KURKIME BIM KARTU
Koja kojon su BIM startuoliais ir profesionalais,
pagal Jūsų verslo poreikius ir finansines galimybes.

Visus, kuriems tenka projektuoti pastatus su g/b konstrukcijomis, š. m. gegužės 9 d. kviečiame dalyvauti internetiniame seminare, kuriame pamatysite, kaip galima greitai ir tiksliai išdėstyti armatūrą „Revit“ modeliuose ir be jokio vargo paruošti tikslius brėžinius gamybai.
Webinaras skirtas pastatų konstruktoriams, projektuotojams ir braižytojams, BIM modelių kūrėjams, statinių elementų inžinieriams ir gamybos technologams.

Webinar precast concrete BIM modeling in Revit

Prisijunkite prie nemokamo seminaro internetu ir per 45 minutes pamatykite, kaip:

  • kurti gelžbetonio elementus „Revit“ aplinkoje;
  • lengvai ir greitai įterpti g/b elementų jungtis;
  • automatiškai išdėstyti g/b elemento armatūrą, pasitelkiant „Dynamo“ algoritmus;
  • eksportuoti tikslius duomenis gamybai;
  • automatizuoti darbo brėžinių sukūrimą.

Webinar precast concrete BIM modeling in RevitGegužės 9 d. seminare pamatysite, kaip „AGACAD“ sukurtas BIM sprendimas „Precast Concrete“ padeda „Revit“ naudotojams greitai ir tiksliai modeliuoti gelžbetonio elementus ir lengvai paruošti jų darbo brėžinius. Su šiuo „Autodesk Revit“ plėtiniu galima greitai ir lengvai modeliuoti surenkamojo gelžbetonio sienas, grindis, sijas, kolonas, automatiškai įterpti reikalingas elementų jungtis, sužymėti ar pernumeruoti visus g/b elementus ir automatiškai suformuoti jų darbo brėžinius.

Naudojat papildomus įrankius modeliuoti surenkamo gelžbetonio konstrukcijas „Autodesk® Revit®“ aplinkoje itin lengva. Kad galėtumėte tuo įsitikinti, kviečiame gegužės 9 d., ketvirtadienį, dalyvauti internetiniame seminare „Gelžbetonio elementai: modeliavimas „Revit“ aplinkoje, duomenys gamybai, automatizuoti brėžiniai ir armatūros išdėstymas su „Dynamo algoritmais“.

Seminaro kalba: ANGLŲ

Daugiau informacijos ir REGISTRACIJA >>


Ačiū.

Jūsų užklausa

Mane domina:

Ar sutinkate gauti AGACAD naujienlaiškius apie CAD BIM rinkos naujoves, renginius, produktus, paslaugas bei akcijas? *
  Taip
  Ne

* - Privalomi laukeliai

Ačiū.
Knygos atsisiuntimas prasidės kelių sekundžių bėgyje.

Knygos parsisiuntimas

* - Privalomi laukeliai

Dėmesio! Spausdami ATSISIŲSTI sutinkate gauti AGACAD naujienlaiškius apie CAD BIM rinkos naujoves, įmonės paslaugas, renginius, produktų atnaujinimus ir akcijas (naujienlaiškio galima bet kada atsisakyti). Įprastai naujienlaiškį siunčiame 1-2 kartus per mėnesį.

Ačiū.

Prenumerata

Sklandžiam svetainės veikimui, jūsų naršymo patirties gerinimui bei rinkodarai naudojame slapukus. Naršydami toliau sutinkate su slapukų įrašymu. | Privatumo politika X