KURKIME BIM KARTU
Koja kojon su BIM startuoliais ir profesionalais,
pagal Jūsų verslo poreikius ir finansines galimybes.

Visus pastatų konstruktorius, architektus ir BIM projektų vadovus, dirbančius su Autodesk® Revit® projektais, kviečiame sudalyvauti 30 min. trukmės internetiniame seminare, kuriame sužinosite:

  • kaip greitai paruošti angų formų ir išdėstymo nustatymus;
  • automatiškai įterpti angas jums reikiamose vietose;
  • atlikti į modelį jau įterptų angų pakeitimus.

Webinaro rezultatas – išmoksite greitai išdėstyti norimo dydžio ir formos angas, reikalingas konstrukciniams elementams įstatyti.

Šios prezentacijos metu bus demonstruojamos naujausios BIM sprendimo Cut Opening galimybės. Anksčiau šis „Revit“ plėtinys iškirsdavo angas, reikalingas ŠVOK elementams, tačiau įdiegus naujausius patobulinimus „Cut Opening“ sukuria konstrukcijų įstatymui reikalingas angas, „Revit‘e“ priskiriamas „Structural Framing“ kategorijai.

Tad nuo šiol ne tik inžinieriai, bet ir architektūrinių bei konstrukcinių „Revit“ modelių kūrėjai gali realiu laiku greitai ir tiksliai projektuoti, generuoti darbo brėžinius ir gauti tikslią medžiagų specifikaciją. Webinaro metu pademonstruosime, kaip visa tai veikia.

Prašome prisijungti gegužės 18 d.!

REGISTRACIJA >>

>>

Ačiū.

Jūsų užklausa

Mane domina:

Ar sutinkate gauti AGACAD naujienlaiškius apie CAD BIM rinkos naujoves, renginius, produktus, paslaugas bei akcijas? *
  Taip
  Ne

* - Privalomi laukeliai

Ačiū.
Knygos atsisiuntimas prasidės kelių sekundžių bėgyje.

Knygos parsisiuntimas

* - Privalomi laukeliai

Dėmesio! Spausdami ATSISIŲSTI sutinkate gauti AGACAD naujienlaiškius apie CAD BIM rinkos naujoves, įmonės paslaugas, renginius, produktų atnaujinimus ir akcijas (naujienlaiškio galima bet kada atsisakyti). Įprastai naujienlaiškį siunčiame 1-2 kartus per mėnesį.

Ačiū.

Prenumerata

Sklandžiam svetainės veikimui, jūsų naršymo patirties gerinimui bei rinkodarai naudojame slapukus. Naršydami toliau sutinkate su slapukų įrašymu. | Privatumo politika X