KURKIME BIM KARTU
Koja kojon su BIM startuoliais ir profesionalais,
pagal Jūsų verslo poreikius ir finansines galimybes.

Estijoje veikianti medinio karkaso namų gamintoja įsitikino, kad pasirinkimas naudoti AGACAD sukurtus BIM sprendimus, išplečiančius Revit galimybes, padidino įmonės konkurencinį pranašumą ir plėtrą Šiaurės Europoje.

Klientas

„AMV House OÜ“ yra surenkamų medinių namų gamintoja, įkurta Estijoje 2016 m. Įmonė sparčiai plečiasi visoje Šiaurės Europoje, nes efektyviai projektuodama, gamindama ir surinkdama kokybiškas medinio karkaso konstrukcijas, klientams pateikia jų poreikius atitinkančius, prieinamus ir ekologiškus produktus.


Verslo poreikiai

Kas paskatino „AMV House“ ieškoti profesionalios produktyvumą didinančios programinės įrangos, skirtos pastatams projektuoti ir informacijai valdyti? Įmonės vyriausiasis konstruktorius Markas Otsusas teigia, kad tai buvo siekis dirbti maksimaliai greitai ir lanksčiai, tuo pačiu užtikrinant kokybę medinio karkaso namuose, kuriuos AMV gamina savo gamykloje prie Tartu, o montuoja visame Šiaurės regione.

Mums reikėjo 3D projektavimo automatizavimo, t. y. programinės įrangos, kuri galėtų greitai sukurti darbo brėžinius ir patikrinti, ar visi karkaso elementai yra tinkamose vietose“, - sako M. Otsusas. „Automatizavimas turėjo veikti kuriant namus su šlaitiniais stogais, kurių šlaitų nuolydžiai, taip pat aukštų lygiai yra skirtingi.

Sprendimas

AMV komanda pasirinko AGACAD sukurtą „Autodesk® Revit®” plėtinį Wood Framing Suite ir kitus populiarius BIM įrankius „Cut Opening“ bei „Sort Mark“. Projektavimo skyriaus vadovo M. Otsuso nuomone, AGACAD produktai lenkia konkurentus pradedant bendradarbiavimo galimybėmis, baigiant pagrindinėmis funkcijomis ir lanksčiais nustatymais.

„Pirmiausia man patiko, kad tai yra „Revit“ priedai, todėl galime išlaikyti pastato modeliavimo tęstinumą. Architektūrinį projektą lengva papildyti koordinavimo dokumentais, kad parodytume, kokia bus architektūrinių pokyčių įtaka pastato konstrukcijoms.

Produktų kaina taip pat buvo gera, palyginus su alternatyvia programine įranga. Be to, mums patinka, kad yra daug konfigūracijos nustatymo galimybių, nes kitos analizuotos programos turėjo didesnius apribojimus.“

„AGACAD“ sukurtas komplektas „Wood Framing“ leidžia automatiškai kurti medinio karkaso konstruktyvą „Revit“ aplinkoje. Tai gamybai pritaikyta BIM programinė įranga, skirta daugiaaukščių medinio karkaso pastatų sienoms, perdangoms ir stogams modeliuoti, įskaitant surenkamas plokštes, gegnes ir santvaras, SIPS ir CLT gaminių sprendimus.

Galingi, lankstūs ir lengvai naudojami įrankiai padeda projektuotojams rasti optimalius sprendimus, greičiau modeliuoti ir išvengti klaidų kiekviename BIM etape – nuo projektavimo ir dokumentacijos iki elementų gamybos ir statybos. Naudojant „Wood Framing“ įrankius modelyje lengva rasti sankirtas, o atlikus bet kokį pakeitimą karkaso konstruktyvas automatiškai atnaujinamas, todėl visada užtikrinamas darbo brėžinių tikslumas.

Rezultatai

Pradėjus naudoti AGACAD produktus AMV komanda pastebėjo, kad daug užduočių jie atlieka žymiai greičiau. Tapo lengviau pastebėti neatitikimus projektuose ir juos ištaisyti.

„AGACAD programa leidžia net baigus pastato surinkimo brėžinius lengvai juos atnaujinti. Atlikus kokią nors korekciją architektūriniam plane, pjūvyje ar vaizde, detalūs gamybos brėžiniai taip pat automatiškai pakoreguojami pagal karkasinių elementų gamybos taisykles.“

Sritys, kuriose įmonė įgijo konkurencinį pranašumą, apima stogų projektavimo procesus: „Surenkamus stogus suprojektuoti su „Wood Framing“ įrankiais yra žymiai lengviau nei kitomis programomis, nes AGACAD sprendimuose yra didelė nustatymų įvairovė. Tai leidžia mums pridėti specifinius elementus į bet kurią norimą poziciją.“

Tačiau labiausiai „AMV House“ vertina AGACAD programos lengvą prisitaikymą savo poreikiams.

„Konfigūracijos parametrai yra pats naudingiausias dalykas. Lankstūs nustatymai apima visų tipų jungtis ir angas, galima pridėti pageidaujamus detalių kiekius ir t.t. Kai reikiamos konfigūracijos yra parengtos, labai lengva užbaigti darbo brėžinius. Pastatų projektavimo darbai dabar tapo žymiai greitesni.“

„AGACAD“ produktais pasitiki jau daugiau nei 13,000 naudotojų daugiau nei 130 pasaulio šalių. Įmonės darbo tikslas – pasitelkiant BIM galimybes, padėti klientams taupyti laiką, sumažinti sąnaudas, pagerinti darbo kokybę.

Norėdami sužinoti daugiau informacijos apie „AGACAD“ paslaugas, kreipkitės el. p. info@aga-cad.lt arba tel. 8 5 2398111.

Ačiū.

Jūsų užklausa

Mane domina:

Ar sutinkate gauti AGACAD naujienlaiškius apie CAD BIM rinkos naujoves, renginius, produktus, paslaugas bei akcijas? *
  Taip
  Ne

* - Privalomi laukeliai

Ačiū.
Knygos atsisiuntimas prasidės kelių sekundžių bėgyje.

Knygos parsisiuntimas

* - Privalomi laukeliai

Dėmesio! Spausdami ATSISIŲSTI sutinkate gauti AGACAD naujienlaiškius apie CAD BIM rinkos naujoves, įmonės paslaugas, renginius, produktų atnaujinimus ir akcijas (naujienlaiškio galima bet kada atsisakyti). Įprastai naujienlaiškį siunčiame 1-2 kartus per mėnesį.

Ačiū.

Prenumerata

Sklandžiam svetainės veikimui, jūsų naršymo patirties gerinimui bei rinkodarai naudojame slapukus. Naršydami toliau sutinkate su slapukų įrašymu. | Privatumo politika X