KURKIME BIM KARTU
Koja kojon su BIM startuoliais ir profesionalais,
pagal Jūsų verslo poreikius ir finansines galimybes.

Šių metų pavasarį pristatydami „Revit 2021“ naujienas minėjome, kad šios BIM programinės įrangos kūrėjai, siekdami kuo daugiau tikroviškumo, pakoregavo projektų 3D atvaizdavimą. Ankstesnių „Revit“ versijų 3D vaizduose buvo realistiškai atvaizduojamas modelio elementų medžiagiškumas.

Autodesk Revit 2021 naujovė - realistinis vaizdo stilius | AGACAD Naviguojant „Autodesk Revit“ projektuose, sukurtuose 2021 versija, galima realiuoju laiku matyti realistinį modelio vaizdą – ne tik su medžiagiškumu, bet ir su apšvietimu, atspindžiais ir šešėliais. Realistinis vaizdas rodomas realiuoju laiku, tad užuot laukę pateikiamos vizualizacijos, pasirinkę „Realistic“ vaizdo stilių iškart galite matyti tikrovišką 3D modelį.

Kodėl tai verta išbandyti?

Virtualus pasivaikščiojimas po projektuojamą pastatą yra patrauklus būdas aiškiai parodyti būsimo statinio vietas, kurias sunku suprasti iš brėžinių. Ši „Revit“ naujovė leidžia visiems projekto dalyviams geriau susipažinti su būsimu statiniu.

Didesnio realumo vaizdai taip pat gali būti panaudoti ir planams bei fasadams, kad projekto pristatymo metu būtų labiau atskleista medžiagų kokybė ir gaunamas didesnis objekto realumo pojūtis.

Jei dirbdami su „Revit 2021“ versija dar neišbandėte tikroviško atvaizdavimo stiliaus, sužinoti daugiau apie realistinį atvaizdavimą ir galimas šio grafinio atvaizdavimo parinktis galite čia > Autodesk Revit 2021: Enhanced Realistic Views.

Norite sužinoti daugiau informacijos apie „Autodesk Revit“ ar kitos BIM / CAD programinės įrangos galimybes? Susisiekite tel. 8 5 2398111 arba el. paštu info@agacad.lt.


AGACAD mokymo centre organizuojami nuotoliniai mokymai

AGACAD mokymo centre organizuojami nuotoliniai mokymai.

Ačiū.

Jūsų užklausa

Mane domina:

Ar sutinkate gauti AGACAD naujienlaiškius apie CAD BIM rinkos naujoves, renginius, produktus, paslaugas bei akcijas? *
  Taip
  Ne

* - Privalomi laukeliai

Ačiū.
Knygos atsisiuntimas prasidės kelių sekundžių bėgyje.

Knygos parsisiuntimas

* - Privalomi laukeliai

Dėmesio! Spausdami ATSISIŲSTI sutinkate gauti AGACAD naujienlaiškius apie CAD BIM rinkos naujoves, įmonės paslaugas, renginius, produktų atnaujinimus ir akcijas (naujienlaiškio galima bet kada atsisakyti). Įprastai naujienlaiškį siunčiame 1-2 kartus per mėnesį.

Ačiū.

Prenumerata

Sklandžiam svetainės veikimui, jūsų naršymo patirties gerinimui bei rinkodarai naudojame slapukus. Naršydami toliau sutinkate su slapukų įrašymu. | Privatumo politika X