KURKIME BIM KARTU
Koja kojon su BIM startuoliais ir profesionalais,
pagal Jūsų verslo poreikius ir finansines galimybes.

Autodesk® Revit® Architecture

„Autodesk® Revit® Architecture“ yra architektams skirta specializuota parametrinė projektavimo programa, paremta informacinio modeliavimo technologija (BIM). Programoje dirbama vien su modeliu, o visi planai, fasadai, pjūviai, 3D vaizdai ir kt. sugeneruojami automatiškai.

Nauja „Revit“ versija yra viena, savarankiška programa į kurią įtrauktos visų anksčiau buvusių versijų („Revit Architecture“, „Revit Structure“, „Revit MEP“) specializuotos funkcijos.

Susiję programos:

Autodesk® Revit® Structure, Autodesk® Revit® MEP, Autodesk® Revit® LT

„Revit Architecture“ papildiniai:

Tools for Revit


Nuorodos:

Nemokama bandomoji versija (30 dienų)
Atnaujinimų ir pataisymų paketai (Updates & Service Packs)
Sistemos reikalavimai (System Requirements)

Autodesk® Revit® Architecture - architektams skirta specializuota parametrinė pastatų kūrimo programinė įranga.

Ši pažangi projektavimo ir dokumentacijos formavimo sistema suteikia architektams neribotą kūrybinę laisvę ir maksimalų efektyvumą, nes dauguma geometrinių, skaičiavimo užduočių atliekamos automatiškai.

Programoje įdiegtas labai galingas vizualizavimo įrankis, modelį paverčiantis fotorealistiniu paveikslėliu. Dėl parametrinių pakeitimų technologijos visi susiję projekto elementai automatiškai suderinami tarpusavyje (pradedant modelio planais, baigiant vizualizacija ar brėžinių specifikacijų lapais) - tokiu būdu užtikrinamas projekto vieningumas.

Statinio korekciją galima atlikti net ir baigiamosiose projekto stadijose, tačiau projekto brėžinių pakeitimais rūpintis nereikia – visi duomenys atnaujinami automatiškai. Dirbant su „Revit Architecture“ projektai užbaigiami greičiau, sklandžiau ir kokybiškiau.

Su „Revit“ programa projektuotojas dirba produktyviai, nes visi įrankiai greitai prieinami, integruoti su pagalba „Autodesk Seek“, įdiegtas taikomasis meniu. Be to, lengva kurti sudėtingas formas, nereikia papildomo programavimo, pateikiami informatyvūs trimačiai vaizdai. Duomenys lengvai perduodami į variantinį projektavimą. Programa leidžia projektą eksportuoti į AutoCAD Civil 3D bei importuoti iš Autodesk Inventor.

Įsigyjant rinkinį Building Design Suite gaunami visi „Revit“ šeimos produktai viename komplekte. Taip pat, kaip ir kituose „Autodesk“ produktuose, įdiegtos Autodesk 360 paslaugos debesyse: „Revit“ naudotojams aktualios funkcijos „Render in Cloud“, „Render Gallery“, „Autodesk Green Building Studio“.


10 SVARBIAUSIŲ PRIEŽASČIŲ, KODĖL VERTA NAUDOTIS „Revit Architecture“

1. Modeliavimas ir pastato energijos analizė
Nuo 2015 m. kovo mėnesio „Autodesk® Ecotect Analysis“ programinės įrangos funkcionalumas įtrauktas į „Revit“ šeimos produktus, todėl projektuotojai turi galimybę ne tik lengvai ir tiksliai modeliuoti trimačius statinius, bet ir kurti ekologinę pusiausvyrą išlaikančius pastatus. Ši programa suteikia plačias simuliacijos ir analizės galimybes, padedančias jau ankstyvoje projektavimo stadijoje įvertinti, kokią įtaką aplinkos faktoriai turės pastato elgsenai esant įvairioms aplinkos sąlygoms.
Su „Revit“ galima atlikti viso pastato energijos analizę, nustatyti anlies dvideginio (CO2) išsiskyrimo kiekius, atlikti vandens sunaudojimo analizę, įvertinti saulės radiacijos kiekius, pagal pastato buvimo vietą atlikti detalią orų įtakos statiniui, apskaičiuoti dienos apšvietimo rodiklius ir įvertinti saulės poziciją bet kuriuo paros ar metų laiku (t.y. atlikti šešėlių ir atspindžių analizę).

2. „Autodesk Revit“ programų tarpusavio integracija ir komandinis darbas
Parametrinių duomenų sistema ir BIM leidžia architektams, konstruktoriams ir vidaus inžinerinių tinklų specialistams dirbti su vienu projektu tuo pačiu metu.

3. Lanksčios elementų bibliotekos
„Revit“ programinė įranga yra paremta bibliotekine elementų naudojimo sistema. Visus bibliotekinius elementus galima koreguoti arba susikurti nuo nulio.

4. Modelio valdymas ir neribotos grafinės galimybės
Esamų vaizdų grafinės galimybės yra neribotos. Programoje galima lengvai keisti elementų linijų storius, tipus, spalvas, tekstūras ir t.t.

5. Laiko momento įvedimo į projektą galimybės
„Revit Architecture“ turi laiko fazes, kuriose elementai yra kuriami arba griaunami. Todėl galima matyti, kaip projektas yra vystomas skirtingose stadijose.

Su Revit Architecture sukurto interjero fragmentas6. Vizualizacijos
Programa „Revit“ turi galingus vizualizacijai skirtus įrankius, kurie kuriamą modelį paverčia fotorealistiniu paveikslėliu.

7. Specifikacijos
Programoje galima paskaičiuoti visų elementų, bei medžiagų kiekius. Tokią informaciją galima grupuoti, filtruoti, sumuoti ar net rašyti formules.

8. Importo ir eksporto galimybės
„Revit“ naudotojai gali lengvai bendradarbiauti su kolegomis, kurie dirba kitomis programomis, nes ši programinė įranga palaiko daugelį standartinių failų formatų. „Revit“ brėžinius leidžia eksportuoti ne tik į standartines linijas ar paveiksliukus, bet ir į sudėtingus 3D geometrinius modelius.

9. Klaidų prevencija
Programa visada tikrina, ar projektuotojas korektiškai kuria modelį. Pavyzdžiui, jeigu programoje „Revit“ nukopijuotume langą ant lango, tai programa traktuotų tai kaip klaidą ir saugotų klaidos pranešimą dialogo lange, kur visada galima pamatyti klaidos vietą ir perskaityti programos siūlomus sprendimo variantus.

10. Variantinis projektavimas
Programoje yra galimybė sparčiai sukurti keletą skirtingų projekto variantų tame pačiame projekte. Nesudėtingai keičiant variantus galima juos pateikti klientui ir vėliau pasirinkus vieną tęsti darbą. Tokiu būdu projekto vystymo eiga neapkraunama papildomais darbo procesais. Be papildomų pastangų atrinktą variantą galima vizualizuoti bei atspausdinti brėžinius su automatiškai perskaičiuotais žiniaraščiais.

DARBO NAŠUMĄ DIDINANČIOS „Revit Architecture“ SAVYBĖS

1. „Revit Architecture“ yra specializuota pastatų kūrimo programinė įranga - geriausias sprendimas architektams. Ji suteikia visišką kūrybinę laisvę ir maksimalų efektyvumą.

2. Galima dirbti su visu statinio modeliu, o ne su atskirais planų ar fasadų failais - darbas tampa kūrybiniu. Brėžinių korekcijomis programa pasirūpina pati - ši savybė sutaupo daug laiko.

3. CAD principu veikiančiose programose nubraižyti brėžiniai tarpusavyje neturi jokio ryšio. Todėl norint perstumti vieną sieną, visuose vaizduose tenka perstumti linijas, vaizduojančias būtent tą sieną. Su „Revit Architecture“ viskas daug paprasčiau.

4. Patogus programos darbo langas ir valdymas. Projekto lango kairėje ir viršuje išdėstytos modelio kūrimo komandos, viduryje yra modelio laukas. Kaip bus matomas modelis, organizuojama projekto medyje, kuriame sukoncentruota visa informacija.

5. Komandos yra specializuotos, turinčios parametrines savybes. Modelio kūrimui naudojami įvairūs architektūriniai elementai: siena, langas, stogas ir t.t.

6. Itin paprastas sudėtingų formų kūrimas.

7. Visi elementai aprašyti tam tikrais parametrais, kuriuos galima ištraukti, grupuoti, filtruoti, skaičiuoti ir pateikti kaip įvairias ataskaitines lenteles. Keičiant modelį automatiškai pakoreguojama ir ataskaitinė lentelė.

8. Visi elementai turi ne tik bendrinius, bet ir medžiagų parametrus, todėl galima skaičiuoti pasirinktų elementų medžiagas, užduoti kainas ir tokiu būdu gauti pastato sąmatą.

9. Programos komandos leidžia sukurti tiek lengvai redaguojamą informatyvų modelį, tiek tikrovišką pastato paveikslėlį. Tad užsakovai gali matyti ne tik planus, fasadus ir pjūvius, bet ir tikrovišką pastatą norimoje erdvėje.

Informacija apie darbo našumą didinančius priedus „tools4revit"

„Revit Architecture“ NAUJOVĖS

Autodesk Revit Architecture 2014 - nauja elementų išskaidymo funkcijaPagrindinės naujovės, įdiegtos BIM platformos „Autodesk Revit“ programinėje įrangoje:

 • Galima navigacija modelyje kol vyksta modelio atkūrimas: modelio stumdymas, artinimas/tolinimas, sukimas.
 • Projekto pasukimas šiaurės kryptimi plano vaizduose. Galimas vaizdų detalių pasukimas, išsaugoma santykinė nuorodų pozicija.
 • Brėžinio spausdinimo lapo atvėrimas, sutrumpinantis paieškos laiką.
 • Peržiūrų patobulinimai: galimas numeracijos valdymas, priešdėlio ar galūnės pridėjimas, norimos sekos nustatymas, kelių peržiūrų panaikinimas.
 • Pasirinkimo išskyrimas atskirame vaizde, kuris izoliuoja elementus, sukuria nepriklausomą vaizdą, atvaizduoja kontekstą modelyje.
 • Vizualizacijų kūrimo patobulinimai.
 • Grindų žiniaraščių ir matmenų patobulinimai: viršaus paviršiaus ir nešančiosios dalies viršaus altitudės.
 • IFC elementų panaudojimas kambarių riboms nustatyti.
 • Programos A360 Collaboration suderinamumas su „Autodesk Revit“: įdiegta centralizuota prieiga prie BIM projekto duomenų ir galimybė išlikti prisijungus realiu laiku.
 • Energinė analizė „Autodesk Revit” aplinkoje.

  Išsamiau apie „Revit Architecture“ naujoves (LT, pdf - 3,2 Mb)
  Išsamiau apie „Revit Architecture“ naujoves (EN)

Čia pristatytos tik pagrindinės programos savybės.
Dėl išsamios informacijos ir prezentacijos prašome susisiekti su mumis.


Ačiū.

Jūsų užklausa

Mane domina:

Ar sutinkate gauti AGACAD naujienlaiškius apie CAD BIM rinkos naujoves, renginius, produktus, paslaugas bei akcijas? *
  Taip
  Ne

* - Privalomi laukeliai

Ačiū.
Knygos atsisiuntimas prasidės kelių sekundžių bėgyje.

Knygos parsisiuntimas

* - Privalomi laukeliai

Dėmesio! Spausdami ATSISIŲSTI sutinkate gauti AGACAD naujienlaiškius apie CAD BIM rinkos naujoves, įmonės paslaugas, renginius, produktų atnaujinimus ir akcijas (naujienlaiškio galima bet kada atsisakyti). Įprastai naujienlaiškį siunčiame 1-2 kartus per mėnesį.

Ačiū.

Prenumerata

Sklandžiam svetainės veikimui, jūsų naršymo patirties gerinimui bei rinkodarai naudojame slapukus. Naršydami toliau sutinkate su slapukų įrašymu. | Privatumo politika X