KURKIME BIM KARTU
Koja kojon su BIM startuoliais ir profesionalais,
pagal Jūsų verslo poreikius ir finansines galimybes.

Kompanija „Autodesk“, suprasdama, kad įmonių veikla karantino metu sudėtingėja, š. m. kovo 24 d. ištiesė pagalbos ranką projektavimo ir statybos įmonėms, kurių veiklą pakoregavo „COVID-19“. „Autodesk“ suteikė teisę nemokamai naudoti komercinius bendradarbiavimo produktus, kad visi projekto komandos dalyviai galėtų lengviau dirbti komandoje, komunikuoti ir lanksčiai reaguoti į projekto pokyčius.

Laikina išplėstinės prieigos programa (angl. Extended Access Program) suteikia NEMOKAMĄ prieigą prie šių debesijos bendradarbiavimo produktų ir paslaugų:

Svarbu:

  • Nemokama prieiga suteikiama komercinei veiklai.
  • Kompanijai „Autodesk“ pratęsus terminą, klientai gali naudotis nemokama išplėstinės prieigos programa iki 2020 m. birželio 30 d.
    Tie, kas jau pasinaudojo išplėstinės prieigos programa balandžio - gegužės mėnesiais, apie pratęstą naudojimo terminą bus informuoti žinute programinės įrangos aplinkoje arba gaus el. laišką iš „Autodesk“.
  • Klientai gali pasinaudoti šia nemokama išplėstinės prieigos programa, svetainėje Autodesk.com įsidiegę bandomąją atitinkamo „Autodesk“ produkto versiją.
  • Pasiūlymas galioja tik tiems, kas anksčiau nebuvo minėtų produktų naudotojais.

Tikimės, kad „Autodesk“ išplėstinės prieigos programa padės jums išlikti produktyviems ir lengviau bendradarbiauti su kitais komandos nariais.

Susisiekite su mumis adresu info@agacad.lt arba tel. 8 5 2398 111 ir sužinokite, kaip dirbant nuotoliniu būdu maksimaliai išnaudoti „Autodesk BIM 360“ ir kitos bendradarbiavimo programinės įrangos galimybes.


„AGACAD“ mokymo centras kviečia mokytis nutoliniu būdu

Online Revit, Civil 3D mokymai AGACAD

Ačiū.

Jūsų užklausa

Mane domina:

Ar sutinkate gauti AGACAD naujienlaiškius apie CAD BIM rinkos naujoves, renginius, produktus, paslaugas bei akcijas? *
  Taip
  Ne

* - Privalomi laukeliai

Ačiū.
Knygos atsisiuntimas prasidės kelių sekundžių bėgyje.

Knygos parsisiuntimas

* - Privalomi laukeliai

Dėmesio! Spausdami ATSISIŲSTI sutinkate gauti AGACAD naujienlaiškius apie CAD BIM rinkos naujoves, įmonės paslaugas, renginius, produktų atnaujinimus ir akcijas (naujienlaiškio galima bet kada atsisakyti). Įprastai naujienlaiškį siunčiame 1-2 kartus per mėnesį.

Ačiū.

Prenumerata

Sklandžiam svetainės veikimui, jūsų naršymo patirties gerinimui bei rinkodarai naudojame slapukus. Naršydami toliau sutinkate su slapukų įrašymu. | Privatumo politika X