant įvairioms aplinkos sąlygoms.
Su „Revit“ galima atlikti viso pastato energijos analizę, nustatyti anlies dvideginio (CO2) išsiskyrimo kiekius, atlikti vandens sunaudojimo analizę, įvertinti saulės radiacijos kiekius, pagal pastato buvimo vietą atlikti detalią orų įtakos statiniui, apskaičiuoti dienos apšvietimo rodiklius ir įvertinti saulės poziciją bet kuriuo paros ar metų laiku (t.y. atlikti šešėlių ir atspindžių analizę).

2. Visos inžinerinės sritys vienoje programoje
Elektrotechnikos, šildymo, vėdinimo, kondicionavimo, priešgaisrinės, nuotekų, vandentiekio technologijos – vienoje programoje įdiegtos visos pastato inžinerinės sistemos.

3. Visos projekto ruošimo stadijos vienoje programoje
Dėl „Revit MEP“ parametrų valdymo galima paruošti projekto brėžinius, atlikti daugumą inžinerių skaičiavimų. Brėžiniai, skaičiavimai, specifikacijos – viskas atliekama su viena programa.

4. Susiję duomenys
Programoje planai, pjūviai, fasadai, detalės bei specifikacijos generuojami automatiškai ir tiksliai atitinka modelio informaciją. Brėžinys ar specifikacija yra vieningo modelio dalis, todėl menkiausias vaizdo ar lentelės duomenų pakeitimas įtakoja pakeitimą modelyje.

5. Braižymo funkcijos, paremtos inžinerinių sistemų kūrimo principais
Su „Revit MEP“ modeliuojami konkretūs inžineriniai objektai: vamzdžiai, elektros prietaisai ir t.t. Braižymas atliekamas objektais – tai leidžia daug greičiau gauti galutinį rezultatą. Inžinerinių sistemų kūrimas yra pagrįstas realiais jų kūrimo principais.

6. Elementų bibliotekos
Programa paremta bibliotekine elementų naudojimo sistema. Visi bibliotekiniai elementai redaguojami parametriniu ir grafiniu būdais bet kurioje projekto kūrimo stadijoje.

7. Galimybė dirbti CAD principais
Modelį galima kurti tiek 3D, tiek ir 2D erdvėje, naudojantis įprastomis CAD sistemose braižymo funkcijomis. „Revit MEP“ palaiko daugelį standartinių pramonės failų formatų: DWG, DXF, DGN, DWF, IFC, SAT, SKP, AVI, ODBC, gbXML, BMP, JPG, TGA ir TIF.

8. Komandinis darbas, variantinis projektavimas, projekto stadijos
Programa turi daug funkcijų, kurios CAD platformoje tiesiog nerealizuojamos. Jos daug kartų pagreitina darbą: galima nustatyti reikiamą bendradarbiavimo modelį. sparčiai sukurti ir pasiūlyti keletą skirtingų projekto variantų ir kt.

9. Vartotojo specializuotų modulių integracijai atvira programa
„Revit MEP“ leidžia automatizuoti ne tik dažniausiai naudojamas braižymo ar modeliavimo funkcijas, bet ir inžinerinius skaičiavimus.

10. Klaidų prevencija
Esant klaidoms, programa pati suranda ir parodo jų vietą, atlieka reikiamus projekto geometrinius ir skaitinius pakeitimus.

„Revit MEP 2016“ NAUJOVĖS
  • Atnaujinimai leidžia panaudoti elementų bibliotekas iš „Autodesk® Fabrication CADmepTM“, „Fabrication ESTmepTM“ bei „Fabrication CAMductTM“ programų. Nuo šiol gamybinių elementų konfigūracijas galima keisti tiesiogiai iš Revit aplinkos.
  • Patobulinti ortakių gamybiniai elementai leidžia taikyti specifines medžiagas, nustatyti segmentų ilgius, parinkti jungiamąsias detales.
  • Palaikoma išlaidų ir gamybinių elementų kontrolė. Elementai gali būti perkeliami, galima nustatyti tikrą produkto kainą.
  • Galima pagreitinti modeliavimo procesus, išjungus papildomus skaičiavimus.
  • Atsirado galimybė nustatyti vamzdynų debitą l/s.
  • Pagerinta elementų pritraukimo (snap) funkcija.
  • Atsirado elementų jungiamųjų detalių išankstiniai nustatymai, paruoštos elementų detalės. Galimi elementų dydžių išankstiniai nustatymai.

Išsamiau apie „Revit MEP 2016“ naujoves (LT, pdf - 2,7 Mb)
Išsamiau apie „Revit MEP 2016“ naujoves (EN)

Čia pristatytos tik pagrindinės programos savybės.
Dėl išsamios informacijos ir prezentacijos prašome susisiekti su mumis.


Ačiū.

Jūsų užklausa

Mane domina:

Ar sutinkate gauti AGACAD naujienlaiškius apie CAD BIM rinkos naujoves, renginius, produktus, paslaugas bei akcijas? *
  Taip
  Ne

* - Privalomi laukeliai

Ačiū.
Knygos atsisiuntimas prasidės kelių sekundžių bėgyje.

Knygos parsisiuntimas

* - Privalomi laukeliai

Dėmesio! Spausdami ATSISIŲSTI sutinkate gauti AGACAD naujienlaiškius apie CAD BIM rinkos naujoves, įmonės paslaugas, renginius, produktų atnaujinimus ir akcijas (naujienlaiškio galima bet kada atsisakyti). Įprastai naujienlaiškį siunčiame 1-2 kartus per mėnesį.

Ačiū.

Prenumerata

Sklandžiam svetainės veikimui, jūsų naršymo patirties gerinimui bei rinkodarai naudojame slapukus. Naršydami toliau sutinkate su slapukų įrašymu. | Privatumo politika X