KURKIME BIM KARTU
Koja kojon su BIM startuoliais ir profesionalais,
pagal Jūsų verslo poreikius ir finansines galimybes.
August 21, 2012 by Inga Ibėnienė
Ankstesnėje temoje minėjome, kad prenumerata ir palaikymas yra skirtingi dalykai. Tad kas ta „Autodesk“ prenumerata ir kokia jos nauda iš tiesų? 
Trumpai tariant, tai yra galimybė naudotis gausybe tik nariams prieinamų informacijos šaltinių ir privilegijų.
O dabar šiek tiek plačiau - 8 priežastys prenumeratą pirkti ir atnaujinti (išdėstyta pagal svarbą):

Šioje temoje minėjome, kad prenumerata ir palaikymas yra skirtingi dalykai. Tad kas ta „Autodesk“ prenumerata ir kokia jos nauda iš tiesų?

Trumpai tariant, metinė kompanijos „Autodesk“ PĮ prenumerata – tai racionaliausias būdas investuoti į projektavimo technologijas bei galimybė naudotis gausybe tik nariams prieinamų išskirtinių informacijos šaltinių ir privilegijų.

O dabar šiek tiek plačiau - 8 priežastys prenumeratą pirkti ir atnaujinti (išdėstyta pagal svarbą):

1. Mažesnės išlaidos. Prenumeratos kaina nedidelė ir kiekvienais metais pastovi. Jūs nepatirsite jokių netikėtumų, norėdami atsinaujinti turimą PĮ. Jei neturite prenumeratos ir laukiate daugiau kaip trejus metus (laikas, per kurį produktai išimami iš apyvartos), prireikus pirkti naują programinės įrangos versiją jos kaina bus didesnė nei išleista per tą patį prenumeratos laikotarpį. Prenumerata leidžia sutaupyti iki 40% galimo vėlesnio atnaujinimo kainos.

2. Leidimas naudoti ankstesnes versijas. Kartą per savaitę bent vienam iš „Autodesk“ klientų visame pasaulyje pasitaiko panaši situacija: įmonėje pradeda dirbti naujas žmogus ir įmonė turi įsigyti naują vietą. Tačiau įmonėje vis dar dirbama su, pavyzdžiui, 2008 versijomis. Jeigu esate prenumeratorius, problemų nebus – jūs galite gauti serijos numerį ir kitai darbo vietai įdiegti 2008 versiją. Tačiau neturintiems prenumeratos tai atlikti nepavyks – naujai darbo vietai legalią programinę įrangą teks pirkti, ir ne bet kokią, o tik naujausios, 2010 versijos. Kito varianto tiesiog nėra.

3. Namų licencijos naudojimo teisė. Tą pačią programos versiją legaliai galite naudoti dviejuose kompiuteriuose: darbo ir namų.

4. Papildomos teritorijos teisė. Ji labai naudinga vykdantiems projektus keliose šalyse. Pvz., dirbdami Rusijos teritorijoje, galite 3 mėn. legaliai naudoti „Autodesk“ programinę įrangą, pirktą ne Rusijoje.

5. Internetinis palaikymas. Tai puiki papildoma paslauga netgi tiems, kurie turi IT specialistą įmonės viduje ar samdo techninę pagalbą iš išorės. Jei kuriuo nors klausimu nepasitikite jų kompetencija, galite gauti antrą nuomonę tiesiai iš „Autodesk“ techninio palaikymo centro.

6. Premijos. „Autodesk“ išleido ne vieną vertingą produktą, kurį gali įsidiegti tik prenumeratoriai. Pvz., „Civil 3D“ naudotojai gali atsisiųsti stiliaus keitiklių ir kitų specialių įrankių; norintieji savo projektams suteikti išskirtinį grafinį vaizdą gali naudotis didelio pripažinimo sulaukusia programa Autodesk Impression.

7. Nuotolinis mokymas (e-Learning). Reikia teptuko paviršiams kurti? Norite pamatyti, kaip sukurti dinaminius blokus „AutoCAD“ bazėje? Prenumeratos centre pavartykite eLearning katalogą, kuriame gausu interaktyvių įrankių.

Be to, „Autodesk“ prenumeratoriai turi teisę nemokamai dalyvauti didžiausioje pasaulyje PĮ kūrėjų ir naudotojų konferencijoje  „Autodesk University“ virtualiai, prisijungdami prie „AU Virtual“ Premium Pass lygiu (jo kaina yra 139 $). Plačiau apie kasmetinius AU renginius skaitykite http://au.autodesk.com.

8. Produktų atnaujinimai. Taip, tai paskutinė iš priežasčių būti prenumeratoriumi. Kiekvieną pavasarį Jūs gaunate blizgančią naują dėžutę su naujausiu ir geriausiu produktu. Jei esate labai nekantrūs ir nenorite tos dėžutės laukti, galite atsisiųsti savo produktą iš prenumeratos centro iškart, kai tik ji pasirodys rinkoje. Be to, aktyvios prenumeratos laikotarpiu visus PĮ atnaujinimus galima gauti nemokamai.

Išvada:

Prenumerata nėra didelės „blogos“ kompanijos planas apiplėšti „prievarta paimtus“ rinkos dalyvius. Tai paslauga, kurią kiekvienas „Autodesk“ klientas gali pasirinkti arba jos nesirinkti laisva valia. Tai yra galimybė ne tik sutaupyti, bet ir gauti eilę naudingų paslaugų.

Susiję: 

Metinė kompanijos „Autodesk“ programinės įrangos prenumerata: kas tai?

„Autodesk“ prenumeratos (Subscription) privalumai (I dalis)

„Autodesk“ prenumeratos (Subscription) privalumai (II dalis)

„Autodesk“ prenumeratos (Subscription) privalumai (III dalis)

„Autodesk“ prenumerata leidžia sutaupyti

„Autodesk“ prenumerata: naujinti ar ne? Štai kur klausimas...

Kompanijos „Autodesk“, prenumeratorių ir „Autodesk“ atstovų sąsajos

„Autodesk“ prenumeratos centras: kaip prie jo prisijungti?

Ačiū.

Jūsų užklausa

Mane domina:

Ar sutinkate gauti AGACAD naujienlaiškius apie CAD BIM rinkos naujoves, renginius, produktus, paslaugas bei akcijas? *
  Taip
  Ne

* - Privalomi laukeliai

Ačiū.
Knygos atsisiuntimas prasidės kelių sekundžių bėgyje.

Knygos parsisiuntimas

* - Privalomi laukeliai

Dėmesio! Spausdami ATSISIŲSTI sutinkate gauti AGACAD naujienlaiškius apie CAD BIM rinkos naujoves, įmonės paslaugas, renginius, produktų atnaujinimus ir akcijas (naujienlaiškio galima bet kada atsisakyti). Įprastai naujienlaiškį siunčiame 1-2 kartus per mėnesį.

Ačiū.

Prenumerata

Sklandžiam svetainės veikimui, jūsų naršymo patirties gerinimui bei rinkodarai naudojame slapukus. Naršydami toliau sutinkate su slapukų įrašymu. | Privatumo politika X