KURKIME BIM KARTU
Koja kojon su BIM startuoliais ir profesionalais,
pagal Jūsų verslo poreikius ir finansines galimybes.

Autodesk® Showcase®

"Autodesk® Showcase®" programinė įranga skirta kurti 3D prezentacijas, kurios padeda lengvai pristatyti savo kūrinį ar pademonstruoti jo funkcionalumą. Programa gali panaudoti modelius iš įvairių CAD programų ir juos interaktyviai pristatyti 3D erdvėje.

Nuorodos:

Nemokama bandomoji versija (30 dienų)
Sistemos reikalavimai (System Requirements)

"Autodesk Showcase" gali būti paleidžiama tiesiai iš AutoCAD, AutoCAD Architecture, Inventor ir Autodesk Revit šeimos programų. Ši programinė įranga sukuria interaktyvią sceną ir palaiko tose programose priskirtas konstrukcijas, spalvas, medžiagas ir apšvietimo nustatymus.

Patogi navigacija

Vaikščioti scenoje galima naudojant komandas "Steering Wheel" ir "ViewCube", kurios "Autodesk" produktų naudotojams gerai žinomos.

Projekto vizualizacija

"Showcase" vizualizuoja erdvę realiu laiku, sukurdamas tikroviškumo įspūdį. Itin greitai, vos per kelias minutes, galima padaryti fotorealistinę nuotrauką, filmuką ar HTML 5 prezentaciją. Visus kūrinius, patalpintus debesyje "Autodesk Cloud", lengva pasiekti ir peržiūrėti būnant bet kur ir bet kada.

Išsamiau apie „Autodesk Showcase“ (EN)

Čia aprašytos tik pagrindinės programos savybės.
Dėl išsamios informacijos ir prezentacijos prašome susisiekti su mumis.


Ačiū.

Jūsų užklausa

Mane domina:

Ar sutinkate gauti AGACAD naujienlaiškius apie CAD BIM rinkos naujoves, renginius, produktus, paslaugas bei akcijas? *
  Taip
  Ne

* - Privalomi laukeliai

Ačiū.
Knygos atsisiuntimas prasidės kelių sekundžių bėgyje.

Knygos parsisiuntimas

* - Privalomi laukeliai

Dėmesio! Spausdami ATSISIŲSTI sutinkate gauti AGACAD naujienlaiškius apie CAD BIM rinkos naujoves, įmonės paslaugas, renginius, produktų atnaujinimus ir akcijas (naujienlaiškio galima bet kada atsisakyti). Įprastai naujienlaiškį siunčiame 1-2 kartus per mėnesį.

Ačiū.

Prenumerata

Sklandžiam svetainės veikimui, jūsų naršymo patirties gerinimui bei rinkodarai naudojame slapukus. Naršydami toliau sutinkate su slapukų įrašymu. | Privatumo politika X