KURKIME BIM KARTU
Koja kojon su BIM startuoliais ir profesionalais,
pagal Jūsų verslo poreikius ir finansines galimybes.
February 01, 2019 by AGA CAD

Šiandien, vasario 1 dieną, tik kiek anksčiau, 1991 metais, dr. Gintaris Aksomitas įkūrė IT produktus projektuotojams tiekiančią bendrovę, kurios veikla nuo pat pradžių buvo paremta profesionalumu, inovatyvumu, pasitikėjimu ir empatija. Tad šiandien sukanka jau 28-eri metai, kai AGACAD diegia pažangiausias - rytojaus - inovacijas statybų pramonei.

Mūsų tikslas – kurti ir tiekti naudotojų poreikius atitinkančius produktus, padedančius didinti projektuotojų darbo efektyvumą. Džiaugiamės, kad mūsų paslaugomis pasitikinčių projektuotojų bendruomenė nuolat auga. Pradėjusi veiklą nuo kelių žmonių komandos Lietuvos rinkoje, šiandien AGACAD veikia jau pasauliniu mastu.

Per visus įmonės veiklos metus pasiekta išties nemažai:

   • 28+ metus trunkanti partnerystė su „Autodesk“ korporacija, prasidėjusi nuo pirmosios „AutoCAD“ licencijos įvežimo į Lietuvą;
   • seniausias - nuo 1988-ųjų - veikiantis „Autodesk“ mokymo centras Europoje;
   • sukurtas plačiausias pasaulyje BIM sprendimų portfolio, padedantis programinės įrangos „Autodesk Revit“ naudotojams dirbti greičiau, paprasčiau ir lanksčiau;
   • pasiektas beveik 13 000 klientų skaičius daugiau nei 130 pasaulio šalių;
   • AGACAD specialistų BIM kompetencija pripažįstama pasauliniu mastu – jie kviečiami skaityti paskaitas įvairiose konferencijose ir seminaruose.

Mes didžiuojamės kurdami programinę įrangą, kuria naudojasi tūkstančiai projektavimo, statybos, gamybos kompanijų įvairiose pasaulio šalyse. Ir toliau stengsimės jums padėti sprendžiant sudėtingiausius projektų ruošimo ir valdymo iššūkius. AČIŪ visiems už pasitikėjimą!

---

Prisiminimui, nuo ko viskas prasidėjo > AGACAD istorija ir evoliucija

Ačiū.

Jūsų užklausa

Mane domina:

Ar sutinkate gauti AGACAD naujienlaiškius apie CAD BIM rinkos naujoves, renginius, produktus, paslaugas bei akcijas? *
  Taip
  Ne

* - Privalomi laukeliai

Ačiū.
Knygos atsisiuntimas prasidės kelių sekundžių bėgyje.

Knygos parsisiuntimas

* - Privalomi laukeliai

Dėmesio! Spausdami ATSISIŲSTI sutinkate gauti AGACAD naujienlaiškius apie CAD BIM rinkos naujoves, įmonės paslaugas, renginius, produktų atnaujinimus ir akcijas (naujienlaiškio galima bet kada atsisakyti). Įprastai naujienlaiškį siunčiame 1-2 kartus per mėnesį.

Ačiū.

Prenumerata

Sklandžiam svetainės veikimui, jūsų naršymo patirties gerinimui bei rinkodarai naudojame slapukus. Naršydami toliau sutinkate su slapukų įrašymu. | Privatumo politika X