KURKIME BIM KARTU
Koja kojon su BIM startuoliais ir profesionalais,
pagal Jūsų verslo poreikius ir finansines galimybes.

http://www.aga-cad.lt/paslaugos/programine-iranga/autodesk-revitAtsižvelgdami į pastaraisiais mėnesiais ženkliai padidėjusį Lietuvos projektuotojų susidomėjimą populiariausios BIM platformos "Autodesk Revit" šeimos programomis bei jį lydintį dažniausiai pasikartojantį klausimą - "ką pasirinkti: pigesnį Revit LT ar efektyvesnį Revit?" specialiai organizuojame nemokamą 30 min. trukmės internetinį seminarą:

Sudalyvavę šiame webinare tapsite tikri, kuri programa Jums tinkamesnė keliamiems uždaviniams pasiekti bei optimali kainos atžvilgiu, nes:

  • parodysime pagrindinius skirtumus tarp Revit LT ir Revit;
  • gyvai pademonstruosime programų aplinkas (interface) bei galimybes, kad realiai įsitikintumėte, kuri programa yra tinkamesnė Jūsų projektavimo uždaviniams;
  • Atsakysime į Jums rūpimus klausimus.

Webinaras skirtas tiems, kurie nori išsirinkti BIM platformos programą ar sužinoti Revit ir Revit LT tarpusavio sąveiką bei skirtumus.

Webinaro laikas

Š. m. lapkričio 10 d. (ketvirtadienį) 13:30 - 14:00.

Registracija

Privaloma išankstinė registracija. Vietų skaičius ribotas.

REGISTRUOKITĖS ČIA >>

Sesijos pabaigoje atsakysime į webinaro dalyvių klausimus, kuriuos galite užduoti iš anksto (registracijos formos komentarų skiltyje) arba parašyti sesijos metu.

Webinaro pranešėja

Ieva Janulevičiūte, BIM konsultantė - architektė

Demonstruojamos programos:

Autodesk® Revit® yra architektams, pastatų konstruktoriams ir inžinieriams skirta specializuota parametrinė projektavimo programa, paremta informacinio modeliavimo technologija (BIM). Programoje dirbama vien su modeliu, o visi planai, fasadai, pjūviai, 3D vaizdai ir kt. sugeneruojami automatiškai.
Autodesk® Revit LT® yra supaprastintas „Autodesk Revit“ variantas, kuris leidžia projektuotojams kurti realius 3D pastatų objektus ir greitai parengti tikslią projekto dokumentaciją; padidina architektų, projektavimo specialistų ir likusios statybos komandos pelningumą. Šis BIM produktas puikiai tinka pavieniams architektams ir mažoms projektavimo įmonėms.

Kviečiame registruotis ir dalyvauti!

Nuoširdžiai,

„AGA CAD“ komanda

Iškilus klausimams kreipkitės el. paštu info@aga-cad.lt arba tel. (8 5) 23 98 111.

Ačiū.

Jūsų užklausa

Mane domina:

Ar sutinkate gauti AGACAD naujienlaiškius apie CAD BIM rinkos naujoves, renginius, produktus, paslaugas bei akcijas? *
  Taip
  Ne

* - Privalomi laukeliai

Ačiū.
Knygos atsisiuntimas prasidės kelių sekundžių bėgyje.

Knygos parsisiuntimas

* - Privalomi laukeliai

Dėmesio! Spausdami ATSISIŲSTI sutinkate gauti AGACAD naujienlaiškius apie CAD BIM rinkos naujoves, įmonės paslaugas, renginius, produktų atnaujinimus ir akcijas (naujienlaiškio galima bet kada atsisakyti). Įprastai naujienlaiškį siunčiame 1-2 kartus per mėnesį.

Ačiū.

Prenumerata

Sklandžiam svetainės veikimui, jūsų naršymo patirties gerinimui bei rinkodarai naudojame slapukus. Naršydami toliau sutinkate su slapukų įrašymu. | Privatumo politika X