KURKIME BIM KARTU
Koja kojon su BIM startuoliais ir profesionalais,
pagal Jūsų verslo poreikius ir finansines galimybes.
February 17, 2022 by Šaltinis: AGA CAD

Dirbant su pastatų projektais reikia daug dėmesio skirti detalėms ir parengti tikslią techninę informaciją. Daug laiko sugaištama atliekant pasikartojančias užduotis - kai reikia surūšiuoti, sunumeruoti ir sužymėti dešimtis „Revit“ projekto elementų pagal padėtį, techninę specifikaciją, funkciją ir kitus kriterijus.

Pavyzdžiui, architektui reikia pažymėti durų elementus pagal tipą ir priešgaisrinę klasifikaciją; pastatų konstruktoriui rūšiuoti ir numeruoti sijas pagal ilgį ir konstrukcinį stiprį; gamintojui sudaryti žiniaraštį, kuriame gaminiai surūšiuoti pagal tipą ir kitus parametrus. Visa tai atlikti užtrunka ne vieną valandą.

Nors programinėje įrangoje „Autodesk® Revit®“ yra funkcijų projektų duomenims valdyti ir dokumentacijai paruošti, vis dėlto elementų rūšiavimas ir numeravimas ar pernumeravimas reikalauja daug pasikartojančio rankinio darbo ir dėmesio. O lėtas darbo greitis ir žmogiškosios klaidos trukdo sklandžiai projekto eigai.

„AGACAD“ yra sukūrusi įrankį, kuris nuo projektuotojų pečių nuima kasdienių užduočių krūvį ir sutaupo daug laiko, leisdamas sutelkti dėmesį į projekto kūrybą, o ne mechanišką dokumentų ruošimą. Mūsų „Revit“ priedas „Sort Mark“ leidžia surūšiuoti ir pažymėti įvairius projekto elementus. Kaip jis veikia, pamatykite vasario 24 d.!

Nemokamame 20 minučių trukmės webinare pamatysite, kaip pašalinti pasikartojančias rankines užduotis ir išvengti klaidų „Revit“ projekto dokumentacijoje.

Šiame internetiniame seminare sužinosite, kaip:

  • automatiškai numeruoti ašis priklausomai nuo jų pozicijos sekoje;
  • greitai rūšiuoti ir žymėti įvairius „Revit“ elementus;
  • automatiškai generuoti QR / brūkšninį kodą elementams;
  • automatiškai nustatyti elementų poziciją, pažymėti durų varstymo kryptį ir kt.

Renginys skirtas:

Architektams, pastatų konstruktoriams, projektų modelių kūrėjams ir braižytojams, turintiems bazinių arba pažengusio vartotojo lygio „Revit“ įgūdžių.

Renginio data ir laikas: vasario 24 d., ketvirtadienį, 11 arba 18 val.

SKAITYKITE DAUGIAU IR REGISTRUOKITĖS >>

Ačiū.

Jūsų užklausa

Mane domina:

Ar sutinkate gauti AGACAD naujienlaiškius apie CAD BIM rinkos naujoves, renginius, produktus, paslaugas bei akcijas? *
  Taip
  Ne

* - Privalomi laukeliai

Ačiū.
Knygos atsisiuntimas prasidės kelių sekundžių bėgyje.

Knygos parsisiuntimas

* - Privalomi laukeliai

Dėmesio! Spausdami ATSISIŲSTI sutinkate gauti AGACAD naujienlaiškius apie CAD BIM rinkos naujoves, įmonės paslaugas, renginius, produktų atnaujinimus ir akcijas (naujienlaiškio galima bet kada atsisakyti). Įprastai naujienlaiškį siunčiame 1-2 kartus per mėnesį.

Ačiū.

Prenumerata

Sklandžiam svetainės veikimui, jūsų naršymo patirties gerinimui bei rinkodarai naudojame slapukus. Naršydami toliau sutinkate su slapukų įrašymu. | Privatumo politika X