Š. m. rugsėjo 29 d., ketvirtadienį, kviečiame sudalyvauti internetiniame seminare „Karkasinių sienų specifinių sankirtų ir kampų kūrimas“.

Šis seminaras sukurtas atsižvelgiant į praktiškai dirbančių „Revit“ naudotojų poreikius.
Karkasinių namų projektuotojams jų darbuose prireikia ne tik standartinių elementų, bet ir specifinių jungčių (L, T ar kt. skerspjūvio formos), kurias sudėtinga modeliuoti. Tačiau mes žinome, kaip šį kūrybos procesą supaprastinti, ir renginio metu jums tai parodysime.

Seminare bus demonstruojamos naujos Autodesk® Revit® plėtinių Wood Framing Wall+ and Metal Framing Wall+ galimybės, kurios padeda lengvai modeliuoti specifines karkasinių sienų jungtis. Be to, naujausios šių plėtinių versijos leidžia dar detaliau kurti darbo brėžinius ir daugiasluoksnes karkasines sienas. Apie visas šias galimybes sužinosite nemokamo seminaro metu, tereikia sudalyvauti.

Daugiau informacijos ir REGISTRACIJA >> http://www.aga-cad.com/blog/webinar-create-unique-wall-framing-corners-and-intersections (sesija vyks ANGLŲ kalba).

Ačiū.

Jūsų užklausa

Mane domina:

Ar sutinkate gauti AGACAD naujienlaiškius apie CAD BIM rinkos naujoves, renginius, produktus, paslaugas bei akcijas? *
  Taip
  Ne

* - Privalomi laukeliai

Sklandžiam svetainės veikimui, jūsų naršymo patirties gerinimui bei rinkodarai naudojame slapukus. Naršydami toliau sutinkate su slapukų įrašymu. | Privatumo politika X