KURKIME BIM KARTU
Koja kojon su BIM startuoliais ir profesionalais,
pagal Jūsų verslo poreikius ir finansines galimybes.

Pirmasis produktas, kurio naujausią versiją šį pavasarį išleido kompanija „Autodesk“, žinoma, buvo plačiausiai naudojama visame pasaulyje automatizuoto projektavimo programinė įranga „AutoCAD“. Naujoji šios programos versija papildyta naujomis funkcijomis ir atnaujinimais, kurie įvairių sričių projektuotojams padės dirbti efektyviau.

AutoCAD 2021 naujovės | AGACAD

„Autodesk AutoCAD 2021“ yra nemažai naujovių, kurias verta paminėti, tačiau daugiausiai projektuotojų dėmesio turėtų sulaukti šios:

 • Nauja brėžinių istorijos funkcija (angl. Drawing History / DWG History). Ji leidžia aiškiau suprasti jūsų brėžinių raidą ir galbūt net gali pakeisti darbo eigą.
  Į „AutoCAD 2021” įdiegta galimybė peržiūrėti anksčiau padarytus projekto pakeitimus ir daryti tam tikras įžvalgas, lyginant ankstesnes versijas dabartinio projekto kontekste. „AutoCAD 2021“ naudotojai, turintys prieigą prie virtualiose saugyklose „Microsoft OneDrive“, „Dropbox“ arba „Box“ išsaugotų failų, gali lengvai palyginti projekto dabartinę versiją su ankstesnėmis. kurias galima pasiekti paspaudus įrankį DWG History, esantį View įrankių juostoje. Atsidariusiame lange reikia pasirinkti versiją, kurią norima palyginti su dabartiniu projektu. Esant poreikiui, iš ankstesnės brėžinio versijos galima realiu laiku importuoti pakeitimus į projektą.
 • Greitas pokyčių identifikavimas išoriniuose brėžiniuose – nauja funkcija Xref palyginimas (angl. Xref Compare). Dabar galite naudoti populiariąją DWG palyginimo (DWG Compare) funkciją išorinėms nuorodoms (angl. external references, arba Xrefs), pridėtoms prie jūsų projekto.
  Dirbant su naujausia „AutoCAD 2021“ versija galima palyginti dvi Xref versijas nepaliekant darbinio projekto, t. y. „AutoCAD“ darbinėje aplinkoje. Jei nurodytas išorinis brėžinys pasikeitė, pasirodys automatinis pranešimas, kurį paspaudę galėsite palyginti pakeitimus esamo projekto kontekste.
  Palyginimo metu Xref brėžinio skirtumai išryškinami raudonai (elementai, kurių nėra esamam Xref‘e) ir žaliai (elementai, kurie yra tik Xref‘e). Duomenys pateikiami realiuoju laiku. Esant poreikiui, iš palyginamo Xref brėžinio galima pasirinkti reikiamus elementus ir importuoti juos į dabartinį projektą.
 • Palaikyti ryšį su savo blokų turiniu bet kur ir bet kada padeda blokų įterpimo patobulinimai. Naujoje „AutoCAD 2021“ versijoje visus blokus galima pasiekti ne tik iš kompiuteryje esančios „AutoCAD“ programos bibliotekos, bet ir per „AutoCAD web“ ar „AutoCAD Mobile“. Naujausia „AutoCAD versija sinchronizuoja blokų biblioteką su debesies saugyklos vieta, todėl blokus lengva pasiekti iš bet kokio įrenginio.
  Dar vienas su blokais susijęs patobulinimas – naujas bibliotekų skirtukas Other Drawings , kuriame rodomos penkios paskutinės naudotos blokų bibliotekos, kad būtų galima jas greičiau pasiekti.
 • Grafikos patobulinimai. Trimatis vaizdas (pan), vaizdo mastelio keitimas (zoom) ir erdvinis vaizdas (orbit) realiuoju laiku perteikiami sklandžiau ir greičiau. Stumdant 3D vaizdą ar keičiant 2D brėžinio mastelį, „AutoCAD 2021“ automatiškai atlieka regeneravimo operacijas, kad atvaizdavimas būtų greitesnis ir dailesnis.
 • AutoCAD 2021 - DWG failų saugyklų integracija | AGACADVirtualių failų saugyklų susijungimas į vieną sistemą – „AutoCAD Web“, „AutoCAD Mobile“ ir „Google Drive“ integracija. Tai leidžia greitai pasiekti savo DWG failus ne tik iš debesies saugyklų „MS OneDrive“, „Dropbox“ ar „Box“, tačiau ir iš „Google Drive“ failų saugojimo platformos. „AutoCAD 2021“ suteikia galimybes greitai pasiekti DWG failus bei kurti projektus iš bet kur ir bet kada.
 • Greitas matmenų sudėjimas. Komanda „Measure > Quick“ leidžia brėžinyje matyti visų netoliese esančių objektų matmenis, vos užvedus pele ant objektų.

Tiek trumpai apie tai, kas naujo „AutoCAD 2021“. Pagrindinių naujovių apžvalga su trumpais video pateikiama oficialiame „Autodesk“ tinklaraštyje https://blogs.autodesk.com/autocad/autocad-2021/.

Jei esate „AutoCAD“ programos prenumeratorius, jūs ar jūsų IT administratorius gausite laišką iš kompanijos „Autodesk“ su prieiga prie naujausios programos versijos. Jei neturite „AutoCAD“, galite atsisiųsti šios programinės įrangos bandomąją versiją ir 30 dienų ją naudoti nemokamai.


Norite daugiau informacijos dėl „Autodesk AutoCAD 2021“ ar kitos BIM / CAD programinės įrangos galimybių? Kreipkitės į mus dėl bet kokių jums iškilusių klausimų – susisiekite tel. 8 5 2398111 arba el. paštu info@agacad.lt.


AGACAD mokymo centre organizuojami nuotoliniai mokymai


AGACAD mokymo centre organizuojami nuotoliniai mokymai.

Ačiū.

Jūsų užklausa

Mane domina:

Ar sutinkate gauti AGACAD naujienlaiškius apie CAD BIM rinkos naujoves, renginius, produktus, paslaugas bei akcijas? *
  Taip
  Ne

* - Privalomi laukeliai

Ačiū.
Knygos atsisiuntimas prasidės kelių sekundžių bėgyje.

Knygos parsisiuntimas

* - Privalomi laukeliai

Dėmesio! Spausdami ATSISIŲSTI sutinkate gauti AGACAD naujienlaiškius apie CAD BIM rinkos naujoves, įmonės paslaugas, renginius, produktų atnaujinimus ir akcijas (naujienlaiškio galima bet kada atsisakyti). Įprastai naujienlaiškį siunčiame 1-2 kartus per mėnesį.

Ačiū.

Prenumerata

Sklandžiam svetainės veikimui, jūsų naršymo patirties gerinimui bei rinkodarai naudojame slapukus. Naršydami toliau sutinkate su slapukų įrašymu. | Privatumo politika X