KURKIME BIM KARTU
Koja kojon su BIM startuoliais ir profesionalais,
pagal Jūsų verslo poreikius ir finansines galimybes.
November 02, 2015 by Ina Kisielytė, pardavimo vadovė

Informuojame, kad š.m. gruodį pasirodys naujoji SEMA 16.1 versija, kurioje bus įdiegta galimybė importuoti/eksportuoti projekto duomenis IFC formatu – ši naujovė leidžia
naudoti SEMA programą taikant BIM darbo principus.

Daug metų dirbantys su SEMA naudojo tokias šios programos galimybes:

   • pastato ir aplinkos 3D modeliai
   • automatiniai planai ir gamybos brėžiniai
   • medžiagų skaičiavimai
   • galimybė kurti interjerą
   • paviršiaus plotų skaičiavimai
   • ir dar daugiau funkcijų, kurios leido lengvai kurti medinius pastatus ir eksportuoti jų duomenis į gamybos linijas.

Naujoje versijoje SEMA 16.1 tarp daugelio kitų vertingų patobulinimų yra įdiegta ir IFC Import/Export funkcija. IFC failus įkelti į SEMA programą galima labai paprastai, net naudojant „drag & drop“ funkcionalumą. Importuojant IFC failą, programa SEMA atpažįsta konkrečius pastato elementus ir importo metu paverčia juos tikraisiais SEMA komponentais: aukštais, sienomis, langais, durimis, stogu, grindimis. Visos kitos sudėtinės projekto dalys importuojamos kaip 2D elementai. Daugiau informacijos, kaip SEMA veikia BIM principais, pamatysite peržiūrėję šį video apie BIM ir IFC.

BIM yra frazės BUILDING INFORMATION MODELING santrumpa, tačiau ką ji iš tiesų reiškia? Tai procesas, kuriame dalyvauja statinio fizinių ir funkcinių požymių skaitmeninės išraiškos. Tai pasidalintos informacijos apie statinį ištekliai, padedantys priimti sprendimus viso statinio gyvavimo ciklo metu, nuo pirminės koncepcijos iki griovimo. Tai reiškia, kad BIM nėra failo formatas – tai procesas, planavimo metodas, platforma, filosofija, kurios idėja – kuriant statinio 3D modelį sukurti tiek informacijos, kiek jos reikia visiems projekte dalyvaujantiems komandos žmonėms.

Taigi, po oficialaus naujosios versijos išleidimo programą SEMA taip pat galima priskirti prie technologijų, kurios leidžia kurti BIM projektus. Jau greitai galėsite patys tuo įsitikinti.

Ačiū.

Jūsų užklausa

Mane domina:

Ar sutinkate gauti AGACAD naujienlaiškius apie CAD BIM rinkos naujoves, renginius, produktus, paslaugas bei akcijas? *
  Taip
  Ne

* - Privalomi laukeliai

Ačiū.
Knygos atsisiuntimas prasidės kelių sekundžių bėgyje.

Knygos parsisiuntimas

* - Privalomi laukeliai

Dėmesio! Spausdami ATSISIŲSTI sutinkate gauti AGACAD naujienlaiškius apie CAD BIM rinkos naujoves, įmonės paslaugas, renginius, produktų atnaujinimus ir akcijas (naujienlaiškio galima bet kada atsisakyti). Įprastai naujienlaiškį siunčiame 1-2 kartus per mėnesį.

Ačiū.

Prenumerata

Sklandžiam svetainės veikimui, jūsų naršymo patirties gerinimui bei rinkodarai naudojame slapukus. Naršydami toliau sutinkate su slapukų įrašymu. | Privatumo politika X