KURKIME BIM KARTU
Koja kojon su BIM startuoliais ir profesionalais,
pagal Jūsų verslo poreikius ir finansines galimybes.

Autodesk® Revit® Structure

„Autodesk® Revit® Structure“ – BIM pagrindo programa, skirta statybinėms konstrukcijoms modeliuoti, skaičiuojamosioms schemoms sudaryti ir projektinei dokumentacijai paruošti. Naudodami šią programinę įrangą konstruktoriai gali analizuoti konstrukcijas ir projektuoti lanksčiau nei bet kada.

Nauja „Revit“ versija yra viena, savarankiška programa į kurią įtrauktos visų anksčiau buvusių versijų („Revit Architecture“, „Revit Structure“, „Revit MEP“) specializuotos funkcijos.

Susiję programos:

Autodesk® Revit® Architecture, Autodesk® Revit® MEP, Autodesk® Revit® LT

„Revit Structure“ papildiniai:

Tools for Revit

Klientų sėkmės istorijos:

Evikta, UAB


Nuorodos:

Nemokama bandomoji versija (30 dienų)
Atnaujinimų ir pataisymų paketai (Updates & Service Packs)
Sistemos reikalavimai (System Requirements)

Tai informacinio modeliavimo (BIM) principu pagrįsta statybinių konstrukcijų kūrimo programinė įranga, kuri užtikrina visapusišką pastatų projektavimo procesą. Modeliuojant objektą automatiškai kuriamas jo analitinis modelis, būtinas skaičiuojamajai schemai paruošti. Trimačiai modelio vaizdai labai informatyvūs. Dėl parametrinių duomenų kaitos technologijos bet kokie projekto pokyčiai atsispindi visose projekto dalyse (nuo modelių pjūvių ir planų vaizdų iki brėžinių specifikacijų lapų).

Jungčių modeliavimas su Autodesk Revit Structure 2010Galingi specializuoti įrankiai ir komandos, realius objektus atitinkantys konstrukciniai elementai, išsami medžiagų biblioteka – visa tai suteikia konstruktoriams platesnių galimybių projektuojant sudėtingiausius pastatus. Projektavimui gali būti naudojamos įvairios medžiagos: plienas, betoniniai blokai, gelžbetonis, mūras ir mediena – viskas viename ir tame pačiame modelyje. Reikalinga statybinė dokumentacija rengiama pagal vieną bendrą standartą.

Su „Revit Structure“ galima kurti modelius ar importuoti architektūrinius failus iš kitų formatų: iš IFC failų, standartinio DWG formato ir kt. Yra galimybė importuoti/eksportuoti išsamius 3D objektų modelius iš „AutoCAD Architecture“ ir „AutoCAD MEP“ programų, kitų „Autodesk Revit“ programų. Sąveika su „Revit Architecture“ ir „Revit MEP“ programomis padeda palaikyti koordinuotą ir nuoseklų darbą komandoje.

Įsigyjant rinkinį Building Design Suite gaunami visi „Revit“ šeimos produktai viename komplekte. Taip pat, kaip ir kituose „Autodesk“ produktuose, įdiegtos Autodesk 360 paslaugos debesyse: „Revit“ naudotojams aktualios funkcijos „Render in Cloud“, „Render Gallery“, „Autodesk Green Building Studion“.

Naudodami šią programinę įrangą konstruktoriai dirba greičiau, lanksčiau, tiksliau, daro mažiau klaidų, nes dirbama su visu statinio modeliu, o ne su atskirais planų, fasadų bei pjūvių brėžiniais.

10 SVARBIAUSIŲ PRIEŽASČIŲ, KODĖL VERTA NAUDOTIS „Autodesk Revit Structure“

1. BIM platforma
Statinio informacinis modelis (BIM, angl. Building Information Model) - tai skaitmeninių elementų duomenų bazė, kurioje yra suvesta detali projekto informacija bei pats objekto modelis. BIM duomenų bazė tiksliai atvaizduoja fizines, funkcines ir informatyvias projekto charakteristikas bendroje trimatėje (3D) aplinkoje. Šis sprendimas leidžia visiems projekto dalyviams efektyviai ir veiksmingai tikrinti, derinti, peržiūrėti ir perduoti visą projekto informaciją į vieną statinio infomodelį, tuo pačiu sumažindamas dokumentacijos bei atliekamų darbų kiekį.
BIM (Building Information Modeling) - moderniausias projektavimo būdas. CAD (Computer Aided Design) programose projektuojant naudojamos linijos, apskritimai ar elementarūs 3D kūnai, t.y. elementarus braižymas, tik perkeltas į kompiuterį. BIM platformos programoje modeliuojant naudojami virtualūs objektai: sienos, langai, laiptai ir t.t. Kiekvienas elementas turi parametrus (ilgis, plotis ir t.t.), kuriuos keičiant kinta ir paties objekto vaizdas. Keičiant objektus brėžinyje, keičiasi jų parametrai ir kiekiai lentelėse (ir atvirkščiai).

2. Integracija su analizės programomis
Projekto analizės modelis dinamiškai susietas su kitomis struktūrinės analizės ir projektavimo programomis, pvz., „Autodesk Robot Structural Analysis Professional“, „ETABS“, „RISAFloor“, „RISA-3D“, „RAM Structural System“ ir kt., kuriomis galima nustatyti medžiagų savybių įtaką konstrukcijai, ribinę jos būklę ir pan. Dėl tiesioginės integracijos su programa Autodesk Robot Structural Analysis Professional (ankstesnis pavadinimas „ROBOT Millennium“) galima sparčiai atlikti visas konstrukcijos analizes ir korekcijas virtualioje erdvėje.

3. Klaidų prevencija
Nustačius reikiamus parametrus, klaidų tikrinimo funkcija patikrina modelį - nustato, ar tarp statinio elementų, konstrukcijų ir inžinerinių tinklų nėra kolizijų.
Dėl užrašų ir jų versijų kontrolės išvengiama klaidų kuriant modelio techninę dokumentaciją.

4. Visa projekto dokumentacija susijusi su projekto modeliu – darbas daromas vieną kartą
Planai, pjūviai, fasadai, detalės bei medžiagų žiniaraščiai generuojami automatiškai, tiksliai atitinkantys modelio informaciją. Bet kokios korekcijos nuolat sinchroniškai atnaujinamos visuose vaizduose. Visa tai palengvina detalios statybinės dokumentacijos kūrimą.

5. Komandinis darbas
Vienu metu prie modelio gali dirbti keli žmonės. Vartotojai kiekvienas atskirai dirba su reikiamu darbiniu komplektu, periodiškai nusiųsdami pataisymus į pagrindinį projektą ir atnaujindami savo komplektą kitų vartotojų korekcijomis.

6. Dirbama tiek su CAD brėžiniais, tiek su modeliu
Galima importuoti, eksportuoti arba susieti duomenis iš populiariausių formatų DWG, DXF, DGN, IFC, SAT ir CIS/2, tad dirbti su klientais bei išoriniais partneriais daug paprasčiau.

7. Atvira platforminė programa
Programoje yra komandos, leidžiančios standartinius veiksmus automatizuoti – makrokomandos. Programa plečiama, pritaikoma vartotojui.

8. Parametrinių elementų bibliotekos
Kiekvienas elementas susideda iš geometrijos ir parametrų, kuriuos keičiant galima projektuoti įvairius elementus. Vartotojas nepririšamas prie konkretaus gamintojo.

9. Konstrukcinių detalių įvairovė
Įvairūs detalių kūrimo būdai: jas galima sudaryti automatiškai, braižyti naujas naudojant 2D braižymo įrankius arba įsikelti detales iš kitomis CAD programomis atliktų modelio brėžinių.

10. Su Revit dirbama kelis kartus greičiau
Programos struktūra bei daug naujų įrankių, kurių nėra realizuota CAD platformoje, suteikia galimybę projektuoti žymiai greičiau ir produktyviau.

DARBO NAŠUMĄ DIDINANČIOS „Autodesk Revit Structure " SAVYBĖS

1. Susiję vaizdai, t.y. griežti ryšiai tarp konstrukcinių elementų
Programoje dirbama su parametriniu pastato modeliu, o visus vaizdus „Revit“ sugeneruoja pati. Visi modelio komponentai susieti į vieną duomenų bazę. Atlikus pakeitimą vienoje vietoje, jis atsispindi visur. Pvz., patraukus koloną į kitą vietą, ant jos gulėjusios sijos perkeliamos automatiškai.

Tiltų modeliavimas su Autodesk Revit Structure 20102. Parametriniai komponentai
„Autodesk Revit“ platformos programos turi išsamias statinio konstrukcijų komponentų bibliotekas. Pakeitus komponentų elementų parametrus, pokyčiai automatiškai atspindimi visuose susijusiuose komponentuose - nereikia atskirai sekti, ar pakeitimai atlikti visur.

3. Automatiškai sudaromos elementų ir medžiagų lentelės
Galima sudaryti absoliučiai visų elementų lenteles su norimais stulpeliais. Programoje visi elementai turi ne tik bendrinius, bet ir medžiagų parametrus, todėl lentelės gali skaičiuoti pasirinktų elementų medžiagas.

4. Specifikacijos, detalizavimas
Anotacijos yra 2D specifiniai elementai, padedantys paruošti dokumentaciją. Žymės atskleidžia modelio elementų parametrus vaizduose ir automatiškai atsinaujina modeliui pasikeitus.

5. Galimi papildymai
Kompanijos „Robobat“ sukurti papildymai – makrokomandos, - skirtos armuoti betonines kolonas, sijas, pamatus, sienas ir plokštes ties angomis.

6. Importavimo ir eksportavimo galimybės
Programa palaiko daugelį standartinių pramonės failų formatų: DWG, DGN, DWF, IFC, TIF ir kt. Galima eksportuoti ne tik standartines linijas, arkas ar apskritimus, bet ir sudėtingus 3D geometrijos modelius.

7. Automatiškai sudaromi brėžiniai
BIM technologijos privalumas - ji valdo pakitimus. BIM sistemoje pastato planai, fasadai, pjūviai ir detalizacijos yra generuojami automatiškai - projektuotojui lieka daugiau laiko projektui modeliuoti.

„Revit Structure“ NAUJOVĖS
 • Patobulintas armatūros pririšimas: galima pririšti prie pasvirųjų paviršių, grafiškai pažymėti, atitraukti nuo apsauginių sluoksnių.
 • Papildytos armatūrų formos, kurios padidina 3D strypų modeliavimo lankstumą.
 • Galima tiksliai ir užtikrintai įdėti strypus, nes redagavimo metu leidžiama užrakinti strypo orientaciją.
 • Atsirado daugiau strypų valdymo priemonių, kuriant gelžbetoninių konstrukcijų dokumentaciją.
 • Patobulinti strypų kiekių žiniaraščiai palengvina armatūros dokumentacijos valdymą.
 • Darbo produktyvumą padidina nauji strypo vaizdavimo ypatumai, nes vaizdai atsidaro ir atsinaujina greičiau nei anksčiau.
 • Naujos konstrukcinių elementų skerspjūvių savybės ir konstrukcinių sijų biblioteka, BIM darbo eigoje pagerina integraciją su analizės, norminių patikrinimų ir detalizavimo produktais.
 • Konstrukcinių apkrovų patobulinimai leidžia lengviau ir patogiau redaguoti analitinį modelį.
 • Atraminių reakcijų skaičiavimas išplečia konstrukcinės dalies darbo principus Revit aplinkoje.
 • Pridėtos elementų įrąžos palengvina projektuoti sujungimus.

  Išsamiau apie „Revit Structure“ naujoves (LT, pdf - 2,2 Mb)
  Išsamiau apie „Revit Structure“ naujoves (EN)

Čia pristatytos tik pagrindinės programos savybės.
Dėl išsamios informacijos ar programinės įrangos prezentacijos prašome susisiekti su mumis.


Ačiū.

Jūsų užklausa

Mane domina:

Ar sutinkate gauti AGACAD naujienlaiškius apie CAD BIM rinkos naujoves, renginius, produktus, paslaugas bei akcijas? *
  Taip
  Ne

* - Privalomi laukeliai

Ačiū.
Knygos atsisiuntimas prasidės kelių sekundžių bėgyje.

Knygos parsisiuntimas

* - Privalomi laukeliai

Dėmesio! Spausdami ATSISIŲSTI sutinkate gauti AGACAD naujienlaiškius apie CAD BIM rinkos naujoves, įmonės paslaugas, renginius, produktų atnaujinimus ir akcijas (naujienlaiškio galima bet kada atsisakyti). Įprastai naujienlaiškį siunčiame 1-2 kartus per mėnesį.

Ačiū.

Prenumerata

Sklandžiam svetainės veikimui, jūsų naršymo patirties gerinimui bei rinkodarai naudojame slapukus. Naršydami toliau sutinkate su slapukų įrašymu. | Privatumo politika X